Ресторани

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Мих, 29 лис 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Пропоную розарвісти про ресторани світу, традиції національних кухонь і просто хороші ресторани.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Взяв їхнє меню. Це щоденний ресторан я б сказав що дешевий до середнього, можна знайти дешевші варіанти. Поїсти можна від $5 - гамбурґер до $21 - шелл стейк. + кава і дезерт і чайові максимум що можна потратити це $30. Більшість страв від $10-15. Сніданки від $3.

    Пляцки, вареники, омлети - $5-8
    Ґуляш - 13
    Кальмари фра діаволо - 15
    Курка від 10 -12
    Паста і італійські страви від 10 -18.
    Рибні від 12 до 17.

    Тут суміш української, східноєвропейської, італійської та американської кухонь. Досить типовий як на цю частину міста.

    Найкращий український ресторан не має вивіски і назви (може має але ніколи її не знайшов), тільки бар тому краще брати на винос бо за баром тіснява жахлива ще й жарко. Але їжа там найкраща якщо говорити про українську. Люди які не місцеві навіть не здогадуються про його існування. І ціни досить низькі. Реклама їм не потрібна він і так завжди забитий.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Чим більше реклами,:shout: тим більший пшик...:facepalm:
    А вивіска/назва, таки мала б бути :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Вивіски точно немає і якщо не знати про його існування то не здогадаєшся відразу що то ресторан. Він лемківський хоч там окрім лемків з Польщі з України теж працюють. Назва має бути бо вони якось зареєстровані але якось ніколи не мій її знайти. "У Романа" її звуть за ім'ям власника. Там типова західно-центральна українська кухня, за якістю я вважаю найкраща в Ню-Йорку. Один мінус що краще брати на зовні. Всередині не посидиш.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаєте, мені нерідко приходиться йти до ресторану, тому що всякі там зустрічі, перемовини, як правило, призначаються в ресторанах.

    І ось який досвід. Я не був у далеко всіх ресторанах Львівщини, як любить хвалитися моя цьоця, але з того що був можу розповісти.

    Якщо гроші пофіг, то дуже смачно готують в "Старому Граді" біля Дублян. І немає значення які страви ви любите, чи не любите, там полюбите все, що замовите. Крем-супи дуже смачні. І кава - вищий пілотаж.

    Крім того гарне місце там, все стильно.

    ---------- Додано в 13:16 ---------- Попередній допис був написаний в 13:13 ----------

    І червоний борщ є?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    І червоний і білий є
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще не дуже не зле готують в ресторані "Копа" - окружна, Пасіки Зубрицькі. Ціни там теж не низькі, але все смачно, затишно.

    Не люблю навязливо галасливої музики.

    Якщо ви хочете все-таки дешево і смачно, то дуже раджу поїхати в Новояворівськ, біля траси, в сосновому лісі ресторан-кафе "Когути". Ціни зливують і рівень витриманий.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  8. viktorvv

    viktorvv миється в бані

    Моей жене очень нравится ресторан "Берлога" расположенный в Харькове! berlogacomplex.com часто отмечаем в нем торжественные события нашей семьи! Из блюд, часто заказываем ассорти из жареных колбас!
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Напевне, був останній раз у ресторані, ресторан-клуб "Казанова", враження непогані.
     
  10. Dianale

    Dianale миється в бані

    Интересно
     
  11. elizavetochka

    elizavetochka Member

    )Рестораны , рестораны - сейчас уйма сетей по всей Украине ... выбирай какой хочешь
     
  12. elizavetochka

    elizavetochka Member

    Разнообразные рестораны , разных кухонь мира... Можно начать разбирать их по порядку , например начнем с Узбекской кухни ... плов , всем любимое блюдо , которое сейчас есть в совершен разных вариациях ... и преподносят их как блюдо других стран ...)
     
  13. elizavetochka

    elizavetochka Member

    Татарская кухня чак чак очень вкусный десерт , Азу тоже нечто )
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Саме по Львову можна знайти ресторани із кухнями інших народів, важливо: фінансові можливості та якість приготування.
     
  15. elizavetochka

    elizavetochka Member

    Ну ресторан я считаю не может быть дешевым ... что по дешевле это кафе ... столовые ! Пиццерии ...
     
  16. elizavetochka

    elizavetochka Member

    Да я что во Львове нет японской кухни ... суши сейчас наверно есть везде... даже в очень маленьких огородах !
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є і японська кухня, причому не один заклад, та і китайська та інші далекосхідні.
     
  18. elizavetochka

    elizavetochka Member

    вот качество приготовления в некоторых заведениях оставляет желать лучшего ... к сожалению ...
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Панюнцю, ви кацапка?
    Ви можете щось РЕАЛЬНЕ по темі сказати, а не загальні фрази? Попрошу назви, адреси, де щось не то чи не так роблять чи зробили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. elizavetochka

    elizavetochka Member

    а вы что то имеете против меня ... не пойму ?! Или кацапы уже не люди ...!!! И да я не кацап ... огорчу вас !!!
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)