Ресторани Львова

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем MAMANTEN, 21 жов 2019.

  1. MAMANTEN

    MAMANTEN New Member

    Доброго дня. На новий рік хочемо приїхати до Львова.Треба затишний ресторан без шоупрограми, веселощів та тамади)))) Просто тихе місце))) Можливо таке??? Може хтось порадить гарне місце для святкування нового року? Дякую
     
  2. bestmarifell

    bestmarifell Member

    Доброго дня. Наша фірма проводила корпоратив в затишному бенкетному залі. Так як в нас багато працівників, більше 40, то ми вибрали бенкетний зал NETHALL тут https://www.ramadalviv.com.ua/krashhyj-korporatyv-u-lvovi/. Якщо ж вам потрібне тихе та затишне місце, то є цілодобовий ресторан. За Новий рік точно вам сказати не можу, необхідно телефонувати та запитувати. А так то там чисто і головне смачно)
     
  3. Artsm

    Artsm миється в бані

    До речф теж цікавить. А які ціни будуть приблизно на одну особу?
     
  4. Orestwin

    Orestwin миється в бані

    Я точно не знаю, але ніби за одне місце 1200-1400 грн.
     
  5. kirillkraft

    kirillkraft Member

    ну, в принципі, то ще куди не йшло. В Чернівцях минулого року здається від 100 у.о. стартували ціни, з того, що чув
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тоді може як варіант - квартира, якщо компанія, асм ходив на корпоративи перед Новим Роком, дешевше і у дечому зручніше.
    Про такі речі варто думати вже, скоро може не бути вільних місць.
     
  7. Pestim

    Pestim миється в бані

    Гасова лампа, тиха та затишне місце, душе смачно, частенько ходимо с друзями туди
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не всім до вподоби їсти із лабораторного посуду, для святкування Нового Року сумніваюсь, що є там вільне місце.
     
  9. Orestwin

    Orestwin миється в бані

    Там в п'ятницю, суботу неділю завжди черги і потрібно чекати завжди по різному. Я один раз пам'ятаю більше години чекав:sad:
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  11. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    На чому зупинився автор теми?
     
  12. Annapurna

    Annapurna Member

    Думаю, що автор обрала якийсь із ресторанів мережі Veronika Family . Дуже класні, сучасні та смачні заклади, які відвідують відомі люди, такі як Юлія Магдич, Віктор Ющенко. Вже давно ця мережа ресторанів у Львові стала туристичним та улюбленим місцем всієї України.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Vado Arzumanyan
    3 год ·
    Якщо закриті ресторани збережуть хоча б одне життя, треба закривати.

    Завтра останній робочий день у всіх наших закладах. З вівторка, 17 березня закриваємось на карантин.
    Поки що - на два тижні.

    Впевнений, що ми подолаємо ті важкі часи разом.

    Бережіть рідних та себе!
    Ми вас дуже любимо та бажаємо всім здоров‘я!

    зі

    До групи Restaron входять наступні заклади: «Шампанерія Х&Х», «Mons Pius», «Cafe Centaur», коктейльний бар «Libraria SpeakEasy», ресторан «Тарон», винний бар «Пара Джанов і портвейн».
     
    Останнє редагування: 15 бер 2020
  14. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Я чув що не всі ресторани закриють, не знаєте чи це фейк?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Все одно, хто захоче, буде працювати, яка за це відповідальність?
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    стаття 325 Кримінального кодексу про порушення санітарних правил щодо запобігання інфекційним захворюванням передбачає штраф або обмеження волі до трьох років. А у разі, якщо це призвело до тяжких наслідків, порушення карається позбавленням волі терміном до восьми років.

    стаття 137, яка встановлює відповідальність і обов’язки громадян щодо охорони життя і здоров’я дітей. Там так само санкції від великих штрафів до п’яти років ув’язнення
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Наскільки відомо, сьогодні мають голосувати за якусь жорсткішу відповідальність. На даний момент є суворіше покарання, якщо когось заразив спеціально, тільки як довести, що це було зараження і спеціально?
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Во, простеньке завдання.
    Треба підключити так, щоб заіскрило

    @Lanktocha, може попробуєте?
    [​IMG][​IMG]
     
  19. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Колись давніше грав в подібну гру, давно такого не бачив))
     
  20. aladyshevazina

    aladyshevazina New Member

    Чекаю закінчення карантину, щоб зробити тур по ресторанах Львова... :sad:
     
а де твій аватар? :)