Ресторан Мушкетер / французьке підземелля

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 16 лют 2007.

  1. myRelax.com.ua

    myRelax.com.ua Well-Known Member

    Ресторан Мушкетер / французьке підземелля
    Невеликий ресторанчик, що позиціонує себе як французький розмістився у центрі міста. Впізнаєте його по статуетці мушкетера на вході. Тяжіє до елітних, - по правді, відлякати може нарочита дороговизна пропонованих страв (середній чек на двох – 150-200 грн*без алкоголю). Основне ж за чим туди тягнуться відвідувачі – смачна, перевірена часом європейська кухня (дарма що жаб’ячих лапок чи інших français лігумінів Ви там не знайдете:).

    Зали закладу розміщені на першому та в підвальному приміщеннях. Кожна з них оформлена в іншій стилістиці та колористиці – мисливська з ведмежим хутром, позолочена кам’яниця зі шпагами на стінах, класична оформлена тематичними картинами тощо. Незмінними залишаються усюди хіба невеликі сервіровані столики та м’які зручні стільчики. Шику додають і розкішні візерунчаті гардини. Відверто – інтер’єри цікаві. Підвальні зали – вщент загромаджені столами, так що собистий простір постійно межує з чимось іщеJ... Якби ж це була зала розміром з вепрівську чи то хоча б зодіаківську… Добре хоч він рідко буває переповнений.

    Персонал – гречний, слухняний. Контингент – найрізноманітніший. Практикують бізнес-ланчі.

    Остаточне враження – це місце для таємних зустрічей, якими грішили при французькому дворі.J

    Додам ще що заклад займається також кейтерінгом. З досвіду - один з найкращих по старанності, складу страв та їх смаку. Дорого.



    Тел. 74-30-76
    вул. Грушевського, 7


    *



    ЧИТАТИ ДАЛІ
     
  2. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    Відповідь: Ресторан Мушкетер / французьке підземелля

    Про кухню згоден, досить непогано, а з приводу персоналу враження одні з найгірших...Можливо попадав завжди на погані зміни ???)))
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ресторан Мушкетер / французьке підземелля

    А мені не сподобалась нв кухня ні персонал...Дууже довго чекали замовлення, хоч ресторан був напів-пустий і салати мені не сподобались...Але то таке, це суто моя особиста думка
     
а де твій аватар? :)