Ресторан-готель Герольд / з натяком на княжість

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 19 жов 2007.

  1. myRelax.com.ua

    myRelax.com.ua Well-Known Member

    Ресторан-готель Герольд / з натяком на княжість
    Ресторан-готель Герольд / з натяком на княжість

    Літом відкрився ще один ресторанчик, що працює цілодобово – Герольд. Заклад розмістився відразу за «Арсеном», що на Чорновола. Окрема будівля під заклад з парковкою, подвір’я з альтанками та фонтанчиком, готель на другому поверсі - справжній тобі відпочинковий комплекс, щоправда міні-формату. Інтер’єр місцини виконаний в стилі стародавніх кам’яниць – з колесом замість люстри, світильниками у залізі, комином, стародавніми гербами, важкими стільцями, кухонним начинням по стінам. Антураж ще той для частування любителів національного колориту й іноземних гостей. Ресторан зонований на 2 перпендикулярні *зали. Посадочних місць – 45, на бенкетах ставлять лави для розміщення до 65 осіб. *

    Одна річ збиває з пантелику – у різні дні натрапляєш на різну атмосферу у закладі – то вона приглушено-інтимна – з тьмяним освітленням, романтичними мелодіями, запаленими свічками, то натурально шинкова – з яскравим освітленням, гамірливою танцюючою публікою, голосною «живою музикою» під синтезатор та тужливе «День народження у тееееебе». Навіть не знаю як планувати за такої невизначеності тут вечерю. Принаймні обслуговування при цьому було незмінно ввічливим.

    Щодо кухні, то всі замовлені страви видались надвдалими. Шануйте свого кухаря, господарі! Сюди дійсно варто зайти, щоб спробувати недорогі м’ясні страви місцевого приготування (18-24 грн за порцію). Порції приємно величенькі, соуси - пальчики оближеш. Вибір страв – достойний. Для бенкетів тут також готують страви на вертелі, в т.ч. індюшатину, перепілку тощо. До речі, посиділки там будуть Вам рахувати по 150 грн з особи. Середній чек за вечерю на двох з алкоголем складе близько 100 грн. Дорожче ніж деінде хіба будуть коштувати соки, салати, Бехерівка. Всі столи сервіровані.
    Готельні номери коштують до 400 грн.

    вул. П.Панча 7б
    тел: +38 (032) 245-54-31
    245-54-32


    http://gerold.lviv.ua






    ЧИТАТИ ДАЛІ
     
  2. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Ресторан-готель Герольд / з натяком на княжість

    Внутри пока не был, но снаружи - абсолютная безвкусица. На металочерепице съэкономили оббили простой бляхой.
    Думаю что то по принципу "Вертеп1", "Вертеп2".
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Ресторан-готель Герольд / з натяком на княжість

    Для мене ресторан - то не віддих, не люблю офіціозу...
     
а де твій аватар? :)