Renault

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Мих, 25 лис 2006.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Renault

    На знаку напис МАРТІНІ, а зверху напис:

     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Купили ми нині газету Авто Афіша, а там дописи з цього форуму :) Відразу впізнала по нікам.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Renault

    Затаскаємо по судах! Як? Без нашого дозволу?
     
  4. Marihooan

    Marihooan Member

    Відповідь: Renault

    Я не погоджуюся з тим шо нібито до німців запчастини дешевше коштують ніж до Рено і ходова надійніша. Запчастини дорогі, ходова так само ламається як і в Рено та й фарш за ту саму ціну менший ніж в Рено. Рено рулить. Ті хто ніразу за кермом Рено неїздили саме найбільше тут бакланять марку "Рено". Не рівняйте "Пежо" до "Рено". "Рено" набагато краще. Запчастини дешевші, і коли шось в ходовій нагнеться то не потрібно одразу половину машини розбирати і половину ходової на нову міняти. Я на Рено вже 3 роки катаюся. В мене вже половину знайомих переконалися в тому шо Рено нічим негірше від німців, навіть чимось і краще. Комфорт в французах суперовий, сидіння м*ягкі, а в німцях сидиш як на табуретці якійсь. Ну і чим вони кращі? А в тому то й справа шо нічим. Зате коштують дорожче. Опель Віваро для прикладу, це той самий Рено Трафік тільки в Рено фаршу в два рази більше і коштує він на 1000 євро дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Renault

    О, колегу знайшов, у Вас яка модель?
     
  6. Marihooan

    Marihooan Member

    Відповідь: Renault

    У мене перед цим було Рено 19, запчастини до нього навіть дуже дешеві. А після того як продав його купив собі Рено Лагуну 1994 р.в. з повним електропакетом. Задоволений машиною по самі вуха. Маю багато знайомих які їздять на Ауді 100 і Фольцваген Пасат 3. Вони купували машини значно дорожче ніж я дав за свою, а фаршу в них і половини немає з того що є у мене. А коли дійшло діло до ремонту то і тут Лагуна показала себе на фоні Німців краще. Запчастини дешевші і їх заміна також. Доречі можна на ти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Renault

    У мене також Лагуна 2006 року. Напочатку було пару неполадок, але згідно гарантії на сервісі виправили і зараз ніби нормально. Дуже мягенька і комфортна машина, нє?
     
  8. Marihooan

    Marihooan Member

    Відповідь: Renault

    Цілком погоджуюся. Доречі всім хто не вірить нам зайдіть по цій ссилці і уважно почитайте шо люди кажуть про французів http://auto.mail.ru/view_comment.html?id=9925 (особливо це стосується тих людей які їздять на німцях та японцях).
     
  9. a.ilchenko

    a.ilchenko Well-Known Member

  10. Marihooan

    Marihooan Member

    Відповідь: Renault

    Та кому ви розказувати будете, ходова так само виходжує в французах, як і в німцях, тільки різниця у тому, що до німців дорожче все коштує. Тим паче, щоб ви знали Рено має 45% акцій Ніссану, і зараз буде мати 20% Дженерал моторс. Частину машин під їхньою маркою буде випускати Рено. А про Хонду...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Plis

    Plis New Member

    Відповідь: Renault

    Привіт всім! Хлопці, хто шарить, порівняйте Renault Kangoo і Opel Combo.
     
  12. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Погоджуюсь на 100% ! Пежо і Мерседес- машини одного класу. Це не моя особиста думка. Це загальновідомий факт.

    :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

    І що ? Це про щось має говорити? Це є показником якості, надійності, комфорту?
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Renault

    Шо Мерс так здав?
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    До чого тут здав. Пошукайте інформацію в інтернеті про поділ авто на класи.
     
  15. Plis

    Plis New Member

    Відповідь: Renault

     
  16. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Згідна (але і на Лексусах не бачимо). :) Свою думку і особисті враження про авто я вже писала у темі "Хочу машину" тому повторюватись не буду. На рахунок Пежо і Мерседеса не моє ІХМО- це факт. :cowboy:
    Але порівнювати Пежо і Рено та ще й на користь останнього- просто смішно.
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Renault

    Нісенітниці.
    Багато виробників мають широкий модельний ряд , виробляючи авто різних класів. Від дешевих простих автомобільчиків до седанів бізнес-класу, які цілком можна порівнювати з Мерседесом, в тому числі і по ціні. Той же Фольцваген - від бюжетного Поло до представницького Фаетона. Практично аналогічна лінійка Пежо - від 107 до 607. Аналогічно Сітроен - від С2 до С6, Тойота - від Яріса до Кемрі і тд.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    Могла б з Вами посперечатися, але не буду. Знаєте, мабуть просто не тактовно у цій гілці паплюжити Рено, бо у когось з форумчан саме така бібка і він нею пишається, любить свою машину, а якщо вона його ще й не підводила- то напевно взагалі ласточкою називає.
    У мене VW Passat 2000р.в. Як на мене- чудова машинка! Думаю власники Жигулів, Таврій... зі мною погодяться, та й багато хто погодиться. А от у свекра мого Мерседес S600 2007р.в., так він на мій VW вважає нормальною машинкою- "аби не гірше". І тільки коли помічає що я ображаюсь або починаю "пінитись"- каже: "Супер машина! Мені б таку!" :D
    От і я кажу: "Рено- супер машина!" Але мені не треба- маю свою ;)
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Renault

    Альонко, от якби у вас був VW Phaeton (до речі , віднедавна Папу Римського на такому возять), то ви цілком могли б так само ставитися до Мерседеса Вашого свекра :)

    Про Рено . Нічого про ці авто не знаю, ніколи не їздив на них. Але суто ззовні жодна із моделей , існуючих зараз , ну не подобаються мені. Дуже дивні якісь дизайнери там працюють. Одна Лагуна , якщо дивитися на неї спереду, красива, але зад ну ніякий.

    Зате зараз Рено анонсує у 2008 році вихід першого купе. От це вже справжня красуня буде, якщо до автосалонів вона дойде в такому ж вигляді, як був представлений концепт.

    Laguna Coupe

    [​IMG]

    [​IMG]


    PS пані Альона, Ви чому досі не у нас в клубі ? - www.volkswagen.lviv.ua :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Renault

    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    А мені як не подобаються!!! Але :shutup: - по-моєму це гілка любителів Рено- ще образяться....
    Та погодьтесь- ще двійко дверей цій красуні не завадило б. ;)
    Якщо запрошуєте- прийду і приєднаюсь. :shy:
     
а де твій аватар? :)