Ремонт велосипеда

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем 3BiP, 6 кві 2011.

 1. 3BiP

  3BiP Well-Known Member

  Почав недавно їздити на велосипеді, велосипед вже б/у в ньому гуляє руль. Тобто він на право або наліво викривляється і приходиться зупинятися і фіксувати колесо ногами і викручувати руль куда треба. Що треба щробити щоб такого не було
   
 2. Andr

  Andr Well-Known Member

  Підтягнути болт посередині руля
   
 3. 3BiP

  3BiP Well-Known Member

  той що такий маленький в самому рулі, чи той що міжрулем і рамою?
   
 4. Fon

  Fon whom how

  той що між рулем і рамою. де він входить в паз.

  і взагалі як так можна їхати. треба взяти набір ключів і наметво позатягувати все що можна. ну уявіть собі, ви їдете з гори на швидкості 30 км/год і у вас після ямки викривляється руль. для того щоб ви уявили що це таке, встаньте ногами на перило балкону на 4 поверсі і, розкинувши руки в боки стрибніть вниз, стараючись приземлитись на голову або грудну клітку.

  так що затягуйте мертво усі болти і гайки. руль має бути заятгнутий так сильно, щоб вам не вдалось, затисши колесо ногами покрутити його руками.
   
  • Подобається Подобається x 3
 5. консультант

  консультант Дуже важлива персона

  Якщо не зможете скористатись порадами форуму, то зверніться в будь-який магазин, чи на ринок, де продають велосипеди, хай Вам поможуть, бо з таким кріпленням руля можна калікою стати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. IgorLvivM

  IgorLvivM Well-Known Member

  Маю питання до роверистів. Прокачати в авто гідропідсилювач керма, перебрати дискові гальма, зняти і почистити форсунки та дросельну заслонку - не проблема.
  А от підняти в ровері кермо - ще не вмію. ;)
  Там ніби якісь проставки потрібні. Хтось шарить?

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 7. muravey

  muravey Well-Known Member

  IgorLvivM, если длины штока вилки хватит, то можно снять вынос и под него еще одно-два кольца поставить. Это обычные металлические колечки, бывают разные по высоте. У меня, например, 4 штуки под выносом руля еще сидят.
   
  • Подобається Подобається x 2
 8. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  їздив-їздив, ланцюг почав прострілювати на 2/5 2/4 2/6, так що стартове навантаження приводило до грррррр і буксуванню, що особливо доставляло під час проїзду перехресть .... пішов до магазину 400 грн нова цепура та касета звездов, звєздєй, звіздюлей, зірочок ? ровера з ремонту забирали на машині друзі, сідаю їхати на роботу - грррррр .. "Чацкій і тє же..." ать .... сьогодні знов до магазину, довелося міняти шатуни з передніми зірками, звьоздамі, чи як там воно, і хрінь яка перекидає ланцюг над педалями . ще 450 грн .... ой вей ....
   
 9. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Нічо не зрозумів, але співчуваю :)
  У мого нового біцикля вчора у "Драйв-Спорті" був перший (гарантійний) ТО. Пофіксили всі глюки, що повилазили за перші 200 км пробігу.
   
  • Подобається Подобається x 3
 10. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  щось моя українська мабуть сама починає гррррр .... цепка проскакувати почала на другий передньої шестірні, ти давиш а воно замість руху пробуксовує з характерним грррр ... )
   
 11. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  то я зрозумів. Я тільки не зрозумів, чому, щоб усунути цю несправність ви міняли касету (задні зірки) :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  вони зїлися вже добряче, з початку думали на них та на цепуру ....
   
 13. muravey

  muravey Well-Known Member

  Когда меняете цепь, кассеты и передние звезд - нужно после ремонта следить чтобы все подходило (цепь к шестерням) идеально, и при необходимости веломеханик сделает вам форматирование звезд, на которых наблюдается гррр и проскакивание через одну передачу.

  Изначальное гррр происходит действительно от истирания зубьев кассет и того, что цепь со временем растягивается. Дешевая цепь растягивается за 1000 км легко и сильно :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  скільки коштує недешевий, нормальний ланцюг, який проходить хоча б 3 тисячі?
   
 15. muravey

  muravey Well-Known Member

  MARTINI, я бы сказал примерно от 12 долларов и выше. Есть монстры от "Кампаньолы" по 40, как говорит мой знакомый механик, которым сносу вообще нет - но они изготовлены под оборудование высокого уровня (не меньше 10 скоростей). На велосипедах начального уровня (самые распространенные наверно среди любителей) стоят 7-8 скоростные кассеты сзади обычно. Я купил Sram PC-830 за 100 грн, посмотрим, сколько проживет на львовских дорогах и в карпатских лесах :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  тобто любителям не ватро купувати нормальний ланцюг?

  galaxy SIII
   
 17. muravey

  muravey Well-Known Member

  MARTINI, это уже к производителям, я не знаю, почему не бывает топовых цепей под оборудование начального уровня (может, и бывает - просто я не видел, сам всего год за рулем) :) Я думаю, маркетинг тут не последнюю роль сыграл. Дескать, хочешь качественную цепь - купи под нее и остальной обвес соответствующий ;)
   
 18. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  ну не знаю. В попередньому ровері який фактично початкового рівня, ланц проїздив десь 3000 поки почав трохи проскакувати. Хоч було ще терпимо я поміняв ланц і касету. Проїхав ще 3000 і почала проскакувати 6 передача, на якій я переважно їздив. Так його і вкрали...

  galaxy SIII
   
 19. muravey

  muravey Well-Known Member

  Значит, мне и некоторым другим не очень повезло. Я отъездил всего 4 гонки, 300 км похода по степной части Крыма и примерно 800 км просто по бездорожью и городским улицам. Растянулась, родимая, проскок по 2 передачи давала на понижении с 2-7 или 2-6.
   
 20. jFobos

  jFobos J-Fobos

  Ланцюг стирається/розтягується швидше за зірочки на касеті та системі. Тому спеціалісти рекомендують мати 3 ланцюга.
  На першому ланцюгу проїхати 1000 км, поміняти на 2-й, проїхати ще 1000, поміняти на 3-й, знову накатати 1000 км, поміняти на 1-й ланцюг і так по кругу. В результаті знос зірочок буде мінімальним.

  Також не рекомендується їздити на протилежних зірочках (наприклад найбільша на касеті та найбільша на системі). В такому положенні ланцюг стоїть наперекос і зуби на зірочках досить швидко зношуються.
   
а де твій аватар? :)