Ремонт ванної кімнати

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Nevermind, 9 жов 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Василю,а який зараз метраж кухні і на скільки збільшиться площа?
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    8 м.кв, на 3 м.кв. стане 3,3х3,5
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Наступне питання. Дякуючи запитанню однієї пані на сусідньому форумі тепер голова "болить" другий день.
    Стояв ванній рушникосушник, чи як він там в біса називається. Зварений ще при Берії з труби півторачки. Демонтував його. Зі стіни стирчить дві труби з різьбами пів-дюйма, мабуть система центрального опалення, бо гарячі тільки в опалювальний сезон.
    [​IMG]
    Питання: - чи можна до тих труб вчепити теплу підлогу у ванну з металоплатикових труб. З байпасом і кранами звичайно. І ще й змійовик на стіну...:scratch_one-s_head:
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Звичайно шо можна,в сусідньому будинку сусід вчепив підігрів підлоги на кухні від ЦО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А змійовик? Паралельно чи послідовно? Там металопластик ф16 мм, а там нержавійка 3/4". Гідравлічний опір у підлоги буде більший, бо площа 2 м.кв це > 10 м труби, а змійовик 50х80 трьохвитковий. Типу цого
    [​IMG]
     
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Батарею він зняв,поставив перемичку і 2 крани,верхнім регулює подачу теплоносія,крани не кульові.
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну-ну... Такі на кут, для регулювання води в батареях... Все, я твердо вирішив утеплювати підлогу. Більше того, зроблю два виводи на кухню. Мало що, може сподобається і захочу ще на кухні теплю підлогу... ;)
    Після ванни ремонт плавно перенесеться в кухню і коридор... :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Faradey

    Faradey Active Member

    таки витяжка. довго з газовиками припирався. пішли. а якось в батьків допомагав ставити витяжку. мама якийсь бош купила. так знаєте, з пластиковими вікнами які закриті, реально витяжка включена на повну катушку зменшує вогонь в котлі хоч кухня і не дуже мала.

    а воно вам треба?..
     
  9. rockdesign

    rockdesign New Member

    На рахунок самої ванни то зараз популярність набирають мармурові ванни з литого мармуру , шикарний вигляд , оригінальні моделі , хороші експлуатаційні характеристики, в Україні вже є виробник таких ванн , це Компанія *****
     
    Останнє редагування модератором: 3 чер 2012
  10. Garis

    Garis Well-Known Member

    можу собі тільки уяви які ціни на цю ванну)
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Завершив заливання теплої підлоги. Ну що ж, не святі горщики ліплять. Перший досвід. По проблемам:
    1. Не знайшов червоної метало-пластикової труби. Спеціальна, для теплої підлоги. Нема, хоч ти трісни. Але всі в один голос розповідали про можливість та практику використання звичайної.
    2. Задекларований розхід стяжки не відповідає дійсності. По розрахункам мало піти три мішки, пішло п"ять з половиною.
    3. Важко робити ремонт у ваній кімнаті та туалеті, коли всі вдома. Зранку горщик із піддоном для душа виймаю, ввечері ставлю назад. Як сьогодні сім"я буде пісі-какі, не знаю. Термін застигання - 12 годин. Закінчив у першій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    УФ, пізно напевно попередити, але... на просту потрібно було надіти пару кусків гофр, по кількості поворотів (ну або обмотати товстою ізолентою в місцях поворотів). Були випадки, що через температурні розширення-звуження протирало до бетону стінку в тих місцях. Хоча у ванній коротенькі відстані, може нічого й не буде, але на кухні рекомендував би
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вперше чую. спасибі... Ні мережа, ні майстри на це не звертали уваги. А максимальна довжина прямої ділянки не перевищує 170 см.
    Будемо сподіватись, що не протруться...
     
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    А если раздолбать всё вокруг?
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Только сегодня залил :)))
    Я понимаю, что можна работать и по такому принципу, как в анекдоте? - Товарищи солдаты, копайте яму два на ддва и на два вот тут, а я схожу в штаб и узнаю где и какую копать надо.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вчора закінчив. Не припинив, а саме закінчив. Навіть не знаю, що ще можна зробити... Полички та тумбочки, зеркала та кошики - то вже справа не моя, а дизайнера-прораба-замовника, до іменин якої якраз і вийшла "квітка". В акурат на 19.00 вчора.
    Наступний крок - кухня.
    В плані:
    - знесення стіни туалет/кухня;
    - перенос робочого столу під вікно;
    - виготовлення меблів по проекту (захцянці) замавника;
    - облаштування барної зони (і нафіга воно їй?)...

    І все з суцільним обдиранням та здиранням...
    Ех...
    Пригадую анекдот.
    Цирк. Афііша "Говорящяя лошадь". Номер. Барабанний дріб, на шнурках піднімають коняку під купол, тиша, коняку відпускають. Після удару об землю, тримаючись за всі частини тіла, -
    - І коли я вже здохну...!?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Garis

    Garis Well-Known Member

    Де найкраще купити плитку для ванної кімнати у Львові?
     
  18. Low

    Low Well-Known Member

    А які меблі ставити у ванну??? На що взагалі орієнтуватися при виборі??? Яким виробникам (хотілося б українських) можна довіряти??

    Прошу порадьте, бо зараз якраз ремонтуємося)))
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В мене поки що немає взагалі ніяких. Барний стілець стоїть замість столика. І чотири-гачковий вішак для рушників...
     
  20. redfox

    redfox Well-Known Member

    уважаемые коллеги!!!!
    поскажите, пожалуйста! ЧТО ДЕЛАТЬ???

    проблема:
    сначала сделали разводку труб в ванной, потом обложили все плиткой, а потом прицепили на это все счастье сантехнику - конкретно - смеситель для ванной, НО! то ли мы со смесителем не угадали, то ли сантехник большой зазор оставил, но смысл в том, что в одном месте крепления в стене есть небольшой, но вполне ощутимый зазор между плиткой и трубой (то есть такой штуокй - блестяшкой, которая как бы должна прикрывать все некрасивое место крепления крена в трубу) и вот вопрос - ЧТО ДЕЛАТЬ ТО????

    может герметиком залить белым?
    или монтажной пеной, а кусоцек потом белым герметиком? короче, я в панике)
     
а де твій аватар? :)