Ремонт своїми руками

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем redfox, 5 бер 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Bira

    Bira Well-Known Member

    Консистенція фарби мені сподобалась і кольори гарні,
    насичені.
     
  2. Low

    Low Well-Known Member

    Фарба дійсно якісна. Минулого року ми вперше її купили для фарбування стін в квартирі. От на цих вихідних знов купували - ремонт триває - переходимо в нашу сімейну спальню. Там теж хочемо стіни пофарбувати.

    До речі. зараз Снєжка якусь акцію проводить - можна виграти поїздку в Емірати. Але я особисто би не выдмовився выд 20 000 на ремонт:)
     
  3. Bira

    Bira Well-Known Member

    І що треба для того, щоб поїхати в Емірати?
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Точно, ВасМТ, а то скоро все в Эмираты с банками краски рванём.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    І проблема з відпусткою вирішена :)
    Недавно чоловік викинув відро з залишками Снєжки, може, не треба було? Може, там на дні був таємний код до банківської комірки, де 20 000 лежать, чи путівка в Емірати? :)

    Нє, я розумію, кожен зараз хоче пропіаритися, створює видимість обговорення продукції начебто незалежними особами на форумах і теде і тепе, але то вже виглядає штучно, нецікаво і малоефективно (тобто Снєжку я б купила так чи так, без діяльності отих katrinache, low, poradnik, bira, котрі лише викликають роздратування своєї надмірною рекламою. Та признайтеся, що ви торгпреди Снєжки і заведіть собі комерційну гілку. "Свєта, ну нафіга всьо ето?" (с)????)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ferel

    Ferel New Member

    Вот и мы все полностью делаем своими руками. Конечно, мы не мастера на все сто, но все же кое что умеем. Долго мучилась с отделкой и декором стен, но это уже в прошлом. Теперь самое главное - это выбрать хорошую мебель. Купили стильный компьютерный стол http://expert-mebel.com.ua/product/index/id_category/143 (очень удобный), а также схожий по дизайну комод. А вот с мягкой мебелью пока никак не можем определиться - много споров по этому поводу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. stoker

    stoker Member

    Робити ремонт своїми руками не проста справа, особливо якщо перший раз. От і я минулого літа втрапив в ремонт в двушці хрущівці, все робилось крім однієї кімнати. Як показало життя, як прижме, то й сантехніку навчишся збирати, і стелі робити, і плитку класти. Хіба може рятувало те що нарешті вже в себе дома робили, в своєму житлі.
    Але в усьому цьому є плюс. Потім (або й до ремонту) сівши і прикинувши скільки усі ці роботи тисяч чи навіть десятків тисяч зекономили, зробивши їх самому, розумієш що зробити самому варіант теж не поганий. Головне не розраховувати що з першого разу усе вийде ідеально.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. terrk

    terrk New Member

    Ви хоробра людина , коли без інструменту та навиків в роботі почали ремонт в оселі.У нас з сином була ціла халепа з пральною машиною.Треба було вмонтувати її під стольницю в кухні.То ми половину дня з нею вовтузились,але так і не зробили.Жінка викликала майстрів http://srochno365.com.ua/ru/services , які за дві години все зробили. Вона ще тиждень згадувала , що руки у нас з сином ростуть не там де треба. Я уявляю що було б ,якби ми самі почали ремонт в квартирі. Він тривав би не один рік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Bira

    Bira Well-Known Member

    Мені здається, що майстрів треба шукати тільки по рекомендації...
     
  10. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    Маю проблемку:
    три, відковиряні ідіотами сантехніками з ЖЕКу, підлогові плитки. Ходять ходуном, набридло.
    Мрія: та залити їх якимось цементом, чи шо, щоб вже стояли намертво. Плитки цілі, під ними видовбали з стяжці дірки ( шукали дещо :) типу труб)
    Мій варіант: купити пакет цементу і розвести його водою, чи як на упакуванні написано ( а на ньому пише як розводити? пропорції?)
    А скільки сохнути буде?
    Чи то якогось клею треба? чи що?
    А шви потім чим замастити?
    щось купляти треба?
    що?
    :pardon:
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дайте фоту, або детальніше опишіть оті діри під плиткою: глибина, рівень, розміри тощо.
    Тоді подумаємо, чим Вам зарадити. Проблема не велика.
     
  12. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    насправді великих руїн нема, діри десь на чотири см глибини і так само ширини, тільки простяглися на три великі плити.( то майстри так труби шукали з пів-години, і втекли, бо на тій глибині труб не знайшли :mocking: Ну і плити відколупані, але досить рівненько.
    Плити ходять ходуном і їх треба чимось залити.
    Логічно подумала, що ПВА ні пайдьот.
    чи пайдьот? :)
    Ще силікатний клей маю.
    :facepalm:?
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ти їх ремувером залий:)))
    Чисто на мій блондинячий погляд - є ж спеціальний клей для плитки. Певно треба ним то все діло клеїти. Але спершу ті діри чимось заліпити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    ммм, твій підхід мені вже подобається!:)))

    Головне , що їх треба чимось заліпити, а потім чимось заклеїти!
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Значить маємо відірвані три плитки розміиом 33х33 см. Під плитками видовбаний рукав глибиною і шириною по 4 см.
    Задача - повернути всьо взад.
    1. Очистити плитку від залишків клею чи розчину.
    2. Очистити посадочні місця, углубившись на 5-7 мм, щоби плитка провалювалась. Це для того, аби було місце на клей. Якщо плитка покладена на своє місце вже зараз опущена нижче рівня підлоги, то пункт 2 можна упустити.
    3. Купляємо клей для плитки. Мені здається, що менше 25 кг немає. Але в малих будмагазинах буває некондиція (порвані мішки, підмочені мішки, давно лежать ...). Або в когось попросити кілограм 5-7 того клею. Короче, питання творче, бо більше тих кілограм не піде.
    Починаємо процес. Я так поняв, що мужика в господарстві нема, тому виходимо з наявності відсутності інструменту.
    Нам треба мискулітрів на сім-десять, якась лопатка чи весельце для перемішування клею, щось подібне до шпателя (плоске, не дуже широке, можна і шпатель купити, він копійки коштує, шириною 7-10 см, вода, стара лаха.
    4. В грібаємо і пилососимо місцп роботи.
    5. Висипаємо в миску кілограм 5 клею (клей будь-який). Ллємо помалу воду і мішаємо, поки не получим густину домашньої сепараторної сметани. Клей повинен легко розмазуватись, але тримати форму, не зтікати.
    6. Закладаємо ямку. Наносимо клей по всьому "гнізді" і вирівнюємо шпателем. Відстань між клеєм і рівнем підлоги має бути чуть більша за товщину плитки. Креслимо шпателем по клею паралельні лінії 10-15 мм одна від одної на глибину до сантиметра.
    7. Змочуєте плитку водою і викладаєте на місце, постукуючи рукою, поки не сяде. Якщо плитка вище рівня, відриваєте її і забираєте трохи клею, якщо нижче - докладаєте і повторюєте п.6. Не бійтесь рухати плитку. Термін живучості клею 30 хв. Якщо плитка не захоче рухатись, побризкайте клей водою з розпилювача.
    8. Добившись нормального результату, залишками клею затріть шви. Давши постояти з десять хвилин протріть плитку старою ганчіркою.
    Ходити можна через дві години, а скакати через добу.
    Всьо. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    Вав.
    Дуже дякую, все зрозуміло і просто виглядає, я справлюсь, точно.
    Тепер треба знайти клею невелику кількість. хоча, якщо не помиляюся, то він не дуже дорого коштує, можна і мішок купити.
    О, а видите, я би за цементом питалася в магазинах ! :)
    ще раз- вдячна :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Клеї бувають різні. І тара різна.
    А досвід говорить, що Kreisel 102 нічим не гірший від хваленого СМ-11, але значно дешевший.
    Труднощі будуть з перемішуванням. Треба мішати ретельно, аби добре вимішати клей. Найкраще дрелькою, але можна і вручну. Спочатку розвести зо три кіля нарідко, а потім мукички-водички, довести до необхідної густини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Masson

    Masson New Member

    Покласти три плитки коштуватиме 100грн + клей, чи що там(в залежності від дірок в основі). :)
     
  19. linola

    linola New Member

    Белые обои - они нейтральные, подо все подойдут и расширяют пространство. Иначе будет наляписто.

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)