Ремонт мобільних телефонів

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MrFanktastik, 10 жов 2007.

  1. Atlon

    Atlon New Member

    Міняти самі будете?:)
     
    Останнє редагування модератором: 17 бер 2011
  2. Attila

    Attila New Member

    В мене біда наступного характеру сталась: поставив на зарядку на ніч Nokia 6288, а зранку будильник дзвонить, екран ніц не показує.
    Порекомендуйте якийсь ремонт сервіс чи кого на пСихові?
     
  3. cobalt

    cobalt New Member

    Всiм привiт! Скажiть будь-ласка, чи можливо замiнити (якщо так то де саме) на телефонi Samsung S5560 SIM-конектор! Дякую!
     
  4. Шановні форумчани підкажіть бдлск. Заміна гнізда (для навушників) нокія 6300 вартість роботи 115 гр - це нормально? чи ще шукати? Може хтось може підказати куда звернутись краще?
     
  5. Garan

    Garan New Member

    в мене гірше

    Також Sony EricssonW810i Телефончик з росії привезли. Не працює мелодія на вхіні дзвінки, тільки вібро. Дав в ремонт, мало того що незробили ніц, та ще й картку памяяти небачиьт тепер тел. Шо мені робити?))):crazy:
     
  6. illia

    illia Well-Known Member

    Доброго дня. В мене nokia3100. Практично музейний експонат :). Вирішив його почистити. Після чистки ніхто із співрозмовників мене не чує :). Судячи з результатів гугла - проблеми з мікрофоном.
    Якщо хтось займається ремонтом, підкажіть, будь ласка, де саме повинен знаходитись мікрофон і як він виглядає. Якщо він повинен бути між входом для зарядного і вібро, то я його просто загубив о_О (судячи із схеми він десь там мав би бути).
    В такому випадку цікавить де купити і чи можна самому замінити.
    Дякую.
     
  7. Підкажіть, будь ласка, що мені робити з телефоном? Телефон Fly e185, новий, чоловік у липні купив на день народження, але глючать вхідні дзвінки. Встановлюєш мелодії, які ти хочеш на вхідний дзвінок, а телефон не зберігає її, а включає якусь іншу мелодію...
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Останнє редагування: 4 гру 2012
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Apple 4 - не працює датчик наближення. Де зможуть зробити? Прохання рекомендувати перевірені сервіси або майстерні.
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Перевірені? Радіоринок на Б. Хмельницького
     
  11. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Ви пожартували? Після радіоринку телефони перепахані перегріті і діагноз "дефект плати". А мені треба не дешево але ефективно.
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Кульпаркывська 63 здаэться, "Менс"....
     
  13. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Хм вони далеко не найкращі( з попереднім телефоном там були довгі коломийки з тим хто не правий і чому не відремонтовано в терміни телефон. Заявлено при здачі ремону одне а при видачі зовсім інше( при тому що дефект залишився а от гроші від мене взяли)
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Непоганий ремонт мобільних телефонів є по вул. Володимира Великого (номер і назву магазину на жаль не пам"ятаю) - то салон між Океаном і Єврошопом. Два рази там свою Нокію ремонтувала, тьху-тьху вже п"ятий рік працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Три раза была замужем, и каждый раз удачно :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :mocking: Перший раз ремонт був по гарантії ( півроку попрацював і якась біда, здається шлейф полетів). А другий раз - рівно через рік після першого ремонту. Заплатила 150 грн - і вже 2,5 роки проблем не маю (та Нокія швидше від старості розвалиться - там фарба вже злущується зі всіх боків)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. mastaras

    mastaras New Member

    http://nora-service.com.ua/ спробуй сюди занести, кажуть недорого і якісно!
     
  18. FSV

    FSV New Member

    nokia E52

    nokia E52, не включается.
     
  19. Anastasia Kurgan

    Anastasia Kurgan New Member

    Хороший сервісний центр

    В мене айфон 4s,ремонтувала його в сервісному центрі на Хорватського,16А. Все гарно зробили,були проблеми з динаміком,але все працює добре,вже пару місяців після ремонту,їх магазин можна переглянути тут http://gsmservicelviv.com/
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    якісь москалі..
     
а де твій аватар? :)