Ремонт мобільних телефонів

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем MrFanktastik, 10 жов 2007.

  1. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів!!!!!

    Коли я писав, що проблеми з асею у київстара, мабуть недостатньо добре розжував)). Справа в тому, що ВСІ його неконтракті абоненти підключаються до інтернету через ОДИН проксі-сервер. А сервер асі має обмеження на кількість підключення з одного ІР. Отже, комусь повезе, комусь ні. Але стабільності в підключенні не буде однозначно.
     
  2. black_rom

    black_rom New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів!!!!!

    в нокія3230 не працює підсвітка екрану.так його в ремонт чи можна якось самому?
     
  3. lidakis

    lidakis New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів!!!!!

    люди добрі, я вас дуже прошу, допоможіть з телефоном якщо розумієтесь!!!! в мене нокія5300, ну мені якогось *** захотілось його перепрошити, шила через стандартну Nokia Software Updater, почало вибивати і тел тепер взагалі не включається... тікі сигнал чути коли підключаєш до компа і то через пару сек він відключається... шо мені робити?????????? будь ласка допоможіть!!!!!!!!!!!!
     
  4. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів!!!!!

    З кожною моделею телефона інші танці з бубном потрібні. Про 5300 ніц не скажу, не пробував. Зайдіть на восстановление телефонов, умерших при прошивке NSU - там скоріше дізнаєтесь.
     
  5. lidakis

    lidakis New Member

    Відповідь: Ремонт мобільних телефонів!!!!!

    Я ТОБІ ДУЖЕ СИЛЬНО ВДЯЧНА!!!!:radist:
     
  6. bos

    bos New Member

    запчастини до мобільних телефонів

    чи є у Львові гуртівня де можна купити запчастини до мобільних телефонів.бо на радіоринку дуже дорого.можливо хтось знає гуртівню де їх можна замовити поштою.буду дуже вдячний.
     
  7. Solomon10

    Solomon10 New Member

    тепер тіки висушувати прийдеться і запрацює):)

    в мене працював тел як модем але я в настроках змінив швідкість з 460 Кб/с на 910 із за того могло политіти ЮСБ гніздо в телефоні?

    переходб на лайф ася без проблем літає на ньому;):good:
     
    Останнє редагування модератором: 8 бер 2009
  8. Vetta

    Vetta Well-Known Member

    N90 потрібно почистити під кнопками... шось дуже дорого просять за це... в салонах.
     
  9. Iruna_Matveeva

    Iruna_Matveeva New Member

    В мене телефон Нокіа 6300. Верніше була. Її розбили, але корпус і всі деталі цілі, не показує екран, і треба скласти до купи. Підкажіть чи варто віддавати його в ремонт, чи дешевше і краще купити новий????
     
  10. w00lfik

    w00lfik New Member

    Заміна панелі в Нокіо 6300

    Люди, меже хто знає де млжна швидко і якісно помінти панель в тел-ні 6300
     
  11. кумця

    кумця Member

    допоможіть будь ласка. Телефон Sony Ericsson К 750 виключився і тепер коли включаю тільки мигає білим екраном. комп його не бачить. підскажіть чи можна його справити. підскажіть якісь майстерні будь - ласка:cry:
     
  12. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    майстерні є, але не можна тут писати про них, напишіть мені на ICQ або пошту, я Вам підскажу
     
  13. Tony

    Tony Well-Known Member

    Валяється дома Нокії Н70 і 2630. В обидвох потрібна заміна дисплею. Скажіть де це можна зробити дешево (або купити диспл дешево) бо мені загнули в афіційному сервіс центрі 500-600 грн. А я не збираюся давати за дисплей більше половини собівартості тих телефонів. Незнаю шо з ними робити.
     
  14. Tony

    Tony Well-Known Member

    Ремонт телефону

    Підскажіть хто-небудь де у Львові можна недорого зремонтувати моб.телефони (заміна дисплею). Хто шо чув про радіобазар? там таке роблять? нормально?
     
  15. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    А в мене от інша дилема.
    Маю телефон Mitsubishi M320, і щось немає де його зремонтувати.
    Виробник доволі рідкісний :sad:
    Може хтось підкаже де таке чудо могли б зремонтувати.
     
  16. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Нормально, чоловік завжди там телефони носить ремонтувати. Гарантію дають на 2 тижні (після ремонту).
     
  17. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    www.siriust.ru N70 там стоит 950 р, 2630 - 250 р., есть доставка по СНГ. Гривен 350 может получится, дешевле вряд ли выйдет.
     
  18. Tony

    Tony Well-Known Member

    Дякі але я вже відремонтував
     
  19. 4331973

    4331973 New Member

    Тач пад до СЕ 960і ??

    коли і де він може бути у Львові? вже більше місяця шукаю
     
  20. Sindrom

    Sindrom New Member

    Народ в мене Fly HUMMER HT-1 (падав з 3 поверху) , треба до нього корпус и екран , тіки підскажіть , де купити ?
     
а де твій аватар? :)