Релігійні непорозуміння

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Оля, 25 лип 2013.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Це вам Бог таке "відкрив"? ;) Щось я підозрюю, що то справа Божого противника. ;)




    І причастя є в протестантських церквах, і хрещення. Так що не оббріхуйте ці церкви, бо прийдеться відповідати за свої слова перед Богом. І проводяться вони так, як записано в Біблії, а не так як було спотворено за десятки століть традиційною церквою.

    Ви з ним мали розмову? Він вам сповідався в тому, що він думав, а що не думав? ;) І про яку "істину" йде розмова? Вашу?


    Апостоли щоразу воскресають і рукополагають ваших архієреїв і пресвітерів? ;) Чи у вашій церкві є таке поняття, як пресвітери?

    ---------- Додано в 05:26 ---------- Попередній допис був написаний в 05:14 ----------

    Так, саме посвящати. Що і роблять в протестанських церквах. Приносять маленьких дітей в церкву, щоби посвятити Богу.


    Перестаньте обзивати євангельські церкви сектантами, бо гіршого сектанта на цьому форумі, як ви, я ще не читала. :ireful1:

    ---------- Додано в 05:46 ---------- Попередній допис був написаний в 05:26 ----------



    Можуть модератори охолодити хоч трохи пил цього "християнина", щоби він не обзивав євангельських християн "сектантами", чи йому це і далі сходитиме з рук? ;)

    ---------- Додано в 05:53 ---------- Попередній допис був написаний в 05:46 ----------

    І чим розкодовуєте? Простою "Азбукою Морзе", чи маєте які таємні розшифрування, які "сектантам" не довіряєте? :mocking:


    Собі цього не пробували сказати? ;)

    ---------- Додано в 06:07 ---------- Попередній допис був написаний в 05:53 ----------

    Ох скільки "плодів" я бачила у своїх навколишніх сусідів, хрещених у дитячому віці і називаючими себе християнами: п"янство, перелюби, матюки, злодійство, брехня, зависть, злоба, сварки, бійки, обмови, наклепи, пльотки, знущання над домашніми... Ще перечисляти, чи вистачить? ;) І всі вони казали, що вірять в Бога, що вони віруючі, християни. :crazy:

    Це котрі "сектанти" так говорять? ;)

    ---------- Додано в 06:29 ---------- Попередній допис був написаний в 06:07 ----------

    Це плід добрих діл. :) Засвідчити комусь про Христа.



    Ох, які вони негідники! Яку вони крамолу кричали! :ireful1:
    І це говорить "правильний християнин", який ще комусь щось хоче доказати.... :sad:




    Я сумніваюся, що ви там з Левком зустрінетеся. :)
    Хіба з Михом, який так само, як і ви, гонить християн інших християнських течій. ;) Так що старайтеся робити багааааато добрих діл, щоби хоч чимось оправдуватися. :)

    А Левко, як Дитина Божа, у числі Невісти Христової хіба буде вас разом з Христом судити. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Цікаво, який вишкіл мали апостоли, прості рибаки? Досконалий, недосконалий? ;)

    Мій дід, який мав закінчених всього 4 класи, а пропастирував 50 років, міг будь-якого досконаловишколеного кураєва за пояс запхати по Біблії і в будь-якій духовній сфері. Треба просто мати Боже Помазання, а не вишкіл. А вишкіл хіба треба мати, щоби добре знати всі обряди. :)
    А от коли є Боже помазання, а тоді вишкіл, от тоді вже про щось можна говорити. Бо інакше - то бізнес.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Це цілком збігається з протестантським непорозумінням, що у Причасті нема Ісуса. Та то, дійсно, можливо, що лише в Церкві, що не переривала зв'язок з апостольським благосовінням, у Причасті є присутній Сам Ісус.

    Завіса трохи відкривається... Ви належите до християн Віри Євангельської, тобто лютеран?

    Написано ясно - Святим Переданням, що його, як немовля разом з водою з ночви вилили. Лютер неспромігся додуматись, що написане Святе Письмо спочатку передавалося як Передання, а записане було згодом.

    Повчиться з Біблії, Ісус Христос судитиме особисто, а асистувати йому будуть виключно Його безпосередні учні, що ходили з Ним за Його земне життя.

    ---------- Додано в 10:02 ---------- Попередній допис був написаний в 09:56 ----------

    Намагання злитись? Якщо ні, прочитайте УВАЖНО: прості рибаки просто ПРОГОЛОШУВАЛИ те, чому були свідками. А для навчання Бог покликав ап. Павла, найкращого учня з фарисеїв.

    Забити баки - можливо, але переконати аргументовано - ні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    yasam, протестанти - такі ж християни, як і католики. Прошу не нападати на них тільки з тої причини, що Ви не знаєте (не розумієте) відмінностей між цими відгалуженнями в християнстві.

    Наголошую, різниці в обрядах і догмах тут можуть бути причиною холіварів, а не особистих образ.

    Те саме стосується і Вас, браття протестанти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А з католицьким непорозумінням що збігається? ;) Ісус ( Бог) є всюди Духом Святим. І в Спомині теж, як і на кожному місці. Але не провокуйте мене на суперечки про Причастя. Вірете в що хочете - вірте. Мені від того ні гаряче, ні зимно. Тільки не погрожуйте мені де я буду, бо я не слідую обрядам, яким ви слідуєте. І мені важна думка Христа про мене, а не ваша.




    Євангельські християни це християни, які живуть і будують свою віру на Євангелії. Це баптисти, п"ятидесятники, харизмати, суботники в Україні. Я належу до християн віри євангельської п"ятидесятників. І ніколи цього не приховувала. А яка там вам завіса відкривається - то ваша справа.


    До чого тут Лютер? Ви якою Біблією користуєтеся? Не тією ж, що і ми? І все що там записано достатньо за спасіння душі людської. То для чого якісь кодування, розгадування? Ви хоча би навчіть Біблію людей в своїй церкві читати, бо одиниці її читають. І цей форум цьому підтвердження.




    Що і "требувалось доказать". А якби читали Біблію, то би знали про що мова. Підказка. Нині починайте читати останню книгу Біблії - Об"явлення Івана Богослова. А ще Книгу Пророка Даниїла. ;) Може що розкодуєте... ;)



    Вони не просто проголошували, вони проповідували, вчили людей. І вчили нових проповідників. Чи вже тоді були семінарії? ;) Церква ще зо 100 років була гонима.


    Проповідник несе слово Боже, проповідує. А переконує Дух Святий. А на цьому форумі вже 7 років аргументовано переконують одні одних, а ще ніхто нікого не переконав.
    А за забивання баків вкусіться за язик, бо ви не вартуєте навіть стояти поряд з моїм дідом, праведником, якого шанувало все село - і свої, і православні і навіть комуняки говорили про нього, що якщо Бог є, то він з цим чоловіком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Ключове слово - "моєї душі".
    Уздоровлювати Церкву потрібно через Церкву. А показувати свою силу в нападі на Церкву і в контрасті між людьми - не є плодом віри.
    Такий стан речей нагадує ситуацію з Йовом. Коли той переживав потрясіння, його друзі файно йому "допомагали" справитись з ситуацією.:ireful:
    Для них самих було б краще взагалі не приходити.
     
    Останнє редагування: 25 лип 2013
    • Подобається Подобається x 3
  7. yasam

    yasam Well-Known Member

    Зверніться до свого духівника

    Ви свято вірити лише в слова Біблії. Гаразд, ось що Христос про вас думає:
    «Хто їсть Моє Тіло і п`є Мою Кров, той має (в собі) життя вічне, і Я воскрешу його в останній день» (Ів. 6, 54).
    «Хто їсть Моє Тіло і п`є Мою Кров, той у Мені перебуває, і Я в ньому» (Ів. 6, 56).
    «Якщо не будете їсти Тіла Сина Чоловічеського і пити Крові Його, життя не матимете в собі» (Ів. 6, 53).


    Ромко, таке можливо О_о?
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви мені вже раз радили. Краще Ви до мого зверніться, бачу, що Ваш Вас щось не те вчить. )
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А то стиль протестантів: шукати красу свої течії в бруді немощних церкви. Зразу мова про формалізм, про яйці, пасху, алклголізм і т.д. Вони шукають спасіння не у собі, а в інших людей, тому їм важлива показуха: щоб все зверху виглядало гарно і красиво. А хто не може виконувати все це - геть з громади. Чистота рядів понад усе.
     
  10. yasam

    yasam Well-Known Member

    Значить зверніться до єпископа, бо не того вчать вас.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А оце у протестантів все символічно, тому вони це виконують, як обряд.
     
  12. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ну та, в їхньому перекладі Біблії Христос в кінці додав "це все я сказав символічно"? Чи в них все таке є якесь усне передання, як розуміти Біблію?

    ---------- Додано в 12:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:06 ----------

    Ну то раз вони роблять це все символічно, то і життя будуть мати символічно. Логічно, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Не ображайтесь п. Олю, але коли читаю Ваші дописи, часто приходить на думку...

    9. Для деяких, що були певні про себе, мовляв, вони справедливі й ні за що мали інших, він сказав цю притчу:
    10. “Два чоловіки зайшли в храм помолитись: один був фарисей, а другий - митар.
    11. Фарисей, ставши, молився так у собі: Боже, дякую тобі, що я не такий, як інші люди - грабіжники, неправедні, перелюбці, або як оцей митар.
    (Євангеліє від Луки: 18:9-11)


    Закінчення цієї притчі Ви знаєте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. yasam

    yasam Well-Known Member

    Levko, а чого ваші співвіруючі проповідують в християнських країнах. Якщо, як розпиналась тут Оля, я маю вас визнати християнами, то і ви маєте визнати християнами католицьку і православну церкви, і не переманювати віруючих. Це, по меншій мір, не етично. Їдьте проповідувати там де християн меншість - в індію, іран, китай і т.д. Адже євангельські християни такі толерантні: нє?
     
  15. Levko

    Levko Well-Known Member

    Стоп, стоп, мені неприємно спілкуватися з людиною, котра постійно звинувачує неправдиво, не вибачається і ще й далі продовжує в тому ж хамському тоні:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. yasam

    yasam Well-Known Member

    Не беріть приклад з космічного мера, не тормозіть )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Перечитайте декрет Unitatis Redintegratio, декрет Другого Ватиканського Собору. Коротко - це документ про діалог із Східними (православними) та Західними (протестантськими) християнськими церквами.

    А оскільки документ підписано папою, то сподіваюсь, що до Святого Петра Ви мене не пошлете.

    Документ 1964 року, тобто жодне "бздєні молодих".

    І пам'ятайте, yasam, що найкращий спосіб володіти інформацією - звертатись до першоджерел. Способи, які Ви зараз демонструєте, якраз і розділяють єдину Христову Церкву.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. yasam

    yasam Well-Known Member

    Шикарно. Де вона єдина? Єдина вона має бути у євхаристиї, а там де її нема, то не церква а купка тріпачів прийшли попити соку.
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Бажання бути більшим католиком, ніж папа надалі будуть ігноруватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Мих обрізання було символом угоди яку Єгова уклав з Авраамом і стосувалась вона його нащадків.
    Для Єгови важливо було не тільки фізчине обоізання - люди мали відповідно "обрізати" свое серце.
    В Біблії немає думки про те що якісь механічні обрядові діїх можуть вплинути на Бога - наприклад обрізання чи жертви. Важливий стан серця людини.
    Якщо членами буквального Ізраїлю ставали по факту народження - на який людина ніяк не могла вплинути, то членами нового народу Єгови ставали люди внаслідок осбистого вибору, присвячення і хрещення.

    Ви ж ніденавіть згадки не прчочитаете у бібілії про хресних батьків - це пізніша вигадка, уже відступницького християнства.
    Єгова обіцяе воскресіння праведних і непаведних, т омунема чого перейреживати за долю неохрещених дітей.
     
а де твій аватар? :)