Релігія - опіум для народу???

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Sashka-ua, 29 січ 2008.

  1. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Чи потрібна нам віра і якщо так, то яка? Біблія - книга яка відкриває істину, чи просто писанина для задyрювання мізків? Ці, та інші подібні питання цікавлять багатьох людеи. Наведy кілька моїх цитат з форуму:


    "...адже я не вірyючий. Але я зовсім не проти віри(звичайно ж без фанатизмy). Якщо вона дає дyховнy рівновагy, спокій, якусь надію, наставляє на добрі вчинки, то чомy б і ні.
    Але мені більше довподоби східні вірyвання (такі як буддизм). Це навіть не вірування, а спосіб світосприйняття. Він дозволяє людині збагнyти самого себе, розкрити своє внyтрішнє я. Так би мовити відчyти "Бога" в собі. І чим більше я про це дізнаюсь, тим більше воно мені подобається.
    Щодо християнства, то остаточно я втратив вірy, прочитавши Біблію. Хто читав, не міг не помітити як одна глава повністю сyперечить іншій. Наведy ДУУУУЖЕ простий приклад. Два вислови з Біблії:
    1) Зуб за зуб, глаз за глаз;
    2) Ударили по левой щеке - подставь правую.
    І таких прикладів десятки, ба навіть сотні!"

    Додано через 3 хвилини
    "...Чи ж не та церква яка продавала індyльгенції, яка торгувала прощенням Господа, яка в багаттях спалила стільки людей, що страшно подумати. Чи ж не та церква, більшість служителів якої найбільші грішники?(Кажу, бо ж сам бачив як "священнослyжитель бився з бабцею, загинаючи такі триповерхові мати, що вуха в'яли.) "

    Додано через 8 хвилин
    Ці пости були сприйняті не дуже привітно, тому я й вирішив створити цю тему. Та це й зрозуміло. Я не раз з цим зтикався. Коли віруючомy починаєш доводити щось, натикаєшся на стіну, на небажання розмовляти. Або на відмовки типу "Такий задyм Божий" і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    О, Великий! Ніхто ж до Вас не бачив ціх висловів і навіть не міркував о їх змісті! Як же ми загубились років етак... мінімум на 2000... Як же гарно, що Ви з'явились вікрити нам, всьому людству, очі!

    Шановний Sashka-ua, більшість християн знають ці "протиречиві" місця (їх багато, це не тільки той момент який ви намагались привести). А апеляция до них - майже рівень старшокласника, який прочитав одну-дві книги атеістичного автора, або декілька статей у газетах. Якщо Вам цікаво взнати, що вони означають - Ви взнаєте, але не в провокативній темі "Релігія - опіум для народу???".

    Що ви! На перший пост Вам всього одна людина зняла карму. По другому же ніяк не можна сказати, як до нього віднеслись.

    Спробую пояснити: Для віруючого деякі ваші аргументи будуть на стільки ж безглуздими, як і Вам його аргументи. Якщо Ви прагнете конструктивного діалогу, не в ультимативній формі і не будете ставити оппонента з самого початку в захисну позицію, то Ви багато чого взнаєте досі незрозумілого Вам.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    Гов, гов, Сашка, не суєтись і не бався в Джордано Бруно... В питаннях віри тут тебе пощьолкають як горіхи...

    Невіруючий?! То з віком, як правило, проходить... помирати всім треба...;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    на костер його!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    Не лякайте, будь ласка необізнаних людей. Не завжди це приходить на порозі смерті. А іноді і тоді не приходить. ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    хіба смерттю можна лякати? обєктивна реальність.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    Для віруючого - так. Нічого, що лякає, в ній нема. Але не для деяких атеістів. Смерть сама по собі для них - то щось страшне і не пізнане. Тому й вона сама викликає в них жах й Церква, коли говорить о смерті та про потойбічне життя (хоча багато хто в цім не зізнається). Тому для них й є приємними будисти, які вчать, що потойбічне життя буде тут же, на землі. Це приємніше і, на погляд атеіста, логічніше, ніж щось незбагнене у раю чи аду.
    Тому й кажу, не наступайте на їх мозоль ))) Це не та тема, у якій знайдеться консенсус, зокрема якщо починати з "підготовки до смерті". ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Історія мого навернення

    Та я можу. Тільки я не люблю боротися з вітряками.
    Вам ще тільки 19. Поживете трохи, погляди самі поміняються. :)

    До речі, ви аж ніяк не опротестовуєте моє бачення. Ви просто мелете дурниці, що свідчить про брак знань та ознайомлення з виключно односторонньою точкою зору.
    З іншого боку, ви не можете опанувати свої емоції. У цьому випадку раджу вам не дискутувати на релігійні теми, бо якщо ви почнете ображати релігійні погляди та почуття інших людей, то мені доведеться вас забанити. І не тому, що у вас якісь особливі погляди, а тому, що ви себе в руках не тримаєте. Дуже би не хотілося, аби до такого дійшло.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Відповідь: Історія мого навернення

    Я взагалі людина дуже спокійна. Ніколи не проявляю свої емоції в ярко вираженій формі. А ви, Liliyah, зробили з мене якогось недорозвиненого холерика. Ваші слова
    "Ви просто мелете дурниці, що свідчить про брак знань та ознайомлення з виключно односторонньою точкою зору.З іншого боку, ви не можете опанувати свої емоції. У цьому випадку раджу вам не дискутувати на релігійні теми, бо якщо ви почнете ображати релігійні погляди та почуття інших людей, то мені доведеться вас забанити. І не тому, що у вас якісь особливі погляди, а тому, що ви себе в руках не тримаєте. Дуже би не хотілося, аби до такого дійшло"
    І ніколи я навіть на думці не мав ображати чиїсь погляди.
    Я думав на цьомy форyмі цивілізовані люди, а тут як і скрізь закривають рот всим хто думає не по шаблону.(Я говорю про мою тему "Релігія - опіум для народу???", яку шановна Liliyah Romanova нещодавно закрила.)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Історія мого навернення

    Шановний,як кажуть в певних колах,"абаснуйте" свою позицію.
    Бо для більшої частини світу СП в пошані,а ви отак,огульно починаєте насміхатися.
    Що ви хочете довести?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Історія мого навернення

    Це моя реакція на гілку, яку ви відкрили. Якщо зрозуміла вас неправильно, прошу пробачення. І за гостроту своїх слів також.
    Гілку відкрила. Побачимо, чи не доведеться закривати знову.
     
  12. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    Ось бачте. Саме про цю реакцію я й говорив як про стінy, на яку натикаєшся, коли намагаєшся щось довести.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    Так доводьте!Хоч щось.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    Та не в темі справа.
    Йдеться про тон.
    Типово позиція для пересічного українця.
    Успіхів вам!

    Додано через 30 секунд
    Так панич же пропонує нам почитати книжки. Просвітитися. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. shaman

    shaman Active Member

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    І так, по-перше: не говоріть за всіх атеїстів.
    По-друге: який ще такий буддизм та ще й таке говорить про потойбічне життя.
    Є ще й третє, але цього поки що досить...чекаю на відповідь.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Історія мого навернення

    Шановний Sashka-ua!
    Я теж робив (для Вас) допис:
    Правда, не розумієте чому?

    ЛФ - місце для спілкування, а не тільки для вивалювання "нешаблонних тез".
    Тут є свої правила, свої "шаблони", як і всякому товаристві. Звикайте до цього, вчіться... :cowboy:

    І думати (глибше) - теж вчіться...:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Релігія - опіум для народу???

    Зазвичай теми закривають не за неугодність чи ще якісь причини, я просто зразу бачу, до чого тема доведе. Хочете бавитися в "войнушки", дуже прошу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Скажу, що хіба то правда, коли одне замінюється іншим, до того ж повністю протилежним. Чи ви хочете сказати, що старий заповіт - неправда. Бо перша цитата з нього.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Історія мого навернення

    якщо замінюється, то правда. Заміна - то не протиріччя, а просто заміна.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)