Рекомендіції щодо ремонту Вашого авто

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Templar, 15 січ 2015.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Народ! Треба замінити стійки стабілізатора, ціни приблизно такі: 145, 190, 245 ітд... Не знаю, за якими критеріями обирати...
    Також є потреба у ремонті кузова, машина трішки в м'ятинах (мама вчилась їздити) можливо знаєте не нахабних майстрів. І якщо хтось стикався з перишиванням салону, є декілька запитань :)
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Більш відповыдної теми не знайшов...

    Здох мені мотор в мотоблоці, Хонда gx 270, чи э десь в наших краях сервіс якщо не офіційний то хоча б хороший, бо сільських піяків пускати страшно, а Київ далеко...

    Хіба до автомобільного моториста піти, але тож запчастин на місці не буде, заким розбере, доки подивиться, доки вони прийдуть....:sad:
     
  3. Olenall

    Olenall миється в бані

    знаю коли є Унікальне Каско 3в1, то проблем немає СТО партнери - зручно надійно
     
  4. Rostok

    Rostok Слава Україні!

    на Замарстинівськиій 40, вроді є сервіс. Можу дати тел. Запитаєте
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та вже до Києва відправив.
     
  6. AndrewG

    AndrewG миється в бані

    Обирайте тільки в магазинах де якісні товари , наприклад тут Интернет магазин автозапчастей - купить запчасти на авто в Киеве и по Украине, цена в каталоге интернет магазина оригинальных автомобильных деталей UkrParts . Бо ви матимите гпрпнтію що не придбаєте погану річ.
     
  7. Astrohov

    Astrohov миється в бані

    Гарантия есть только в одном случае - если инет-магаз работает по законодательству, на сайте есть спец. раздел и на нём перечислены все условия и гарантии. Должен быть регламент с конкретными пунктами и ответами. Пример - вот такой Пользовательское соглашение. Занудно, много текста, никто не читает - а зря. Это надо читать как раз в первую очередь.
     
  8. tzin

    tzin Member

а де твій аватар? :)