Реєстрація шлюбу з іноземцем. Польська карта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем nirvanka, 18 лип 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    що поляки возомнілі себе Америкою???????
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    http://www.shengen.ru/info.html
     
  3. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Самойловичу, в Швеції трохи інша ситуація. Дозвіл на працю мені дали автоматично, разом з ПМЖ. А паспорта тут ніхто не питає. Відразу по приїзді до Швеції мені видали мій персональний номер і ідентифікаційну картку - і саме ці документи, а не паспорт, тут вимагають, якщо я йду до лікаря чи влаштовуюся на роботу. А в цій ідентифікаційній картці немає інформації про моє громадянство, так що вони не питають, чи є шведка, чи хто. Тут з тою національною рівністю дуже строго.
    Шведи мають дуже добру імміграційну політику, не маю на що скаржитися. Зараз я зареєстрована в соціальній службі, я навчаюся і мені платять соціальну допомогу. А потім будуть мені шукають роботу, якщо треба - перекваліфіковують. Але поки що питання роботи для мене неакутальне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Хотіти то я хотіла. Було б добре виробити польський паспорт і таке інше. Але нема можливості. Є можливість лише виробити "карту тимчасового проживання".
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    моя дочка отримала через 5,5 років
     
  6. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Про таке навіть не може бути мови. Бо я маю право на роботу на рівні з громадянами країни. Якби мені відмовили на підставі мого громадянства, можу поскаржитися на національну дискримінацію. А тут цього бояться, як вогню. :) Тому на роботу беруть іноземців (негрів, арабів), щоби показати, мовляв, які ми хороші, в нас для всіх рівні права.
     
  7. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    А я через місяць.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Ок, більше питань немаю, тоді Ви цілком праві... "таґда ми ідєм к вам!!!" ;)

    І що ми робимо в Німеції?! Може варто трохи далі на північ чкурнути... тим більше, Скандинавія мені завше заочно подобалась...:)
     
  9. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Приїжджайте! :)
    Я заочно дуже Швеції не любила. Мене чоловік понад рік "вламував", щоби сюди приїхати. Найважче, що було, то виробити ПМЖ - це довго тривало, кілька разів їздила до Києва. Одним словом, вони дотошні :) А вже як отримала ПМЖ, то все пішло, як по маслу. Мені так смішно з шведів. Вони мені навіть в тій соціальній службі дали таку "опікунку", до якої я в будь-який момент можу звернутися, якщо виникнуть проблеми. Вона має мені допомагати адаптуватися в Швеції :D Шведи у всьому хочуть показати, що вони дуже дбають про тих, хто потребує допомоги, і в тому числі іммігрантів. Та вони щодня приймають по кількадесят біженців з Іраку і дають їм соціальну допомогу. Дивні люди :)
     
  10. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Нірванко, паспорта відразу нікому не дають. Спочатку треба виробити тимчасовий дозвіл на проживання, потім - постійний. А вже тоді паспорт.
    Так що робіть картку тимчасового проживання - це буде добрий початок. :)
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Так, Melody, я це знаю. Але паспорт польський мені ніяк не вдасться виробити, бо проживати 5 років в Польщі не буду. Швидше вже в Англії. Якщо так, то вже там буду виробляти такі документи..
     
  12. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    А й справді, я забула, що ви не будете жити в Польщі. Але... Я от теж планувала одне, а вийшло зовсім інше. Ми теж планували жити у Львові і тільки у Львові. Але в результаті сталося інакше.
    Я вже зрозуміла одне: документи треба виробляти всі, які тільки можна. Бо ті папірці дуже полегшують життя за кордоном.
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Що правда, то правда. Цілком з вами згідна!
     
  14. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Мені ще згадалося, скільки різних папірців треба було зібрати, щоб отримати церковний шлюб :8:
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Цю церемонію ми відклали на наступний рік...
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    а про що ходилось,віросповідання.батьки вимагали.....шведи
     
  17. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Ні, Шреку, батьки не шведи і нічого не вимагали :)

    Йдеться про те, що треба було багато різних довідок і дозволів від церковної влади, щоб отримати шлюб в церкві іншого обряду.
     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    надіюсь Ви прийняли віру мужа,а не так як деякі на Форумі феміністки
     
  19. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    у нас з "мужем" віра одна, просто обряди різні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    кого Ви маєте на увазі?
     
а де твій аватар? :)