Реєстрація шлюбу з іноземцем. Польська карта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем nirvanka, 18 лип 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    але

    і я важаю що то є не так вже і погано,може помалу зміни йдуть на краще,але коли є стабільність,то чого ще треба,може древні не такі вже і не праві коли говорили"а щоб ти жив в часи перемін"
     
  2. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Ще ліпше було б, якби і тих дядьків змінювали. А то методи ті самі - совкові - тільки тепер гроші за це беруть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    nirvanka
    Значить так , вам теки прийдеться йти на Дорошенка, так як на різні країни різні види довідок потрібно. Я опишу те що вона робила для Німеччини.
    Перш за все потрібно довідку від нареченого що він є шлюбоспроможний(тобто не одружений, або вдівець), а для того щоб таку довідку надали йому ви маєте надати йому від себе
    1. Довідку з місця проживання(легалізовується в Києві)
    2. Свідоцтво про народження
    3. Довідка про шлюбоспроможність.
    Ці довідки потрібно легалізувати в юстиції, міністерстві закордонних справ і в посольстві країни нареченого.
    Далі наречений бере в себе довідку, перекладає , легалізовує в Українському посольстві своє країни.
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Да казав я їй що то три місяці займе і 500 долярів а вна не вірила
     
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Ага, десь так і виходило і з часом і з коштами.:)
     
  6. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    А ще кілька років тому все було так просто. Я за тиждень впоралася, і мінімальним коштом.
    І не треба було нареченому ніяких довідок він мене, тим паче не треба було їх завіряти в посольстві. Це або в наших бюрократів знайшовся новий спосіб з людей гроші здирати, або для громадян Німеччини просто складніша процедура, ніж для поляків. Може, німці вимогливіші. Найліпше в дядька на Дорошенка дізнатися.
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    будем чекати звіту нірванки,вона обіцяла відзвітуваись,але припускаю, що в дядька є племінник, який за ті самі гроші рішає все на місці "всьо включено"
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Всім доброго дня!
    День і справді видався добрий, адже мені таки вдалось дізнатись всю необхідну інфу по цьому питанню та владнати цю справу.
    По перше, мушу Вас Шрек розчарувати: одружусь я за місяць після подачі заяви, а якщо ще і довідку про вагітність принесу, то і за 3 тижні ;)
    І на все піде не більше 200 долярів. Це я так попередньо прикинула.

    А тепер про деталі. Знайшла я одну жіночку (знайому знайомої, яка знайома з моєю знайомою :)) ). Вона допоможе з цим всім.
    Необхідні документи:
    - від мене: паспорт.
    - від нареченого-поляка: паспорт закордонний, іміграційну картку, довідку про сімейний стан.
    Ці документи ця жіночка перекладе на укр. мову і завірить (що і називається легалізацією). Коштує 70 грн. за документ. Ще потрібно оплатити квитанцію (0,85 грн). З цими документами потрібно прийти на Дорошенка 23. Там написати заяву і віддати документи. Можливо ще потрібно там буде зробити довідку про шлюбоспроможність нареченого.
    Там десь треба буде заплатити 150 дол.
    Ну і в самому ЗАГСі за розписку і обряд 1 грн + 146 грн.

    Наразі чекаю повернення нареченого. Про подальший розвиток подій неодмінно напишу тут.
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    І ще одне. Як мені сказали, мені ще повезло, що наречений поляк. Якби був італієць, то прийшлось би довго і нудно чекати на весілля, їздити в Київ в посольство, щоб вони відіслали в Італію запит чи він не одружений, чи не збирався одружуватись чи там ніхто не збирається з ним одружуватись.. Перекладати і легалізувати всі документи + оплатити офіційні послуги = близько 500 долярів...
    Мабуть, це плата за вроду наших українських дівчат О;-)
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    І ще відповідь на мій запит на одному адвокатському сайті:

    Если иностранец прибыл из-за рубежа с целью заключить брак в Украине, у него на руках должен быть документ, подтверждающий его несемейное положение (т.е. то, что он в настоящее время не находится в браке). Данный документ (справка о семейном положении) выдается сотрудником ЗАГСа в государстве, где проживает иностранец, по предъявлению документа, подтверждающего возможность вступления в брак. Этот документ должен быть выдан компетентным органом регистрации, который находится по месту жительства данного иностранного гражданина (гражданки). После этого, полученную справку легализуют в посольстве (консульстве) Украины в данном государстве. Если государство присоединилось к Гаагской конвенции (от 5 октября 1961 года), то на документе ставится апостиль.
    Желательно, чтобы иностранец (иностранка) проконсультировался в своем ЗАГСе, какие именно документы гражданина Украины, желающего вступить в брак, должны быть предоставлены для получения справки о его (ее) «несемейном положени и».
    Если гражданин иностранного государства желает вступить в брак с гражданкой Украины на территории Украины, то непосредственно в отдел регистрации актов гражданского состояния в Украине он предоставляет следующие документы:
    • копию своего паспорта с украинской визой и перевод паспорта на украинский язык, заверенный нотариусом;
    • справку о семейном положении иностранца, легализованную по правилам указанным выше (если иностранец приехал или находится в Украине), т.е. перевод справки на украинский язык, заверенный нотариусом.
    После регистрации брака, свидетельство необходимо легализовать для действия на территории государства.
    Как правило, регистрация брака с иностранцем в Украине не только не уменьшает, но увеличивает права гражданки Украины в стране ее будущего супруга.

    Всі відповіді можна переглянути тут - http://www.ia.org.ua/questions/view/6485
     
  11. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Вітаю з вдалим днем! Вдалий початок - то вже половина справи. :)
    По секрету скажу: шлюб можна навіть за декілька днів владнати, якщо купити нареченому квиток і сказати в ЗАГСІ, що він терміново мусить їхати. ;) Для таких випадків є процедура пришвидшеного шлюбу. Але якщо нема потреби - то не кваптеся.
    А довідку про шлюбоспроможність таки зробіть в Польщі. Наскільки я знаю, вона потрібна для громадян всіх держав.
    Успіху Вам!
    І інформуйте нас про перебіг своїй справ, бо нам цікаво :)
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Нам не горить з датою, та і друзі нареченого тільки через 3 тижні отримають паспорти і зможуть приїхати до нас.
    Щодо довідки про шлюбоспроможність, то і в посольстві Польщі у Львові і в посольстві України у Варшаві сказали, що її не потрібно. І як я зрозуміла зі слів тої жіночки, в якої я була, без неї можна обійтись (це входить в ті 150 дол, які потрібно заплатити на Дорошенка).
     
  13. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Нірванка, от якраз все те що описали вам у відповіді юристи і робила моя співробітниця. І в Київ їздила, і кошти великі тратила і т.п
     
  14. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Це, до речі, теж дуже важливо. Перед від'їздом до Польщі перекладіть польською мовою своє свідоцтво про шлюб, а також інші важливі документи - диплом і т.д. (В Польщі це обійдеться дорожче).
    Коли будете ставати на облік в Польщі, це дуже пригодиться.
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Це не стосується громадян Польщі. По-перше, бо з ними в нас стосунки спрощені, а по-друге, в разі чого до Києва їхати не треба, бо ж посольство Польщі є у Львові :)
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    все у нас просто рішається,то тіко росіянам все важко і юристам
     
  17. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    В такому випадку не робіть. Бачу, вони все спростили. Не задурно гроші беруть на Дорошенка :)
     
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    А це хіба не одне і те саме? Довідка про сімейний стан і довідка про шлюбоспроможність?
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    Взагалі-то я там не планую ставати на облік і жити ми там не збираємось. Хіба що на місяць-два туди поїду. Але свідоцтво про одруження значно спростить перетин кордону.
    Планую їхати в Англію на заробітки. То мабуть мені треба свідоцтво перекласти і на польську і на англійську мови?
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Реєстрація шлюбу з іноземцем

    http://www.obozrevatel.com/news/2007/7/17/180451.htm я що вогорив 100 долярів в пашпорт і все рішається,звернить увагу китанція на 85 коп оплата 70 грн
     
а де твій аватар? :)