Реєстрація до справжньої 20 партії!

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем -Erebus-, 18 січ 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Twister

    Twister Well-Known Member

    В мене така ідея з'явилась дика... (власне, вони в мене завжди дикі, хто мене знає - вже звикли)

    А давайте зробимо маньяка-оленевода? Давайте від початку гри оленів не буде. А далі маняк щоночі приходить до когось (мирного чи мафа - все одно) - і той стає оленем, його голос більше не рахується (але сам він, звісно, про те не знає). Вбивати оленевод не може, комісар бачить його як мирного, а маньяк грає сам за себе. Якщо залишиться вранці якого-сь дня сам-на-сам з оленями - не важливо, мирними чи мафами, аби всі олені - виграв.

    Як вам?
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Бггг ) Прикольно. Я за. ) Але з однією мафією. З одним кланом маю на увазі
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Гарно! :)))
    Але, я думаю, тоді ми не зможемо зіграти у 2 клана, бо 2 клана і маніяк - то вже надто! Може так зіграємо наступну гру?.. :)
     
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    І я за! Тільки таке питання: гравець, до якого сходив ман стає оленем тільки на одне голосування чи вже до кінця гри?
     
  5. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ну, ти ведучий - ти і вирішуй. Просто на гру з одним кланом і маньяком нас вже достатньо, можна нікого і не чекати. А з іншого боку - можна і зачекати і зіграти з двома кланами, чом би й ні.

    Та до кінця гри має бути - інакше ж оленеводу не виграти.

    Треба лише подумати - чи рятує від оленевода лікар? І якщо так - то коли саме: якщо співпадуть оленевод і лікар в ту саму ніч, або лікар оленів коли завгодно виліковує?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Нехай рятує так, як і від звичайного мана
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Підтримую Персі! Хай лікує коли двоє співпадуть...
     
  8. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Щодо "маніяка-олєневода", то на мою думку - хай лікар не рятує ніяк від нього, тобто у будь-якомцу випадку людина стає Олєнем! :)
    Врятувати у теорії хай може тіко дівчинка, якщо вона звісно в грі все ж буде!
     
  9. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Так коли починаємо???
     
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

    чекаємо на третього..
     
  11. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Овод, ти такий турботливий )

    Про мене, хоч вже, в мене якраз настрій грайливий ))

    Але можна почекати до неділі, я пробувала знайти Зю, але його ніде нема шось, не знаю, чи він появиться, і якщо появиться, то коли. ) Але до неділі, може, десь знайдеться )
     
  12. Masini

    Masini Well-Known Member

    Выписалась
     
  13. ovod

    ovod Well-Known Member

    ..................
     
  14. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

     
  15. Masini

    Masini Well-Known Member

     
  16. Twister

    Twister Well-Known Member

    Так это повод выписаться из партии? Или все-таки просто попросить модератора вырезать лишний треп в предназначенный для этого тред?

    Как вообще можно всерьез сердиться на офтоп в разделе "пионерлагерь"? :dntknw:

    А ничего вообще, что я специально пропускаю игру на своем форуме, чтобы прийти сюда поиграть с тобой?
     
  17. hunter

    hunter мандрівник

    хм...
    буде гра, ні?
     
  18. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Буде...
    Зараз почну! Де там Нірванка?
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В мене був завал. Я вже тут. Тему гри читатиму завтра, бо вже надцять годин за компом сиджу.. :sad:
    П.С. Хоч в мафії і свої приколи спілкування, але так нагло оффтопити просто негарно. Хоч би користувались опцією "оффтоп", її шо даром робили? :off:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. hunter

    hunter мандрівник

    ось для того я і кажу що є окрема тема, Оффтопів нема на вас!
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)