Реєстрація до гри №21, з оленеводом

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Twister, 3 лют 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Deriel Linch

    Deriel Linch Мирная душа

    Мене няшкою назвали :blush:
    I Хантер знову в ролi посередника:)))

    Рикси, тепер тобi точно не уникнути в моему вiдiграшi ангельського образу) Раджу змиритись з цiєю думкою...=) Правда в такому випадку вiйна буде програна, но невже це важливо..))

    *Навколо маленького, але гордого оленя з'является темна аура... вiн готовий до початку гри:cools:*

    - Ой! я копитце натер!:cry: Це так боляче!!

    *Пробормотавши щось собi пiд нiс песиместичним тоном Еллiот, накульгуючи, почимчикував до свого темного логова*
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    16 гравців... вистачає на 2 клана... ;) Може зіграємо зі маняіком-олєнєводом і Перевертнем? А? ;)
     
  3. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Всем Привет! и меня запишите плиз!

    ---------- Додано в 21:57 ---------- Попередній допис був написаний в 21:55 ----------

    только эта, мона как-нить посодействовать, что бы я не был мафиозником? а то врать не хорошо, даже в игре! я потом очень плохо себя чувствую. приходится даже иногда карму чистить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Запросите ще і Мартіні! :) Я обіціяю не стріляти в нього першої ночі з мого комісарського пістоля! :)
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Люди,це буде МЕГА партія..я це вже бачу(в мене несподівано відкрилося Третє око і я бачу майбутнє:))) ).Дуже рада бачити нові обличчя - однорога чудасіє ,ви мені вже подобаєтесь(сезон полювання,особливо в українському перекладі - мегамультик:) )
    Твісті - мегареспект за таку інфу для відіграшу.Пішла вчити матчасть на Вікі.
    Одним словом,я знову як дурна,гнатиму з роботи до компа,щоб бути в курсі подій:)))
    Пи.си - дайте мені роль пінгвіна:))):)))

    ---------- Додано в 22:15 ---------- Попередній допис був написаний в 22:14 ----------

    А,і не давайте Еребусу пістоля - то ж другий Хантер буде:)))Той би теж тільки всіх стріляв:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. hunter

    hunter мандрівник

    а когось вб'ють в першу ніч...
     
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    бугага, ты ж уже записался ))))
    чо курим
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    да? о_О сорри, я забыл. скероз :pardon:
     
  9. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    старость не радость )))
     
  10. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    На щастя не мене ! :tongue:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    No comment :haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  13. Masini

    Masini Well-Known Member

    Испанка, закрывай нафиг Википедию, до добра не доведет. Мы вот с Хиспом недавно вычитали, что в Гренландии (если мне не изменяет память) жгут ячьи какашки, чтобы в доме пахло ладаном, представляете? :haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    прийшла смска з якогось закордонного номера шо треба в цю партію записуватись... ну ок, записуйте, але якшо і цього разу буду мафом, то це останній раз я граю
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Та ну? :) ......
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Не в першу так в другу, не переживай)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Так що там щодо ролей і правил, Твісті? ;)


    Так після першої ночі Ріксі обіцяла мене зробити олєнєм, якщо я буду олєнєм, то буду безпечним для мафів, так що валити мене вже не варто! :)
     
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ріксі,а шо дєлать?Нікакой лічной жізні,залишається тіко Вікіпедія:)))
     
  19. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Так цей.. звідки ж нам знати, що тебе все ж таки зробили олєнєм, от як раз завалимо і стане ясно :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Twister

    Twister Well-Known Member

    Куто, як всіх багато! Разом із МАРТІНИ - 17 -це суперово!! :good:

    То будемо робити два клани?

    Чи один великий клан + мирне полювання?

    Мирне полювання: кожної ночі будь-який безстатусний мирний може на свяй страх і ризик озброїтися рушницею і вийти "на боротьбу з ворогами". Для цього треба надіслати в приват ведучому ім'я того, кого збираєшся вполювати.

    З усіх заявок, які надійшли протягом ночі, ведучий рандомно (*див. примітку) обирає одну заявку, яка "грає" (решта заявок ігнорується).

    Якщо в зявці, що "грає", вказано ім'я "нечесного" (тобто маньяка або мафа) - то цей нечесний помирає (ну або втрачає броннік, якщо його має). Але якщо в заявці вказано ім'я мирного - то помирає сам автор заявки.

    Примітка:

    Для запобігання зайвих питань або недорозумінь, жеребкування рандомів на всі ночі ведучий робить заздалегіть, у вигляді таблиці: якої ночі який за порядком номер в черзі має кожний гравець (кожну ніч порядок інший). З усіх заявок кожної ночі обиратиметься та, автор якої має найменший номер у черзі цієї ночі.
    Як робити з тієї таблиці контрольну суму - нехай мені ще в приват пояснять. Буду дуже вдячна.
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)