Реєстрація до гри №21, з оленеводом

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Twister, 3 лют 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Masini

    Masini Well-Known Member

    Не, я серьезно. Я с украинским на Вы, поэтому значение данного слова не поняла :blush:
     
  2. ovod

    ovod Well-Known Member

    граююююююююю
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Щось Віка зовсім від мафії відбилась.. :) Твістер, а не розсилала запрошення сталим бувальцям мафії?
     
  4. hunter

    hunter мандрівник

    Шо там Хісп і Кост, може їх ще хтось покличе?
     
  5. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Вмовили)) тіки мафа мені не давайте)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. hunter

    hunter мандрівник

    Чує моє серце шо мене вбють в першу ніч в такій мего супер грі!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Masini

    Masini Well-Known Member

    Хисп пропал. Звонила в милицию, грят тож не видели. Все скорые обзвонила - нету и там :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    а морги? о_О
     
  9. Masini

    Masini Well-Known Member

    Не, он по таким заведениям не ходит :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Надіслала запрошення до: Sashka-ua;nastinka;Kost;hisp;victorys;AlexLv.
     
  11. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Вимальовується найчисленніша партія за всі ігри, нє?

    Може, Мартіні все - таки зіграє, раз у нас тут шось таке круте намітилось ))
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Masini

    Masini Well-Known Member

    Может нулевой день начнем, м? Такой длииииииинный... И роли не раздавать... И в течение него можно будет дозаписаться... И спросить все, что желаешь... Пофлудить чета прет... :blush:

     
    • Подобається Подобається x 5
  13. victorys

    victorys позитивчик :)

    Відпишусь тут, щоб не відписуватись кожному в ПП.
    Дякую що памятаєте і запрошуєте в гру :give_rose:, але я зараз на жаль не можу грати :sad: Я вже писала Любімій та Еребусу, що в мене зараз трохи помінялась обстановочка на роботі, тому з роботи заходити на форум мені не вийде.. Таким чином перший раз за день відписатись у темі я зможу десь в 16:30 Київського часу. У вівторки у мене заняття з англійської на роботі, тобто до дому я прийду в 18:00, у середу та четвер у мене також англійська, але з 19:00 до 20:00, тому на форум зможу забігти на 2 години після роботи, а потім вже аж біля 21:00 вечору...
    Самі розумієте, що з таким графіком важко брати активну участь в грі (а пасивно грати я не вмію і не хочу). При такій кількості гравців я навіть не встигатиму прочитати того всього, що ви тут встигнете написати протягом дня :))) так що вибачайте, дуже хотілося б пограти, але не дозволяють деякі форс-мажорні обставини :)))
    Може запишусь згодом на якусь меньшу партію, якщо не матимете нічого проти моєї рідкої появи в темі :pardon:
    Дякую за увагу.
    Не поминайте лихом :)))
    Ваша В. ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Віка, будем на тебе чекати, не вистачає тебе )
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    А Ягуара запрошували?? чи він не грає більше??
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Masini

    Masini Well-Known Member

    Кстати да. Он такой классный :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    а рисует ваще, загляденье просто)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Deriel Linch

    Deriel Linch Мирная душа

    Хех) Пожалуй мне надо слегка об'яснится.
    В мультике *Сезон охоты* в украинском переводе был момент, в котором ключевая фраза была *Ведмiдь оленя сплюндрував* Что по сути значило в переводе понимания ситуации с одной из сторон, как "привлёк на свою злую сторону)" А так как это замысловатое слово я услышал в этом мультике первый и поледний раз, то мимолётно соотнёс его по значению со словом *обернуть,привлечь на свою злую сторону*.
    Думая, что это общепринятое понятие я начал отыгрыш, смысл которого заключался в следуйщем:
    Рикси я представил, как добрую милую позитивную девушку, которая только хочет казатся злой. В свою очередь я же злой(хотя и маленький)) персонаж, цель которого обернуть, привлечь на свою сторону Рикси, тем самый выиграв войну.)
    В дальшейшем буду консультироватся о разносторонних понятиях малознакомых мне слов с Хантером или с тем, кто лучше меня знает украинский язык.)
    Мой план в силе, ничего менять я даже не собираюсь, надеюсь игра получится веселой и позитивной )

    P.S. Этот пост было нежелательно переводить на украинский, так как смысл мог слегка затерется) Дальше все исключительно на... рiднiй мовi)

    Спасибо за внимание,
    c улыбкой на лице, Дэри ^_^
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Masini

    Masini Well-Known Member

    :haha::haha::haha:

    Хантер, ну ты гусеница вредная! :)))

    Deriel Linch, даже не обольщайся, я и не подумала на тебя обидеться (тем более как можно надуться на то, чего не понял абсолютно :))) ).

    В общем всем пис :give_rose:

    ---------- Додано в 20:24 ---------- Попередній допис був написаний в 20:23 ----------

    Но тут ты палку перегнул основательно, ага :haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Вже 5 сторінок лише на реєстрації... Що ж в грі буде... Не люблю стільки флуду... Але граю
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)