РЕГЛЯМЕНТ ПАРЛЯМЕНТА v 1.1

Тема у розділі 'Парламент Форуму', створена користувачем taksist, 26 лис 2013.

  1. taksist

    taksist Well-Known Member

    РЕГЛЯМЕНТ ПАРЛЯМЕНТА v 1.1

    Відтепер і надалі даний документ має пріоритет над правилами форуму у всіх пунктах, де вбачається суперечности з правилами.
    Мета створення регляменту – узаконення створення парляменту на форумі з метою залучення форумлян до несення відповідальности за життя форуму в тих межах, які погоджені з адміністрацією та визнані нею прийнятними. ну і щоб погратися, звичайно, куди ж без цього.

    Порядок формування складу парляменту 1.1

    парлямент формується за результатами виборів якщо обрано мінімум два депутата.

    Порядок набуття статусу депутата 1.2

    Кожен форумлянин, що має акаунт на форумі має право бальотуватися на депутата.
    Бальотування відбувається залишенням бажаючого в темі діяльності парляменту посту, в якому вказано що він бажає бальотуватися на депутата.
    Після написання такого посту форумлянин набуває статусу КАНДИДАТА.
    Написання посту можливе в будь-який день місяця.
    після отримання бажаючим стати депутатом статусу КАНДИДАТА спікером/особою що його заміщує призначаються вибори.
    Перед початком виборів призначаються виборчі перегони.

    Виборчі перегони 1.3

    передвиборчі перегони відбуваються перманентно і закінчуються вночі передостаннього числа місяця, в якому зголосилися бути депутатами форумляни замість діючих або на вакантне пусте місце вибувшого депутата.
    У випадку якщо два та більше депутата до кінця місяця передумали гріти жопу в кріслі депутата і манали це все діяльність парляменту зупиняється до набуття мінімального кворуму в дві людині.
    (не варто думати що текст написано неграмотно якщо ви звикли писати дві людині через И)
    Під час виборчих перегонів кожен КАНДИДАТ за бажанням викладає в темі діяльности парляменту свою виборчу програму задля здобуття підтримки форумлян, відповідає на запитання виборців, приймає участь в дебатах, коротше кажучи трахає нам мізки.
    кандидатам в депутати дозволяється підкуп виборця але так щоб харчове отруєння пережравших виборців не спричиняло розбризкування по підлозі неприємно пахнучих результатів підкупу.
    якщо кандидатів в депутати немає то вибори не проводяться, чинні депутати депутатствують довічно або поки їм не остоп….поки не заморяться

    Вибори 1.4

    До виборів допускаються КАНДИДАТИ, іншим зась.
    Вибори починаються з моменту як особа набула статусу КАНДИДАТА в депутати, закінчуються останнього дня місяця опівночі. Кожен форумлянин залишає в темі пост де голосує один раз чітко висказуючись за певного КАНДИДАТА.
    Дозволяється передумати і переголосувати якщо термін виборів ще не сплив.
    дозволяється взяти від кандидата підкуп а потім проголосувати за іншого.
    Три кандидати, що набрали найбільше голосів оголошуються такими, що виграли вибори.

    Початок роботи парляменту 1.5

    Парлямент починає роботу другого числа місяця з того, що зпосеред трьох депутатів обирається спікер.
    голосують лише депутати, іншим зась.
    Всі голосування депутати роблять публічно.
    Голосувати можна лише за або проти.
    проголосованим питання вважається якщо кількість голосів ЗА перевищує голоси ПРОТИ.
    Всілякі домовляння як голосувати робляться пофіг як – чи кулуарно чи публічно, нікого не колише те.

    Спікер. 1.6

    В обов’язки спікера входить:
    1. Ставити питання на голосування
    2. Узгоджувати роботу парляменту з адміністрацією форуму.
    3. Забезпечити обрання наступного складу парляменту
    4. Слідкувати за відповідністю роботи парлямента регляменту та правилам форуму
    5. бити рило депутатам якщо ті будуть плювати повз урну та мочитися повз пісуар.
    6. Инше.
    Питання на голосування ставляться заздалегідь, щоб форумляни могли висказатися а депутати могли прийняти рішення а також прийняти гроші за лобіювання певних інтересів зацікавлених осіб.
    Повноваження спікера закінчуються в момент коли він визначив результати голосування нового складу парламенту за нового спікера.

    Парляментські фракції 1.7

    В парламенті можуть формуватися наступні парляментські фракції –
    1. Казли, што мєшают нам жить
    2. Партія, що кермує. Кормчєго обирають зпосеред себе.
    Формування фракцій необов’язкове і слугує скоріше піяром і засобом дурити виборців, щоб ті думали що депутати зайняті роботою а не байдикують.

    Сфера діяльності парляменту 1.8

    Питання, які мають право розглядати депутати
    1. Удосконалення та зміна правил форуму (в дозволених адміністрацією межах форуму)
    2. розроблення стратегії форуму (там же)
    3. створення та робота комісії по розгляду апеляцій форумлян, що скаржаться на лютість адміністрації
    4. створення та робота комісії, що буде ганятися за тролями і казати їм що вони неправі
    5. створення та робота комісії, що буде палити українофобів напалмом. забезпечення напалмом покладається на адміністрацію форуму та меценатів.
    6. як прикольно та круто бути депутатом
    7. инше
    Депутати свідомі того що силами депутатського корпусу форуму вони не в змозі проголосувати за страту януковича та його команди чи відправки його на венеру

    Сфера діяльності адміністрації 1.9

    У випадку якщо адміністрація бачить що депутати поперлися як свиня в чуже то вона зауважує такий момент щоб уникнути конфлікту гілок влади.
    Адміністрація зобов’язується робити такі попередження до того як депутати накермують та начудять таке, що потім важко буде скасувати.
    Адміністрація зобов'язується дотримуватися нульового рівня толєрації до випадків нешанобливого та/чи образливого ставлення до депутатів саме як депутатів парляменту, прирівнюючи ступінь провини та міру покарання за таке до пункту правил про особисту образу.
    розгляд таких порушень може відбуватися без надання скарги депутатом.
    конструктивна критика та проста незгода з рішеннями депутатів під дію вищанаведеного не підпадають.
    не пізніше кожного першого, десятого та двадцятого числа адміністрація імплементує проголосовані парляментом зміни правил унесенням відповідних змін в ті правила.
    адміністрація не несе жодної відповідальності за недосконалість правил, за їх несвоєчасне чи неякісне покращення та за недосконалу стратегію форуму - то геморой парляменту.
    представник адміністрації має право ветувати розгляд будь-якого питання якщо спікер ще не встиг поставити питання на голосування або якщо за питання не захотіли проголосували саме ЗА всі депутати
    право вимагати ставити питання на обговорення мають депутати, адмін та представник адміна якщо такого адмін призначив.
    право просити ставити питання на обговорення має кожен форумлянин.
    імплементовані зміни не можуть бути переглянуті/скасовані/змінені раніше ніж за 30 днів з дня імплементації.
     
    Останнє редагування: 26 лис 2013
    • Подобається Подобається x 1
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Таксисте,
    зараз зареєструються двадцятеро московських тролів і буде Вам парламент.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. taksist

    taksist Well-Known Member

    ваша зневіра в силі українських тролів вражаюча.)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Та Ви пропонуйте, тестуйте, експериментуйте, я не проти.
    Просто пам"ятаю те саме у 2005 році. Закінчилося стихійним базаром.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    небезпечно

    Я пропоную надавати право балотуватися після набуття певного форумного стажу, що вимірюється терміном реєстрації та кількістю залишених дописів.

    Аналогічно і з правом голосу. Право голосу можна надавати раніше, ніж право балотуватися, але все одно мусить бути певний запобіжник.

    Далі.

    Давайте допрацьовувати Регламент, якось надто сиро і не все зрозуміло.

    Які ще вимоги до кандидатів?

    Присяга депутата буде?

    Скільки всього має бути депутатів?

    Як часто проходять вибори?

    Як має проходити голосування? Відкрите чи таємне?

    Що дає депутату його депутатство? Ну там пільги якісь може чи права розширені?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Майдан буде окремим розділом? :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я не буду спікером.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    та тобі вже давно пора лічильник в другий бік розвертати :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дайош бабівщинудідівщину на ЛФ!:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    То точно.:)))
    Хоч я давно увагу на то не звертаю.:dntknw:
    Елеф був першим моїм домом в неті.
    І останнім.
    Але спікером не буду.
    Забаниш ж...
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а де тут кандидатів реєструють?
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    О, я собі аватарку поміняю...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Іспаночко, візьмете мене до фракції феміністок (хоча б задля політкоректності :) )
    Обіцяю під час пленарних засідадань по колінках не гладити. :)
     
  14. taksist

    taksist Well-Known Member

    якщо це буде неділя або 10 постів це буде зрозуміло.
    якщо це буде більший критерій то не розумію льогіки - ми хочемо щоб лише старці гралися чи зробити масову гру, яка піде по инших форумах і всі будуть писати в енциклопедіях з якого форуму все почалося?


    ніякі. і закон мерфі на моєму боці.

    обійдуться.
    закон мерфі на моєму боці.

    штатна чисельність - три.
    якщо обереться два то тоді робота можлива лише якщо обидва голосуватимуть 100% за.
    в комісії входять депутати, формування кворуму комісій - теж два.
    при кількости один депутат робота призупиняється.

    раз в місяць якщо будуть кандидати, що захочуть ротації.
    якщо кандидатів немає автоматом ще на місяць депутатствують.
    вибори в комісії проводяться теж раз бо змінюється корпус депутатів.

    тільки відкрите голосування. голосування відбувається залишенням постів з вказанням особи, що голосує як саме вона проголосувала і за кого/за що.

    1. депутат на відміну від форумлянина має право вимагати від спікера ставити питання на обговорення і спікер не має права відмовити тоді як форумлянину спікер відмовити може.
    2. депутат має право голосувати за всі голосування, що виставляються спікером. форумлянин тільки втикає як голосують депутати навіть якщо голосується його пропозиція.
    3. депутати мають право голосувати в комісіях. я по комісіях регляменти не писав, рано.
    4. депутат голосує за спікера. форумлянин втикає.
    все.
    я не проти якщо ви їм сємочок відсипете чи инших ніштяків.
    до речі маю ще одну пропозицію як весь форум поділити на касти і роздати всім плюшки але то геть зовсім инша тема, там все прив'язане до того чи дотримуються людина кодекса поведінки. якось потім викладу, давайте це прожуємо.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    пригадую, ви писали про володіння/спілкування українською мовою...
    які тоді можуть бути фракції і комісії? :) А спікера як вибирати? Я щось собі це не дуже уявляю. Може 3 все ж замало?
    це більше схоже на обов"язки.
    треба придумати ще щось

    в такому вигляді складно і незручно підраховувати голоси. Чому не користатися штатною системою голосування? І чому ви наполягаєте саме на відкритому голосуванні? Вибори парламентів не даремно у всьому світі проходять таємним голосуванням.
     
  16. taksist

    taksist Well-Known Member

    непоняв

    будь-які. максимальна чисельність в комісіях - три. кворум для роботи - два.
    депутати мають право покласти болт на участь в комісіях. навіть не входити.

    три депутати. кожен голосує за одного з трьох. переможець набирає мінімум два голоси. у випадку коли двох голосів немає то наступний тур.
    оскільки голосування відкрите то швидко розклади стануть відомими і навіть якщо теоретично не оберуться в першому турі то у другому спікер обов'язково буде.

    повірте - навіть забагато.
    3 створює певну конкуренцію за місце і цим самим буде забезпечено ротацію.
    якщо зробити багато то можемо отримати іграшку, якою за неділю награються всі і ротацію незможемо провести.
    всі, хто не став депутатом будуть як прості виборці, як противсіхи, як заюльки, як синяки, як свободівці, як кличківці своє пропонувати, свого кандидата дрочити - це повинно бути цікаво.
    а ще будуть свою кандидатуру пропагувати щоб змістити поточний склад...
    ну і так далі.

    ось тепер я спокійний. ви зрозуміли в чому тут прихована мулька.
    депутати стають такими собі волонтерськими модерами з прокачаним скілом розробки правил і непрокачаним адмінським скілом.
    це буде цікава порода форумлян.

    повірте - це буде достатньо.
    причеплять собі в підписи напис що він перший на селі і будуть розпальцьовку показувати.
    поки не зрозуміють що це робота а потім розваги а не навпаки.

    чому? цілком зручно. тим більше що це головняк спікера - голоси рахувати.
    я можу показати як це робиться в тестовому режимі перший місяць запросто.

    принцип цієї гри - пошагово писати пости.
    відкрите голосування вписується в цей принцип.
    таємне - ламає його.
    все відкрити і все всім показувати - це ж не мафія а чесні депутати, яким нічого брехати та приховувати.
    і ще.
    по регляменту певні процедури голосування доступні лише депутатам.
    як ви виокремите депутатів від недепутатів щоб голосування було інтерфейсом?
    постами голосувати зрозумыло - спікер знає хто депутат.

    зі. якщо ви чекали щось на кшталт гри мафія то дуже прошу непорівнювати. тут абсолютно різні концепції.
    мафія - це таємна гра хто кого краще обдурить.
    парлямент - це унікальний проєкт добровільної передачі частини влади форумлянам в обмін на адекватну їхню поведінку.
    депутат, до речі, не може покинути грати в парлямент бо це потягне за собою переобрання.
    в гру мафія можна покинути в будь-який момент, ти навіть поточну гру можеш не запороти.

    ---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    вибачаюся що не потемі але...
    мене вже задрало - постійно вибиває авторизацію, навіть написати пост не встигаю.
    може я просто нібельмеса не знаю що тту тицьнути та не мучитися?
    хто підкаже,?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Поставте галочку біля "Запам"ятати мене":)
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    нє, ну з трома депутатами то нема проблем порахувати, коли голосують дописами. Я саме про вибори кажу. Якщо голосів буде 100, приміром, а ще дехто проголосує два рази, заманаєшся то все виводити. Мені так здається. А голосування штатною системою одразу показує результат в реальному часі. І його, до речі, можна зробити відкритим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. taksist

    taksist Well-Known Member

    то давайте я порахую перший раз а другий раз буде рахувати обраний спікер.
    от і побачите що це просто.
    і звідки ви взяли цифру 100?
    по ідеї голосувати будуть активні дописувачі в салун а таких я бачу щоденно 10-20.


    хочу щоб ви мене зрозуміли - я не опираюся.
    просто хочу щоб концепція працювала.
    якщо є можливість концепцію прокручувати швидше то я тільки за.
    просто я думав що коли людина пише пост то для неї це виважена подія, вона пише коментар чому.
    це, до речі, чимось нагадую мафію - я оцього чижа вбиваю тому що він якийсь нетакий...
    а тицьнути механічно якось...мовчки, механічно, без людської душі...
    і ще один плюс на користь голосування постами.
    постами голосувати - це юрисдикція парлямента, робота спікера.
    голосування кнопкою - це виходить парлямент передовірив функції лічильної комісії на сторону, аутсорсинг чисто.

    ---------- Додано в 23:30 ---------- Попередній допис був написаний в 23:23 ----------

    красно дякую, ви врятували мій нетбук від розбивання об стіну ...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. taksist

    taksist Well-Known Member

    пане адміне, навіть якщо я візьму замість вас на себе функції тимчасового модератора гри (в якости пояснювача правил) до момента обрання спікера то всерівно без дозволу адміністрації нічого не почнеться.
    і заявки форумлян бальотуватися в депутати ніц не варті.
    і два дні залишилося на агітацію кандидатів - час спливає.

    то граємося чи нє?
    правила гри є, гравці є, заклад дозвіл дає чи нам наступного року приходити?
     
а де твій аватар? :)