Реформи в Україні

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Прокіп, 11 чер 2012.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що, розбіглися порохоботи? Що і треба було довести.
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :)
    Їхні джерела поки що сухі - ще не було тезисів від бпп

    А самі вони не можуть нічого припустити/сказати - це ж треба хоча трошки думати ;) :)
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шось і справді затихло...
    Всюди мовчать про таку зрадну зраду - поїздка українських політиків до білокамінної на поклон.
    Що цікаво - кацапи тоже мовчать.

    Чи я щось пропустив?
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мовчать всі , крім хіба що Медведчука, який сказав, що в Москву їздив по завданню президента. Як це розуміти -хто зна. Виборні технології)

    Мені особисто до бісиків набридли і наші картонні порохоботи з їхніми "ТАСС уполномочен заявить" і взагалі вся пропрезидентська рать, непогано прикормлена та пристроєна, що зараз в істериці, так що бажання маю відійти подалі від інтернету та політики.
    Викинуті мільярди на вибори, а ось і тарифи на холодну воду знову піднімають, в травні на газ та електрику, все логічно і взаємопов'язане.
    Порошенко не міг не знати про свої можливості на виборах, про антирейтинг, йому багато хто це казали, що не треба було експериментувати, і не було б Зеленського. Тепер це його особиста заслуга.
    Вибачився би перед народом, що не зміг зробити те, що обіцяв і пішов з гордою головою. Ні ж, як будь-який барига вирішив, що гроші вирішують багато, а великі гроші - ВСЕ. От і маємо.
    Зараз йдуть якісь важкі переговори чи з Коломойським, чи з Москвою, але всі ми можемо тільки чекати готового.
    Перемогти у Зеленського йому ніяк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    І ПОП зокрема і всі бпп вкупі п"ять років жили в ними самими створеній штучній реальності. Порошенку видавалося, що він і справді великий реформатор, а служби йому тільки підлизували і брехали.

    Згадайте, як в неділю ввечері тутейший штатний пі-пі-пі... Мих в істериці кричав - БИДЛО на третину!!! виборців країни. Бариги навіть не могли припустити, що хтось може мати іншу думку. А про те, що до такої ситуації джовели вони самі - вони і досі не зрозуміли. Впасти з 54% до 15% і дальше намагатися ще щось впарити населенню - вершина цинізму.

    Тепер треба виправляти ситуацію. Бо і направду получилося "по приколу".
    "Самопоміч" пропонує законопроекти, по яких президент буде значно обмежений в правах і буде підконтрольний ВР і громадскості.
    В принципі, саме від парламентський виборів залежить доля України.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вугілля Ротердам+ в рускіх вагонах


    І остаточне прощавай. 60 вагонів російського вугілля перепинили на залізничній станції Олика, що в Ківерцівському районі. Копалина вже кілька днів перебуває на колії. І невідомо коли зможе попрямувати за маршрутом.


    60 вагонів з російським вугіллям перепинили на Волині


    View: https://youtu.be/M_YXC0gQ9PI
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви дійсно січете в Ротердам+? Чи просто "я учавствую в хорУ, всє орут і я ору"?:)))
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ціни ніколи не були і не будуть реформами.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "я учавствую в хорУ, всє орут і я ору"

    Я ж вже казав - кажуть копіпастити - я копіпащу :)))
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Суд зобов‘язав підприємство “Укроборонпрому” виплатити Росії понад 2 млн гривень

    Господарський суд Хмельницької області вирішив стягнути з “Красилівського агрегатного заводу”, що входить до складу державного концерну “Укроборонпром”, 2099 млн гривень (5 млн російських рублів) на користь російської літакобудівної корпорації “МіГ” (Росія). Рішення було прийнято 18 квітня. Про це повідомили у прес-службі концерну.

    Як зазначається, український суд повністю задовольнив позовні вимоги російської компанії та присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів на користь “МіГа”, який є одним з основних підприємств російської військової промисловості. Підприємство виконує повний цикл робіт в галузі створення, ремонту і модернізації винищувальної авіації, озброюючи армію літаками МіГ-29 і їх модернізованими версіями.

    “Укроборонпром” буде оскаржувати рішення Господарського суду Хмельницької області в суді вищої інстанції. Там наголосили, що це рішення повністю суперечить указу президента про введення в дію рішення РНБО “Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”. Згідно з ним, “Российская самолетостроительная корпорация “МиГ” потрапляла під українські санкції.

    Нагадаємо, Кабінет Міністрів погодив план реформування оборонно-промислового комплексу країни, який включає перевірку посадових осіб державного концерну “Укроборонпром” на поліграфі з метою виявлення корупційних ризиків на підприємстві. Крім того, перевірці підлягатимуть й посадові особи інших державних підприємств та акціонерних товариств, де частка держави перевищує 50%.

    Раніше Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони України, яке передбачає проведення аудиту “Укроборонпрому” у місячний термін.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Цибуля в Україні вже майже на 40% дорожча, ніж у Польщі

    Розрив між цінами на ринку цибулі в Україні та Польщі за кілька днів суттєво збільшився


    Остання хвиля зростання ціни на цибулю в Україні суттєво збільшила розрив між цінами на вітчизняному ринку та в Польщі. Сьогодні різниця між цінами на польському та українському ринку цибулі є найбільшою від початку сезону 2018/2019 років, - повідомляють в інформаційному центрі «Інфо-Шувар».

    Від середини березня і по середину квітня вартість цибулі в Україні була стабільно нижчою від цін в сусідній Польщі, хоча, в порівнянні із попереднім сезоном, в обох країнах ціни були вищими в кілька разів. Але ситуація кардинально змінилася буквально за останні кілька днів: на фоні відносної стабільності цін на ринку Польщі, ціни в Україні швидко поповзли вгору. Фактично, сьогодні цибуля в Україні пропонується вже майже на 40% дорожче, ніж у сусідній Польщі, хоча, ще тиждень тому, розрив в цінах становив 15%.

    За даними «Інфо-Шувар» , сьогодні на гуртових ринках України вартість жовтої ріпчастої цибулі досягнула безпрецедентних 25-28 грн/кг (0,83-0,93 EUR/кг), при цьому, вітчизняна цибуля є найдорожчою – 28 грн/кг (0,93 EUR/кг). Сьогодні на гуртовому ринку «Броніше» у Варшаві польські трейдери пропонують цибулю по 0,63-0,67 EUR/кг.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    У нас в АТБ 34 грн за кг
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А тим часом з нашого рай. пологового будинку поїхала в Польщу на роботу чергова медсестра.
    Приїхала, щоб забрати в Польщу свою сім"ю. Агітує їхати з нею ще кількох співробітниць. А медперсоналу в роддомі і так катастрофічно не хватає.

    Зарплата там 24 000 грн / в Україні за більший об"єм роботи в неї було 4 000 грн./, 70% комунальних платить клініка

    За ціни на продукти і промислові товари говорити не буду - це всім відомо
     
  18. iso

    iso Well-Known Member

    Зворотна сторона безвізу:sad:
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не погоджуюся, що причина тільки в безвізі.
    Я впевнений, що при таких розкладах вона би поїхала працювати в Польщу і по візі.

    А безвіз потрібен для того, щоб на вихідних відвідати Віденьську оперу чи випити фантастичну каву у Братиславі на сніданок.
    Що регулярно і роблять українці вже на протязі кількох років.
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

    І багато це можуть собі дозволити?:)
    Я і не стверджую що це основна причина. але погодьтеся. Безвіз значно спростив виїзд за рубіж. І відкрив нові можливості в пошуку праці по-за Україною. В першу чергу кваліфікованих. яких і так бракує в Україні
     
а де твій аватар? :)