Реформи в Україні

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Прокіп, 11 чер 2012.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Побачив інтервю Гонтарєвої

  Іду до Наливайченка, хай прояснить ситуацію...
   
 2. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  Я в шоці...
  В 5-му році привели до влади кодло шахраїв, всралися. В 13-му знову привели ТИХ САМИХ пАмаранчових угоьобків, всралися... І знову на манежі ті ж самі. Знову тягнуть злодія і неука Гриценка, знову «воровку на доверии» Йульку і інших мухлярів, катал і бариг.
  Може досить?
   
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Досить! Тепер будуть чесні патріоти.

  Кошулинський йде в президенти

  І Юрко за, і Лангтоша колись за нього голосував на мера.

  Я тоже тепер за нього буду, бо кажуть, що за Кошулинського Свобода буде давати гречку вже відварену - не тре газ дорогий палити


  Во, все просто і понятно - будем жити добре


  View: https://www.facebook.com/SvobodaKyiv/videos/1879927005431605/
   
  • Смішно Смішно x 1
 4. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  :))) Бойко ж буде, не плачьтеся - цей не всереться. Така вже чесна людина, а освічена - професура курить в сторонці) Якщо Гриценко вам неук.
  Не хочеться бісер перед свинями сипати, але ви хоч в курсі, що Бойко був в уряді Януковича міністром палива та енергетики і разом з тим одним з керівників Росукренерго?
  Одного разу не розрахувалося міністерство палива та енергетики з постачальником газу (РУЕ) вкінці календарного року, коли газ був по пісят, а вже в новому році, як став 95. Україна заплатила двом шахраям вдвічі більше, ніж той газ коштував би тиждень назад, а Фірташ з Бойком поклали до кишені десятки мільйонів. Пам'ятаю, що Бойко вкрав тільки на цій афері 45 мільйонів. З вишками було крутіше. Там вже 150 млн поклав один Бойко, ну з президентом поділився -а як же.
  Так просто, професором бути не треба, хіба що при проффесорі. Бойко не "вор на довєрії", а материй волчара- злодюга, якого близько к керівництву підпускати не можна. Що там та Юля.
  Я слухала, що їй там ригівські прокурори приписували - та це смішно. Не такі швидкі та екологічні гроши, якими як прем'єр закрила якусь дірку в бюджеті.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Супрун вже напевне реформувала Швидку допомогу


  Дуплет в ШВИДКІЙ. Два водія швидкої перебували в алкогольному сп'янінні.

  View: https://youtu.be/wEPkMmg57mc


  На цьому тижні в Миколаєві сталася ДТП з постраждалими, лікарів на місце аварії доставили двоє п'яних водіїв швидкої допомоги. Про це свідчить відео, викладене на каналі Police control в YouTube.
  Повідомляється, що поліцейські, які їхали на місце ДТП разом з каретами "швидкої" відзначили дивні маневри одного з водіїв і вирішили провести тест на наявність алкоголю в крові.
  Виявилося, що в крові одного з шоферів знаходилося 1,9 проміле алкоголю, у другого - 0,64 проміле, тобто майже в 10 і в 3 рази більше допустимої норми. Перший з водіїв пояснив, що випив перед роботою через сварку з дружиною, другий вирішив ніяк не виправдовує свій вчинок.
  За водіння в нетверезому вигляді обом чоловікам світить штраф, в ситуації буде розбиратися місцева ОДА.
   
 6. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Cупрун тут до чого? "Двоє із ларца" набухалися і пішли на роботу за руль, як так і треба.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Хіба водії Швидкої не в складі Міністерства охорони здоров'я України?
  Уляна Супрун — виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я України.
   
 8. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Якщо Уляні Супрун навішати в обов'язки ще й виконання водіями швидких правил дорожнього руху, вона, мабуть, не витримає навантаження...А, може, і витримає.
   
 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Все дуже просто
  Водій карети Швидкої допомоги випив на чергуванні, бо знає, що черговий лікар його не покарає - водія на Швидку знайти непросто.

  Во що каже генеральний директор КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Похмурський:

  «Тільки у Львові бракує 70 водіїв «швидкої», а це потенційно додатково плюс 18 бригад швидкої медичної допомоги. Інформація про наявні вакансії регулярно оновлюються у Центрі зайнятості та на рекрутингових сайтах. Однак низька зарплата і високі кваліфікаційні вимоги не дають підстав для оптимізму серед працюючих водіїв, особливо у Львові: приблизно половина – люди пенсійного віку», – зазначив він.

  Водночас Володимир Похмурський додав, що з початку року звільнився 41 водій, а прийнято на роботу лише 26.

  «Подібна тенденція спостерігається і в інших областях України… Понад 90 бригад мають у своєму складі лише одного медика», – додав він.

  Хто винен у цьому?
  - Реформи.

  Хто проводить реформи в медицині?
  - Супрун
   
 10. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Лише одного медика в бригаді? А інші тоді хто?
  Два нетверезі воділи?
   
 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Одного медика аж занадто, бо на додачу ще Супрун проводить майстер-клас в ФБ :)
  Уляна Супрун
   
 12. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Уляна Супрун
  10 год ·
  Чи чули ви колись зауваження, що сидіти “нога на ногу” шкідливо? І чи справді воно вплинуло на вашу поведінку?
  Для багатьох характерно не дуже слідкувати за поставою, сидячи за столом, в транспорті чи на дивані. А сидіння зі схрещеними ногами загалом зручна та звична річ. Так чи є сенс у тому, щоб обмежувати себе у комфорті та утримуватися від зручних позицій?

  Є кілька досліджень, які вказують, що перехрещення ніг під час сидіння має певний вплив на здоров‘я.

  Зокрема може викликати незначне підвищення тиску. Якщо вам колись вимірював тиск медичний працівник, він міг попросити залишити ноги у вільній позиції на підлозі.

  Перехрещені вище коліна ноги сприятимуть тимчасовому і незначному підвищенню тиску і результат після вимірювання не буде показовим для медичної оцінки стану здоров‘я. Коли ви повернете ноги у вільну позицію, тиск повернеться до попереднього стану. Ось тут чекліст щодо вимірювання тиску: https://goo.gl/Eqyjv2

  Тож для людей з нормальним тиском сидіння з перехрещеними ногами не матиме серйозних наслідків. Натомість, якщо у вас є проблеми з тиском, краще уникати тривалого сидіння в позиції з перехрещеними ногами.
  Якщо ж ви полюбляєте схрещувати ноги в області гомілок — спокійно продовжуйте, це підвищення тиску не викликає (https://goo.gl/HUcihm)

  Щодо варикозу вен через сидіння “нога на ногу“, то це міф. Точніше, коли йдеться про цю хворобу, то треба розглядати тривале сидіння чи стояння в одній позі загалом, а не лише зі схрещеними ногами. У такому випадку це справді підвищує ризик захворіти (https://goo.gl/aQbncW). Та все ж таки не може бути єдиною причиною появи варикозу (https://goo.gl/1nQfE6).

  Тривале сидіння з перехрещеними ногами може також негативно впливати на поставу. В одному з досліджень визначено, що сидіння в такій позиції більш ніж 3 години на добу може спричинити надмірний нахил корпусу вперед та округлення плечей (https://goo.gl/cBJQcS).
  Така позиція змушує м‘язи компенсувати недоліки постави, внаслідок чого може виникнути дискомфорт, напруження та біль в спині чи суглобах.

  Отже, від схрещування ніг, час від часу, шкоди вашому організму не буде. Однак, ви її обов‘язково відчуєте, якщо любите сидіти довго, ведете малорухливий спосіб життя та збираєтеся продовжувати в такому ж темпі.

  Тривале сидіння — це шкідлива звичка, незалежно в якій позиції сидіти. Залишайтеся активними, а якщо довго сидите — вставайте кожні пів години, принаймні на 5 хвилин (https://goo.gl/U66jhC).

  Ось кілька корисних посилань з вправами, які можна робити під час перерви:

  ➡Анімований гайд з вправами: https://bit.ly/2vfYRgw
  ➡Рекомендації та вправи від Національної служби охорони здоров’я Британії: https://bit.ly/2AkdMZ6
  ➡Креативна анімація з вправами від Washington Post: https://wapo.st/1NlkuwV

  Якщо зараз сидите — встаньте і зробіть невеличку руханку. Це буде корисно навіть перед сном
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 13. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Максим Теплицький Адвокат
  5 год ·
  Запорожское правосудие.

  [​IMG]

  77 коментарів
  3 613 поширень

  ЗІ

  із коментів

  Сергей Викторович Галчанский
  9 год
  Цю фотографію зроблено захисником, адвокатом, який обліковується у Раді адвокатів Запорізької області Галчанськими Сергієм Вікторовичем (свідоцтво № ЗП001307) вчора, 12 грудня 2018 року о 10 год. 36 хв., у залі судового засідання Оріхівського районного суду Запорізької області, під час розгляду кримінального провадження (справи), № 12015080000000021 внесеного 14 січня 2015 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за обвинуваченням громадянина України у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України.
  Коментар до фотографії виключно на положеннях законодавства України.
  Відповідно до положень ст.129 Конституції України:
  Стаття 129. Суддя, здійснюючи правосуддя, є незалежним та керується верховенством права.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 14. mypucm

  mypucm Well-Known Member

 15. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 16. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Опитування громадської думки, проведеного спільно Центром «Соціальний моніторинг», кампанією «Соціс» і Українським інститутом соціальних досліджень імені О.Яременка

  Більше половини українців в 2018 році відчули погіршення свого матеріального становища. Про це повідомляє прес-служба Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременко та Центру Соціальний моніторинг.

  Згідно з даними дослідження,
  - 35% українців відповіли, що їхнє матеріальне становище не змінилося за останній рік,
  - у 31,2% воно трохи погіршився,
  - 21,5% повідомили про значне погіршення.
  - у 8,4% воно дещо покращився,
  - 1, 4% щасливчиків відзначили значне поліпшення свого фінансового стану.
  - 2,5% відзначили, що їм важко відповісти.

  Причому поліпшення матеріального становища (значне і незначне) більше помітили на заході і в Києві (12,9% і 10,2% відповідно), а погіршення найбільше відчули жителі півдня (75,6:wacko:, Донбасу і Києва (по 58, 6:wacko:.

  Всеукраїнське опитування проводилося з 6 до 13 грудня Українським інститутом соцдосліджень ім. Олександра Яременка і Центром Соціальний моніторинг методом особистого інтерв'ю. Опитано було 2031 респондент у віці від 18 років. Похибка становить 2,1%.
   
 17. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 18. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Через борг у сім гривень лозівській пенсіонерці відрізали світло

  За словами пані Людмили, ніяких попереджень вона не отримувала. Після того, як дізналася про борг, — відразу його сплатила, але світло вже від'єднали.

  За інформацією міського голови Сергія Зеленського, зараз у районі близько сотні домогосподарств, яким відключили світло за борги у 10-30 гривень.

  Також, за словами енергетиків, абонентам, які сплатили борг, обіцяють повернути світло за п'ять днів. Для жителів приватного сектора це коштує близько 500 гривень, для тих, хто проживає в багатоповерхівках, — близько 100 гривень.

  #ЖИТИ ПО НОВОМУ
  #Я вам покажу

  зі

  Насувається гнів. Правдений, справделивий та одночасно не справделивий і хаотичний. Ви, переможці “Революції гідності”, ви все просрали нах*й. Ви. Не я.

  У вас був не шанс, а гіпер-шанс. 4 роки це дуже багато. Це не “лиш 4 роки”, а “аж 4 роки”!

  Ви нічого не зробили. Ви не змінили країну відповідно до запитів Майдану й революції Гідності. Про що був Майдан. Про Гідність. Про те, що людина в цій країні не принижуватиметься ніким ніколи.

  Ви ж, натомість, і далі принижуєте людей. Ви нічого геть зовсім не зробили, аби Людина в цій країні розправила плечі / крила. Ви не відкрили шлюзи можливостей.
  І тепер волаєте за реванш! Реванш це ви. Уся ця “більшість” у ВР. Якої немає.

  Роман Скрипін

   
  Останнє редагування: 22 гру 2018
 19. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Добре мародерам оббирати простих людей, доки не напорються на того, хто подасть в один-другий-третій суд та злупить з них морального збитку добряче. Відключати електрику без попередження не можна, і такі гроши драти за підключення тим більш. За що такі шалені гроші - 500грн, та це чверть пенсії у більшості пенсіонерів зараз? А ще 5 днів чекати на світло в зимню пору року. Дітям уроки як робити.
   
 20. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)