Рецепт порятунку України

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hontar, 7 гру 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви не повірите...
    Коли диявіл довів православну Росію, а потім атеїстичний СРСР до "ручки", то все вже йшло до того, щоб заволодіти світом. Та не так трапилося... З'явилася потвора, яка порушила плани змія, яка захтіла й собі володарювати. Україна - поле їх битви. То одні роздирають, то інші оббирають. Паралель між ними одна - Україна їм не потрібна. Змагання за владу у світі йде, а Україна - не цікавить нікого, як цінний елемент світу.
    Тому, хто не вибирає шлях Господа, той буде знищений. Або як шльондра, або як прихильник звіра. Питання є?
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хіба то проблема?
    Я восени накопав хріну, поназакривав салатів, городина своя, дрова за опалення, холодильник у відключці - мороз на вулиці, лампи світлодіодні... Сала - всього один кілограм за зиму пішло, а тепер і піст підійшов. Жити можна. Головне - жити і радіти, не плакати і не жадати більше потрібного і т.д і т.п.
    А що робити з владою, яка каже одне, а робить інше? Та нехай наїдяться, поки не подавляться. Ото буде...
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Вішати
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Без назва67.jpg
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дивуюся вам.
     
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Комунарець,спокійніше...на світі є Злочин і Кара, Суд і Кат, Бог і Архангели...і незалежно чи то при феодалізмі,комунізмі,а чи то при захланному капіталізмі Божий закон Діє! І буде діяти,по-Божому плані Людського Життя!
    А Ви...наскакуєте чогось!..:aggressive:
    Михаїл - це Архангел Божої справедливості, суду, благодаті та милосердя. Михаїл – один з найсильніших небесних духів. Архангел Михаїл та його ангели боряться з ангелами, які збунтувались проти Бога. Архангела Михаїла зазвичай зображують з мечем в руках, яким він долає дракона.

    9.htm12.jpg

    Р.S. A в Вас на аватарі що то за архангел? Поясніть, будь ласка!:hi:
     
    Останнє редагування: 21 лют 2018
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я написав "навезуть скільки треба"
    Як не буде чим платити, то не повезуть.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Бажання помститися або забити свого кривдника викликає ще більше зло.
    Ото було....Зранку вивіз гній з ферми і поїхав на Залужжя. Мені так не подобалося туди їхати, бо там йде підьйом від ферми на поле і в дощову погоду неможливо витягнути моїм ЮМЗ п'ятитонного причепа, повного гною. Бо ті качальники все вигрібали своїми шкребками, щоб чисто у них було.
    Отож приїхав, причепився і потягнув по багнюці. Від'їхав тридцять метрів і ба-бах! Колесо відвалилося...
    Виліз з кабіни і стою, дивлюся. Надумав - і зробив.
    Під'їхав задом і підвіскою підняв причепа. Підставив колоду і від'їхав.
    Короче - всю ступицю з різьбою зірвало. Копирсаюся у тому багні з гноєм вище за коліна...
    Підходить хлопець з ферми.
    Я так повертаюсь до нього та й кажу:"Ось, маю вищу освіту, а завжди мріяв в тому ... лайні лазити" і оба сміємося...
    Кажу йому:"Кувалда є?" - Є, - каже.
    - Тащи... і подзвони на базу, скажи, що затримаюся, бо поломка.
    Приніс.
    Я насадив колесо на вісь, притягнув, як міг гайкою та й розплескав кувалдою ступицю.
    Вивіз гній на поле і вже їду по обіді на ферму головну.
    Назустріч йде бобік. Зупиняється. Вилізає директор і верещить на мене. Кажу - поломка була, ремонт...
    - Скоріше, - каже, - їдь, бо там завал...
    Приїхав на базу.
    Завферми скаженіє... Я кажу, що зайнятий був, бо ремонтував.
    Ну, довів мене так, що послав його , куди треба і не треба...
    Ну до вечора вивіз все...
    На ранок завправився соляркою і чекаю наряд.
    Підходить ло мене завферми (років 24) та й каже:"Пішли, поговоримо..."
    Ну, то я здогадувався....
    Взяв до карману ніпель малопроводу, то така залізяка, яка на маслопровід насаджується, щоб при скрутці масло не втрачалося.
    Заходимо до його кімнати, а там його друг. Ну то трохи там побилися. Проти двох тяжко, тому більше групувався, щоб менше отримати, але залізяка добре допомогала теж.
    Добре розпочався день....
    А то субота була...
    Приходжу на роботу в понеділок, а на зустріч завферми йде, приглядаючись до дороги.
    Рожа - як слива, ще навіть фіолетовим не віддає...
    Вони з тим другом в суботу пішли до клубу, та вирішили, що вони головні на селі. То їм показали, хто є хто.
    Не варто мститися свому кривднику, бо всі ми грішні, але Богу видніше, хто потребує його гніву.
     
    Останнє редагування: 21 лют 2018
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну-у... і що? Чим то закінчилось? Добре...А Ваш аватар...аватар якого-такого архангела?
    Он,в пана Василя аватар "янгола" з яким бореться словом і язиком "архангел" Міхаель з Грузії.А в Вас аватар? Поясніть, будь ласка!:hi:
     
    Останнє редагування: 21 лют 2018
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    О-о-о,Василь Михайлович появився.Може і він скаже,як то слід боротись зі злом,що несуть бариги і масонські політичні крутії з мішками грошей!

    IMG_8013.JPG
    Способів наказаня за злочини історія знає багато!


    View: https://www.youtube.com/watch?v=DQYMKjJ3PpY
     
    Останнє редагування: 21 лют 2018
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чим закінчилося?

    Та що, не впізнаєте спайдермена під українським стягом? Той, хто робить добро - повинний бути невідомим.) До пори, до часу...
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    "Казни мира"
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А спайдермен в балаклаві і під яким українським прапором? Той:uanew:той-во:bandera:чи той?:uaflag:І де той стяг тримає,в кишене,чи де? А Комунарец(рос.мовою) і червоний костюмчик,то напевно щоб москалі ,та не налупцювали,як зобачать на вулиці в...де ви там? Місто,ім'я,партійна приналежність? Напевно КПСС в підпіллі,шо нє,раз червоний?diablo:Та мовте троха відкритіше про себе.та й про релігіцну приналежність...а то спайдер,спайдер і більше ніц! На кого полюєте?:)))

    maxresdefault.jpg
     
    Останнє редагування: 21 лют 2018
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Наступає час беззаконня, зневіри і розпачу...
    Ніхто вже не захистить людину від брудних лап нечистого духа.
    Успішність - то плата диявола своїм прихильникам грошима і благами мирського світу, а також безнаказанність від людей.

    Про спасіння ніхто не думає...
     
    • Баян Баян x 1
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    це коли один бот задає питання, щоб інший бот через два місяці міг на нього занити.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вчора показали, як знайшли "завод" по переробці спирту під овечою фермою на глибині 15 метрів.)
    Тепер шукайте свою ВРХ під спиртзаводами ))
     
а де твій аватар? :)