Реальна робота в Інтернеті на дому

Тема у розділі 'Работа', створена користувачем FANTOM77, 18 чер 2012.

 1. FANTOM77

  FANTOM77 New Member

  Робота на дому по 10-20 часов в неделю. Доход полностью зависит от количества затраченного времени и усилий и в среднем может составлять до 8000 грн. в месяц. Чтобы начать этот бизнес, Вам не надо ничего платить. Это легальный вид деятельности, которым можно заниматься в окружении комфорта Вашего дома. Все, что Вам требуется, - это компьютер с подключением к интернету. Вы сможете начать зарабатывать уже через несколько коротких недель. Вам абсолютно нечего терять, а приобрести можно очень многое. Мы научим Вас, как добиваться успехов. И это реальная работа!
   
 2. vasylh

  vasylh New Member

  Сьогодні існує немало сайтів, як заробляти в інтернеті без вкладень. Досить завантажити з сайту розширення або додаток у свій браузер і можна займатися своїми справами, а в браузері буде показуватися реклама, за яку будуть виплачуватися гроші користувачеві. Запрошую стати учасником моєї команди на сервісі для заробітку на перегляді реклами.

  Основні сайти по заробітку:

  Закордонні сайти для заробітку:

  Більше про те як працювати на цих сайтах можна знайти на: АВТОМАТИЧНИЙ ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ – Запрошую стати учасником команди по роботі онлайн

  Якщо маєте питання або перевірені сайти для заробітку, якими користуєтесь пишіть!
   
 3. Hor

  Hor New Member

  Якщо вас цікавить реальна робота в інтернеті - дуже рекомендую прочитати огляд, де зібрані понад 70 варіантів, як заробляти. Там ви знайдете не тільки розпіарені способи типу кліків, лайків, серфінгу чи опитувань, а й справжню роботу, за яку платять щоденно чи по тижнях. Багато описів різних інтернет-профейсій для фрілансу. Дуже актуально і в тему! Мабуть найбільша стаття по цій темі на українській мові, яку я зустрічав. Дуже мені помогла!
   
а де твій аватар? :)