РАГС

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Adriana, 8 сер 2008.

  1. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Коли і за скільки часу (1 чи 3 місяці) треба нести заяву, які збори треба платити, в які дні приймають заяви, і взагалі як проходить та болючо-приємна процедура, давайте:clapping: ділитися інформацією і досвідом :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: РАГС

    За місяць, чи може трошки більше для підстраховки, платити там небагато. точно не згадаю вже. але шось в районі 200 грн. все разом, це я про урочисий захід говорю, з музикою. А якщо в будній день - то дешевше. Але то відомості станом на листопад 2007-го. Може хтось поділиться актуальнішими даними. :)
     
  3. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: РАГС

    :eek:
    :bazar:
     
  4. Bogatyreva

    Bogatyreva New Member

    Відповідь: РАГС

    Заяви від охочих одружитися у РАГСі приймають лише у четвер та п’ятницю (до 13.00). І лише рівно за три місяці до церемонії одруження (тобто якщо весілля плануєте на 30 серпня, у РАГС маєте з’явитися 30 травня). В іншому випадку заяву у вас не приймуть (дарма будете cтояти у черзі).
    Послуги РАГСу коштують у будній день 90 грн., у суботу – 145 грн., у неділю – 290 грн.
    “Одруження на виїзді” (тобто весільна процедура не в РАГСі) коштує 390 грн. ( цитати із "Високий Замок" "Через терни - до штампу в паспорті" від 23.05.2008)
    Але я вам пораджу зателефонувати у РАГС і усе уточнити (Центральний РАГС 79026, м. Львів, вул. І.Франка, 157 70-56-94
    70-55-96)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: РАГС

    У нас було у неділю весілля, платили 290 грн. Заяву подавал менше ніж за 3 місяці. Ще платили під час урочистості за голубів по 10 грн.
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: РАГС

    Повна бздура, яку придумали працівники РАГСів, щоб брати гроші на ліво! Насправді подати заяву можна не раніше, ніж за 3 місяці до шлюбу і не пізніше, ніж за 1 місяць. Це легко і логічно перевірити: РАГС примає заяви лише у ЧТ та ПТ так? А чи з того дня за місяць (чи 3 місяці) буде субота наприклад? А якщо за місяць буде неробочий день, то що у той приймальний день ні в кого заяву не прийматимуть? :D Кумедія та й годі.

    Цитати з Сімейного Кодексу України:

    http://www.minjust.gov.ua/0/9809#3


    За таке треба писати скарги і взагалі: не давайте себе ошукати!
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Bogatyreva

    Bogatyreva New Member

    Відповідь: РАГС

    Усю інфу що подала у дописі взяла із газети "Високий Замок"
    http://www.wz.lviv.ua/old/pages.php?ac=arch&atid=65095

    А яка ситуація на даний час з РАГСом особисто не знаю. У мене було весілля 4 роки тому то ми заяву подавали за місяць до бажаної дати (і це був якийсь дурдом)
     
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: РАГС

    Не знаю, не знаю ...МИ подавали заяву якогось там червня .....нам на 19 серпня ( будній день прийняли), а так, як в нас офіційна частина 30 серпня і ми поцікавились, то нам сказали, що запис на цей день починається рівно за місяць і 1 день.

    В будній день, урочисто коштує 145 грн, плюс 11 грн подача заяви. З собою мати паспорти, квитанцію, обручки, бокали , шампанське і добрий настрій

    ЩОдо страшенних черг....і т.д... Нам знайомий зайняв чергу .....приїзав в 7, був перший, ми відповідно 2.....але то таке ....

    Моя порада --якщо не хочете стояти по 2-3 години ( більше я не думаю щоб хтось там стояв...) в будь-який день заїдьте в ЗАГС, там на стіночці є реквізити квитанцій, які потрібно сплатити ( щось 11 грн) , і проплатіть їх. А вже потім приходьте зранку писати заяву і її подавати. Бо вся затримка в тому, що заяви всв понаписують, хлопці всі бігають ті квитанції платити ( а то є де бігти) ....а черга стоїть....і потім вже відбувається марафон. Чий наречений швидше з квитанціями прибіжить, ті швидше і зайдуть.

    В нас правда ще сміх був....бо коли нас спитали, на коли хочемо розписку, ми сказали, що нам впринципі всерівно. Хотіли на 8-8-8, але там ніби було зайнято ( хоча вчора ходили платити кіитанцію...жодної церемонії не побачили). От ми і дзвонили радились ....і дорадились до 19. Буду мамі подарунок робити:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Fedoryshyn_Lviv

    Fedoryshyn_Lviv Active Member

    Відповідь: РАГС

    Ще одне про що не написали - коли подаєте заяву обовязкова явка двох учасників церемоніїї, а то буде як з парою що подавала заяву в той день коля і я - був лише хлопець (дівчина була дому бо вагітна) заяву не приняли сказали привести наречену і 2 години в черзі пішло в пусту. Якщо не хочете стояти в черзі приїжайте за півгодини чи годину до відкриття РАГСУ ( дико звучить але так воно і є) вже за півгодини до відкриття черга сформована до обіду :))). Коли призначаєту годину - моя порада чим по раніше. Чому? при моїй розписці я взяв чим раніше і розписався без проблем, без нервів і т д. При розписці мого брата, десь на 16:00 - була така тіснива, як за совєтів черги по молоко. Можете представити молоду в пишному наряді і затисноту між дружбами, батьками і ін. Жах. :) Щасти Вам
     
  10. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: РАГС

    а можна ті всі збори оплатити, наприклад у вівторок, а заяву подавати у четвер??
    хто має перелік тих зборів, які потрібно оплатити, напишіть, будь-ласка :), а то в РАГСі на дощці оголошень тільки реквізити є на оплату держмита і більше ніц не має :sad:
     
  11. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: РАГС

    в неділю були в РАГСі, хотіли переписати усі збори, які треба оплатити, і ось що ми знайшли
    ДЕРЖАВНЕ МИТО : 0,85 ГРН
    р/р № 31415537700008
    одержувач : Сихівський місцевий бюджет
    ЗКПО 26360233
    МФО 825014

    ПОСЛУГИ

    р/р № 35228003008795
    МФО 825014
    ЗКПО 34942940
    Одержувач : Головне управління юстиції у Львівській області

    Хто розписувався в будній день, відгукніться і підскажіть скільки коштують ПОСЛУГИ пані з РАГСу в будній день (в четвер, наприклад :))?

    А
     
  12. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: РАГС

    пам"ятаю лише приблизно за все 97-98 грн. , у четвер 2 роки тому
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: РАГС

    Рахунки про оплату і суму варто брати за тиждень до шлюбу (коли будете заносити паспорти, наприклад)! Бо рахунки і суми можуть змінитись! І щоб не платити двічі, не спішіть.
     
  14. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: РАГС

    Nirvanko, так було б добре, але кажуть, що потрібно прийти постояти в черзі взяти рахунки на оплату піти оплатити і прийти знову постояти в черзі і аж тоді можна написати заяву, бо без оплати тих рахунків ті тьоті, що там сидять не дадуть написати заяви :sad:
    чи я помиляюся????
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: РАГС

    Мабуть, вони змінили правила. Раніше вони самі казали, що квитанції про оплату принести в той день перед шлюбом, коли заносите паспорти, бо рахунки і суми міняються. Так було рік тому.
     
  16. Slivkatvoya

    Slivkatvoya New Member

    Я користувалася послугою шлюб за один день - vidnazhitelstvo.com/shlyub-z-inozemtsem-v-ukrayini зробили все чітко.Уже ввечері мала при собі свідоцтво про шлюб на руках.Взагалі,без зайвої волокнини усе було зроблено.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Поздоровляю. То мабуть вже річниця перша вже буде? От би таке в 2008 році! А ще б у 20-му сторіччі. Тоді якось по іншому було... Реєструвалися, купляли речі дівчата для молодят, а потім не розписувалися. Тепер в магазинах все є - нащо тягнути час? Пішов і купив, аби гроші були. Ніякої романтики...[​IMG]
     
а де твій аватар? :)