радіо Ман

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем галичанка, 4 лют 2009.

  1. галичанка

    галичанка New Member

    Вмикаю сьогодні, як звично, 91,1, улюблене Радіоман, а там - крутять російські пісні:shutup: Я вже думаю може на цій хвилі якесь інше зявилось, бо ведучих не впізнаю ...:dntknw:
     
    Останнє редагування: 4 лют 2009
    • Подобається Подобається x 10
  2. А чего у вас такая аллергия на всё российское? :ireful1: Что, не бывает хороших русских песен?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Про це вчора написала в своїй жж-шці працівниця Ману http://swietlik.livejournal.com/33038.html?style=mine
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Комусь не подобається російська музика, комусь польська - це лише справа особистого смаку. Що в цьому дивного?
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    одне з моїх улюблених радейок...:cry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. галичанка

    галичанка New Member

    Радіоман - було радіо життєрадісних і енергійних пісень. Від такого радіо піднімався настрій. Є російськомовні пісні, які б вписались в їх формат. Та ті російськомовні композиції, які вони обрали - такі душероздираючі, саме ниття, і так людям погано, а тут ще вони...
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Лиля, вы считаете, что нет? Как по мне, не имеет значение, на каком языке песня - главное чтобы человеку нравилась.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. vova-ZIL-vova

    vova-ZIL-vova Member

    Всім привіт!!!
    Народ, що сталося з радіо Ман 91.1 фм. Вчора включив, а там...російська попса о_О.
    Що сталося...невже одна з найпопулярніших радіо станцій нашого міста накрилася мідним тазом.:cry:
     
  10. lesychka

    lesychka Member

    Ойой, невже справді російську музику крутили? Я поки ше російської не чула. Зате "насолоджувалася" дуетом групи НєАнгєли і Дани Int., англійською щопрада :) Польської музики ніби не чути. Невже вони справді зі зміною назви і розширенням мережі так тупо змінили формат? Тоді шось ті поляки з RMF FM не шарять...


     
  11. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Сьогодні десь пів години слухала, то російської попси не чула. Надіюся, що вони не настільки змінилися..
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lesychka

    lesychka Member

    Принаймні не так зразу :) Десь я читала, що та радіостанція в Тернополі, яка тепер теж Радіо 4U крутить російську попсу по повній. Сподіваюсь, Львів це омине.

     
  13. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Нажаль це правда.РадіоМан більше не існує:sad::
    "5 років мегазадоволення від роботи, 5 років практічески сім"ї по імені РадіоМан...однак інвестор вирішив помінять історію.
    тепер ми називаємси радіо 4U, тобто стаємо мережевими, мусимо ставати "ближче до народу"...почуєте нас в Івано-Франківську, Тернополі і Нововолинську.
    шо з того буде - оцінюйте самі. але факт залишається фактом - РадіоМан вчора закінчився, закінчився піснею Sarah Brightman & Andrea Bocelli -- Time to say goodbye"
    Це з ЖЖ Андрія Жолоба з Радіо-Ман. Якщо хто має питання можете мабуть більше дізнатися тут:http://schpop.livejournal.com/
    Андрій взагалі цікавий,тверезомислячий хлопчина і думаю щиро відповість по суті на будь які Ваші питання стосовно РадіоМан:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. lesychka

    lesychka Member

    Ой, шось то так сумно. Дякс за інфо!

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Дуже шкода. І що тепер слухати?
     
  16. nastinka

    nastinka відсутня

    (((
    о май гад((((
    це жах.(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lesychka

    lesychka Member

    В машині я переважно слухаю (чи слухала) Радіо Ман, а ше клацаю між Гала-радіо і Львівською хвилею, а вдома цікаво часом послухати польське RMF FM, але воно не у всіх ловить.


     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Останнє відщбирають,:cry::cry::cry:
    як цукерку від дитини,
    таки пора переходити на плеєр(((((
    А куди цікаво діджеї підуть, я за ними скучаю..
     
  19. sem41

    sem41 Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  20. галичанка

    галичанка New Member

    Вчора я дуже сумувала з приводу змін на Радіоман :cry:
    Але сьогодні бачу, що не все так зле. Поки що ведучі ті самі, більшість репертуару теж.
    Але час від часу крутять таки російськомовні пісні ... Щопівгодини новини, вже замучили ними, маса тернопільської реклами.

    Ведучі оголошують, що тепер радіо можна буде почути не тільки у Львові, а і в Тернополі, ІваноФранківську і Нововолинську. От знайшли ще 3 міста - любителів російськомовних пісень.
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)