Путину- БРАВО!!!!!

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Полковник, 20 лип 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Судя по всему ,Борис, вам более всего интересны те , кто каждое ваше слово налету схватывает и безоговорочно принимает на веру любой ваш бред?Так это же симптом
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Тёркин_Василий
    мені цікаві ті, хто здатний фахово дати корисну або ж просто приємну інформацію. Навіть якщо відстойний російський комуняка фахово розуміється на живопису або ветеринарії - я з ним спілкуватимусь.
    А слухати дилетантську маячню - просто не хочу марнувати час. Ну поспілкуйтеся Ви з тим опонентом. Він так і проситься під "сильну руку".

    P.S. Тёркин_Василий, Ви - комсомольський функцыонер ? Для Вас головне - щоби ВАС слухали ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Spika

    Spika Well-Known Member

    По понятиям тех же психологов, любой нестандартно мыслящий человек уже ненормален. Любой гений - ненормален тоже. Их задача просто придумать диагноз.

    Так всё таки Путин преодолел свои комплексы?

    Смелое утверждение для неспециалиста. А еще кто-нибудь это может подвердить?

    Возможно. Но хуже ли это, чем стремление к безвластию? Чей симптом опаснее для общества и соответстенно для самого человека?

    Жаль. Один раз жаль потому, что я пришел на этот форум чтоб посоветоваться как Украину спасать. Я попытался быть просто объективным к руководителю нашего стратегического партнера. Но вам это не интересно. Второй раз жаль потому, что пользуюсь в жизни Библейским правилом:-"Относись к людям так как хочешь, чтоб относились к тебе". Но похоже Эти правила вам тоже не интересны.
    Придется справляться без вас.
    Вообщем:-"Честь имею".
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    На моей памяти Вы уже двадцать четвертому оппоненту такие словечики впариваете :mocking:
    Скрывая свою беспомощность в дискуссии...;)
    Борисе...Вы забыли еще про "селедку иваси..."....:haha:
     
  5. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Ги-ги-ги....:good::good::good:
    Классно Борисе Вас Спика уделал!!!!!:haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    ВАШ стратегічний партнер - начальник бензоколонки ? То ви - водила бензовозу ?
    Теж корисна справа. Тільки югославський та словацький бензин - кращі. Не бодяжать, не сиплють каталізатори, які вбивають свічки.
     
  7. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Якщо вже було вибачаюся, нема часу переглядати усю тему, а дуже вже хочеться поділитися позитивом, такі віршики світлі :mocking::

    [​IMG]

    "Путинята"

    Нашей Родиной Россией
    Дядя Путин управлял.
    "Быть стране великой, сильной", -
    Он однажды помечтал.

    Только, как без ребятишек?
    Маловато их у нас!
    Прочитал он много книжек
    И издал стране приказ:

    "Каждой маме по ребенку?!
    Это мало!.. Надо двух!"
    И теперь в родной сторонке
    Появились детки вдруг.

    Много их: Они красивы.
    Как цветочки, там и тут.
    Малышей теперь в России
    ПУТИНЯТАМИ зовут!


    http://www.sostav.ru/news/2009/10/30/cod12/
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А на мій погляд - він сам на старті удєлався. Надішліть йому коробку на 48 рулонів.
     
  9. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Своих ищете? Ностальгия замучала? Увы вам , я не из "ваших"
     
  10. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Російським людям від цього легше? Може в них грошей в кишені від цього більше стало, чи у всіх є машина і квартира. В світі є багато інших країн яки не є світовими лідерами не входять в G7 або G20, але люди там живуть кращі. Путін має вирішувати не свої Наполеонівські комплекси, а думати, як зробити так, щоб люди жили кращі.

    По яких параметрах рівень життя Росії досягнув європейського рівня?:dntknw:
    А рівень російських олігархів вже навіть перегнав європейських.

    Це звичайні росіяни купують Ferrari та діаманти або вілли на європейський курортах???

    А ви кому вірите?? ОРТ, РТР??? Комсомольська правда???

    А хто „глобальний модератор” :)))


    :haha:
    Та населення Росії за всю свою історію із бідності не вилазило, то кріпаки то пролітаріат
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Васілій, не забувайте, що Ви прийшли на український форум. І російська азіатчина в менталітеті плюс "культ жертовності" (на межі онанізму) тут не найдуть відгуку. Крім поодиноких аматорів.
     
  12. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    Чем подходит Путин для России - что, к сожалению, в большинстве своём, Россия еще не доросла до демократии, она идёт России более во вред нежели на пользу... Как ни прискорбно. Так что: какой материал - такое и обращение.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну почему? я ж не закален в идеологических боях, ток Вы не ответили а как надо? и о чем укр мечтает в разрезе президент-премьер????? (кста не знаю что Вы вкладываете в "добряча рыбалка" ток я не пью )
    так давайте наше обговорим, такое "ридне", "дЫмократичное", "свидоме"
    кста а какие у нас симптомы доминируют??* просто "потяг" без вектора? тянуть ради того чтоб тянуть - похвальный вектор ..... и главное класификация упрощенная
     
  14. Spika

    Spika Well-Known Member

    К счастью Россия уже переросла демократию, которая никому не идет на пользу.

    Легче. И в карманах стало больше.

    А вот это пусть народ России решает, какие цели (мирово-глобальные или потребительски-унитазные) перед своими правителями ставить и кого в эти правители избирать.
    А Путин не идеален.

    Хотя бы по уровню российских олигархов. Как вы сами справедливо и отметили.:) А об стальном я уже писал.

    Конечно же нет. А когда вы говорите об уровнях, вы о каких слоях населения говорите? Или так, взагали..?

    Богу и Апостолам Его.
     
  15. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Вы издеваетесь? Уровень жизни в обществе оцениваете по богатству олигархов? Т.е. олигархат как зло вы не рассматриваете?
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Росія до неї ще не доросла.

    А чого в кишенях стало більше, дерев’яних рублів :)))


    А російському народу на дають права вибирати, російських царів думка народу ніколи не цікавила.

    Так в Росії царі-олігархи, завжди гарно жили, а інші 90% населення завжди працювали на царів.

    Можу помилитись в цифрах, точно не пам’ятаю, але картина приблизна така, що середній європеєць витрачає на харчування, комунальні послуги (тобто обов’язкові витрати) наприклад, 50% зарплати, все інше на дозвілля, а росіянин 99% і 1% на інше
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Саме так. Можна говорити про іншу Росію, про зміну офіційного курса, але не з Каспаровим та Ко. Краще буде якщо він у шахи буде грати.

    Ради бога. Работаю, плачу налоги с полученных денег. Если уровень з/п не устраивает - повышаю квалификацию и/или меняю работу.
    Борис, нельзя быть "немного беременной". Либо уважаешь закон, либо живёшь "по понятиям". Комментарий не касался вас лично, он лишь обращал внимание на явное раздвоение сознания в области того, что можно и что нет. Меня учили, что воровать плохо, а герой Юрия Деточкина был наглядным примером этого. В этом плане я ценитель "совковых" ценностей.

    Можу порадити подякувати своїм співвітчизникам, які працюють на бензоколонках та нафтобазах, водіями бензовозів, тобто тим, хто його бодяжить. Борисе, коли бензин відвантажують на заводі, він мусить відповідати (і відповідає) нормам ДСТУ. Але, в нафтової галузі працюють люди, які теж (як і ви) вважають що їм не в євро платять... ;)

    Вы заблуждаетесь. Ничего не изменилось.

    Если бы у бабушки были бы ..., то она была бы дедушкой. Не надоело в альтернативную историю играть? Есть факт на который вам указали.


    Та будь-який видатний фахівец - хвора людина, якщо почитати Фрейда. Борисе, як ви оцінююте свої досягнення? ;)

    Рублів. Нагадаю, що сьогодні офіційний курс НБУ вже 2,75 за 10 рублів. Я ще пам*ятаю, коли він був ніжче 2,00...

    Хм, а Украине она идёт на пользу? Свободу слова на хлеб не намазать, хотя штука безусловно хорошая...

    Ви правий, але це тільки якщо ми говоримо про абсолютні досягнення країни і навіть там є не тільки оцінки 5 і 2.
    Якщо ж ми будемо порівнювати Україну та Росію, які у 91му були в СРСР, тобто на одному рівні, то які досягнення у української влади, якою ви так пишаєтесь? Чим вона краще ніж росіїська?

    Багато людей купують машини, квартири. Сьогодні дійсно: "Автомобиль не роскошь, а средство передвижения". За пенсіонеров не говоримо - це окрема справа і це дійсно проблема.

    Запрошую вас до Росії, мабуть багато чого змінилося з часів, коли ви в там були.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Ну дам вам пока намек. Вот та утечка умов, это про кого ? Вы ж сами переживали за РОссию несколько страниц нахад на эьлй ветке, что уезжают в огромном количестве. Да все центры научные кишат выходцами из СССР.

    Про экономику сами догадаетесь или опять намекать надо ? Включайтесь, включайтесь....

    Кстати, когда употребляете слово "маэстро" потрудитесь заглянуть в словарь. Уж который раз намекаю, что употребляемых слов не знаете и все никак не доходит. Одно утешает, не только для вас пишу.:)

    По моему он четко написал. Олигархов надо сравнивать с олигархами.
     
  19. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    А хто Вам сказав, що я про це не пам’ятаю. І взагалі до чого Ви це сказали.

    А я не де не говорив, що українська влад краще працює. Я писав про якість роботи Путіна.
    Та і в 91 році ми були не на одному рівні. А в кого залишились кошти Сбербанка, а всі золотовалютні резерви в кого лишились?
     
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ну чого ж... Мені здається, що тим словом можна називати видатних майстрів художнього свисту. Так що Ома не зробила помилки:dntknw:.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)