Путину- БРАВО 2

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Danilo, 10 бер 2010.

  1. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Виглядає на те, що в царя Цап-Царапа вже остаточно дах поїхав

    View: https://youtu.be/qsYTaRi-Ebg
     
    Останнє редагування: 29 гру 2019
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тихенько! Не злякайте!

    А взагалі - ідіотизм, звідки не поглянь.
    Лікарі в усьому світі мруть від коронавірусу як мухи. Заражаються, як всі люди. У них ризик заразитися - набагато вищий.
    Путін їде в ліфті із можливо вже зараженим, здоровкається за руку, потім - в оточенні кількох медиків, деякі з яких напевне також інфіковані.

    Або головотяпство, або показуха.
    Комбінезон і маску слід було одягати вдома, від Кремля до лікарні хлоркою дорогу помити, перед тим, як зайти в ліфт, прийняти душ із хлорки, а з головлікарем поспілкуватися в режимі відеоконференції.
    А так багатьом мільйонам людей вселили віру, що Путін також заразився. Ну, що ж...
    Тепер, як то кажуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, бачите, які Ви є - в душу не вірите, а всякі забобони признаєте)))
    Та от я і думаю - чи не качка це, і чи не навмисне зробили кіпіш, щоб трохи розрядити ситуацію?
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що таке пріус зник з екрана? Не заразився бува?
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Путін жжьоть:
    Йой. Що це за історичні новини пішли? Коли це Росія перемогла печенегів?о_О
    З печенегами воювала Київська Русь, коли ніякої Росії ще в помині не було. Історики форуму, скажіть своє слово.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Своє слово сказав уже Невзоров. Вчора слухав, текстові цитати - пізніше.
    Зате Шендерович зауважив, що Путін говорив серйозно те, що Плевако говорив жартома.
    Блоги / Виктор Шендерович: Я услышал знакомые слова в путинском выступлении, но не сразу расчухал, откуда звон
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А навіщо? Тіпа Він виправиться і вибачення попросить?
    Він за останні роки вже стільки накрутив з тією історією, що жодна нормальна голова такої брєдятіни не витримає. А кацапам пох... "Ета наша історія! Ми ні пазволім їйо пєрєпісивать!!!" Шо Вофка 3,14здоне, те для них і історія. Ну от, не будемо далеко ходити....



    Правда є один дуже цікавий момент: на той момент коли розпочалася та сама війна, про яку Вофка згадує, Петра 1-го вже 30 років як не було на світі. Вже й кістки згнили, мабуть, на той час. А Вофкє - адін па дєрєвнє, два па сєлу. А кацапське кодло рукоплеще щей підгавкує: "Какой у нас прєзєдєнт умний, как он харашо історію Рассіі знаєт..."

    І холуїв-довбойобів таких самих призначає. Які книжки з історії в школі на цигарки порвали.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так он воно що. Я тут трохи відволіклася, а вже стільки є читати. Почитаю Невзорова обов'язково.
    Ще є цікаве про рашінські колони воєнної техніки в Італії. Ви таке бачили? Приперлися допомогу робити! Подарки надавали!
    Бойтесь данайцев, дары приносящих.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Думаете критикой Путина отмыться? Нет, братцы, ваше предательство Украины непростительно.
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви нагадали мені, що я вже давно не займався турецькою. Я читаю Холмса турецькою (щоправда, з словником, але півдесятка оповідань осилив). Переключився на англійську, на Вудхауза в оригіналі. Також цікаво. Але інколи можна і розслабитися, ми в решті решт - не холмси. І посміятися, довідавшись про черговий ідіотизм Путіна. В організмі виробляється серотонін, в помірних кількостях, корисний для організму.

    Або ж взнати про ділову пропозицію Трампа Путіну в плані підвищення ціни на нафту до такого рівня, як це хотілося б Росії.
    [​IMG]
    Блоги / СерпомПо: Рынок нефти: все всех обманывают
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    вам більше нічим зайнятися? немає поточних справ? безробіття, інфляція не хвилюють? :scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    обсолютно.
    По-перше, я на пенсії, по-друге, на поточні справи також маю час, по-третє, у мене не стільки грошей, щоб я хвилювався за якусь там інфляцію. Ми вже стільки цих інфляцій пережили, що однією більше, однією менше...
    Мільйонерами були. Десяток стебел розсади ранньої капусти коштував на базарі сімдесят тисяч.
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    коли є вільний час, нашо вам турецька мова, вивчайте краще математику, фізику - це перспективніше :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я - математик за освітою. В дипломі так написано.
    Але мені завжди цікавіше було займатися мовами.
    Колись знав, як розповісти про інтеграли за мірою Лебега-Стільтєса. Зараз забув.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    точно перспективніше? на пенсії?
    А я б забула фізику та математику і точно почувала б себе краще. От ботаніка зараз би не завадила. Коли б мені 20 років назад хтось сказав би, що мені буде подобатись копатися в землі, я б його засміяла. А зараз це велика частина мого життя - всі ці ботанічні експерименти (іноді вдалі), радість від цвітіння саду та моїх надзвичайних пивоній та білих лілей. Йой)
     
    Останнє редагування: 12 кві 2020
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Дискусія перенесена сюди доброзичливі балачки...
     
а де твій аватар? :)