Путіновізор.

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Hyligan, 23 бер 2013.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 4
  2. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    От і скажіть, які думки мають виникнути в голові пересічного росіянина, який не надто вникає в політику та історію, але зате наслухається з путіновізора отого-от шлаку?

    І взагалі, чого це російські ЗМІ хвилює, що відбувається в українських школах на уроках історії? :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    На війні як на війні

    sent from my Galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Цікаво, а хоч теоретично можливо шо Росія стане демократичною країною...:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Хулігане, в теорії можливо все :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. zherech

    zherech Well-Known Member

    Могу Вам сказать следующее. В принципе,пересичному россиянину,если он не жил на Украине и у него там нет родственников,глубоко все равно,что там во Львове на уроках истории рассказывают. Хоть про Бандеру,хоть про Гиммлера. Единственное,что при выборе мест отдыха он прелпочтет съездить куда-нибудь в Одессу или Киев,вместо Львова.Кому от этого лучше или хуже-не знаю.:) Это я про тех ,кто никогда на Украине не бывал ,но собирался туда ехать в первый раз в отпуск. В годы моей учебы в клято-москальской сш №45 у нас был кабинет Пушкина,и собирались кабинет Шекспира открывать,если мне память не изменяет,давно это было.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    http://youtu.be/2Athd0qy6kk
     
  8. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Ну , почему же...Обязательно ещё раз во Львов съезжу.И жену обязательно привезу,пусть полюбуется на эту красоту.И в " Криївку" обязательно сходим.Это же такой стёб над УПА , просто класс
     
  9. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Дякую :)
    Тоді для кого потрібні ці сюжети?:) Для росіян, які жили колись в Україні і мають там родичів? :)

    Путіновізор ніяк не може вийти зі стану ідеологічної війни, одним словом :) Зате є над чим посміятися :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це не смішно....Вони там на повному серйозі обговорюють війну з НАТО з застосуванням атомної зброї через конфлікт з Прибалтикою і Грузією....Очевидно Литва нападе на Росію, а вона захищаючись, фігне атомною бомбою....о_О
     
  11. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    :haha:
    Хулігане, you just made my day :rock:
     
  12. zherech

    zherech Well-Known Member

    Не знаю,как насчет,идеологической войны,но сегодня ,например,показывали,что Киев снегом завалило. И ни слова там про бандеровцев,или СС Галичину:)Да и вообще в последнее время я давно ничего не видел по нашим каналам про Зап.Украину.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    взагалі то це стьоб з вас :)
    ну але то деталі, головне, що вам подобається :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. zherech

    zherech Well-Known Member

    А я когда во Львов приезжаю,люблю Львивске телебачення смотреть:)Классная штука. Тоже много смешного можно там обнаружить. Особенно когда начинают искать виновных в украинских проблемах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А просто про Україну не підходить?
     
  16. zherech

    zherech Well-Known Member

    Ну я же написал,что и про просто Украину сегодня видел. Снегом Киев завалило. Нас тоже снегом завалило. Еще где-то недельку назад опять показывали очередное мордобитие в ВР. Весело выглядели ваши нардепы. Ируську Фарион там на заднем плане бьющихся увидел:)))
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ну то Ви маєте міцні нерви, бо мені ЛТБ доволі-таки нудне і зашорене. Чи Ви мали на увазі інший канал? А який сюжет Вас найбільше вразив, ну тобто достойний "путіновізора" на Вашу думку?:)
     
  18. zherech

    zherech Well-Known Member

    У меня просто такая возможность предоставляется раз в год,когда на НГ во Львов приезжаю,так что мне нормально,особо нервов не тратится. Сюжета точно не помню,но смысл их приблизительно один и тот же. Смотрел помню шоу с Остапом Дроздовым. Вещь:good:Это канал ЗИК вроде называется? Вообщем я называю Львивське телебачення.
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Путіновізору частини України всі однакові. По Ющенку проїхатись танком, чи по Януковичу - пофіг. Тому що України немає, є вассали, які крутять носом від благ Тайожного союзу і крадуть дорогоцінний газ або не хочуть його купувати стільки, як підписалися.
    Під Кучму підкопалися Тузлою, під Ющенка - помаранчевою чумою, під Януковича Тайожним союзом, такої наволочі, як Путлер, світ не бачив. Каддафі відлупцювали, згвалтували, розстріляли, проволокли по вулицям, виставили на огляд, спалили і розвіяли по вітру. Враховуючи діяння Путлера, всі етапи цього процесу для нього треба виконати як мінімум тричі.
     
а де твій аватар? :)