Пуш-ап

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем stopnashka, 17 вер 2018.

1. stopnashka

stopnashka New Member

Хто знає де у Львові можна купити джинси з пуш-апом?

2. artezianska

artezianska New Member

Я купляля в Oneone , але точно є в бершці і h&m. Зайди подивись) Можеш на сайтах тоже пошукати, в неті цього достатньо) я вот десь почула , що є колготи з пуш-апом, питала по Львову ніде немає. В мене проблема, що в джинсах, штанах, лосінах сідниці гарно виглядають, а в платті жахливо(( Може хтось про це чув?

3. manur

manur Well-Known Member

Можливо, то лише Ваша суб"єктивна думка. Ви б показали, ми б оцінили.....

• Смішно Смішно x 1
  4. canonshitsa

canonshitsa New Member

Знайома та болюча тема, навіть коректуючою білизною важко приховати те, що так легко приховати джинсами) Я так також чула про колготи з пуш-ап, замовляла такі Купить FILODORO Slim 40 control top оптом — Много Колгот, подивись вони утягуючо-підтягуючі - 2 в 1. Ніби піднімають сідниці, так як я немаю часу на зал - мені ідеально) Класні ще тим, що вони матові, не відблискує і виглядає природньо)

5. Serofimka

Serofimka миється в бані

може в gardeni ?

6. stopnashka

stopnashka New Member

Як цікаво, навіть не знала що такі існують. Вони дійсно матові? А то я давно шукаю саме матові, ці блискучі це просто біль) Якщо їх одягнути з пушаповськими джинсами буде 3д ефект))

7. DennyPhantom

DennyPhantom миється в бані

Очень интересно

8. Juna

Juna Member

Джинсы с пушем, а это как вообще? Впервые об этом слышу. Вот бюстгальтеры с пушем это да, знаю, а про джинсы не слышала.

9. Наверно увеличивает пятую точку)

а де твій аватар? :)