Психолог і Я...

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем Ворчун, 22 чер 2012.

  1. pes

    pes Well-Known Member

    я просто спрашиваю: какая сволочь отредактировала мой пост?
    (ну а для остальных- это наглядная демонстрация методов "работы" "психологов", подобных моему "оппоненту")))
     
  2. Bira

    Bira Well-Known Member

    Вообще о чем разговор, не поняла немного, хотя вижу, что заглохло тут.
    А жаль... Я бы пошла к хорошему психологу...
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Поїдете в Америку?
     
  4. Bira

    Bira Well-Known Member

    Чому так далеко? У Львові нема?:)
     
  5. Bira

    Bira Well-Known Member

    очевидно нема ... ніхто не відповідає...
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    З недавнього свого досвіду,уяснив одну річ.
    Психологія,як галузь медицини може існувати лише тоді,коли існує медицина.
    В комплексі,так сказати.
    А в наших реаліях можна лиш займатись самонавіюванням,повторюючи мантри:
    - Яка солодка чикулядаааа!
    плаваючи по вуха в субстанції коричневого кольору.
    Декому допомагає.
     
  7. Bira

    Bira Well-Known Member

    Та не завжди це маэ бути пов"язано - психологія і медицина.
    Якщо людина відчуває потребу в послугах психолога, то вона
    звертається до психолога, а не до лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Bira

    Bira Well-Known Member

    це що, самореклама?
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    так точно, і бачу, що орієнтується лишень на жіночу половину. Мій чоловік не пішов б до такого психолога.

    Добрий психолог бере 150 долларів за годину і працювати треба не один раз, і не місяць і не два. Щоб відкрити себе і почати аналізувати і заліковувати дитячі рани комусь треба ДУЖЕ довго, особливо якщо єдина підтримка йде тільки від психолога. Для себе знаю, що працюючи з психологом треба працювати і з духівником, бо це дві речі які дуже пов’язані між собою, ну принаймі для мене. Не пізнати Бога а тільки піти до психолога аби пожалітись які оточуючі паскуди до зцілення не приведе.
     
  10. Bira

    Bira Well-Known Member

    Якщо людина віруюча, то так, і до духовника піде, бо відчуває потребу.
    Але не всі.

    Стосовно 150 доларів - це не для нашої країни. Ви щось переплутали.
    Не забувайте які наші заробітки.
    Знаю багато людей, які довго ходять до психологів (все так, як ви пишете), але
    звичайно платять не такі шалені гроші, але теж немало.
     
  11. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Психологи у Львові ціна

    Дуже хороше обгорення і цікава тема... Може варто відновити?:blush:

    Хммм.... в нас навіть в столиці, в кращому випадку, знайдеться декілька психологів, які беруть подібну ціну за свої послуги. Наприклад, Наталя Холоденко (відома завдяки участі в телепроектах каналу СТБ) за консультацію бере 100 $. Тобто це при тому, що даний фахівець дуже добре прорекламований через телебачення. І подібні приклади можна приводити далі...
    В цілому середня вартість консультації психологів по Україні коливається приблизно в межах 300-400 грн., а то і менше. А безпосередньо у місті Львові середня ціна консультації 150-200 грн.

    Можливо Ви чули, що психологія - це по суті наука про душу (др.-грец. ψυχή – душа; λόγος – знання, вчення). То чим власне відрізняться робота справжнього психолога, який мав би допомогти людині знайти шлях до своєї душі від роботи духівника? Згадайте також слова багатьох мудрих людей і вчителів людства, які наголошували, що пізнання життя в цілому, починається з пізнання самого себе... Ну, або як казав Сократ: "пізнай себе - пізнаєш світ")))
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та то вона вже пішла на обслуговування всіляких "зірок". Для мене це навпаки антиреклама, бо пересічні люди не підуть до неї, вона як особистий масажист, модел'єр, охоронець і т.д грошових мішків.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я ваших психологів не знаю і не прагну. Хммм...
    Я нічого не плутаю. Знаю людей які і більше беруть, ні не для вашої країни.
     
  14. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Мабуть ;) з першого разу не спрацювала :pardon:
    Цікаво, :blush: що той психолог двічі сюди реєструвався :dntknw:

    Igor Fedoryshyn
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Bira

    Bira Well-Known Member

    Про ціни у Львові правильно написано, в середньому це 150-200 грн. Хоча є теж кваліфіковані психологи, які працюють і за 100 грн. тим більше зараз, коли так багато людей з ПТСР і їм дійсно потрібна допомога, то не завжди треба думати тільки про гроші.

    А ходити до психолога, коли є потреба, дійсно важливо і знаєте, на сьогоднішній день, цивілізовано, я би так сказала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Духівник - людина релігійна, а психолог - як повезе.

    ---------- Додано в 00:09 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:50 ----------

    А толку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Психолог у Львові

    Дещо з Вами не погоджуюсь, щодо духівника. Справжній духівник не може бути людиною релігійною. Оскільки духовність і релігійність абсолютно два різних поняття, якщо не повністю протилежні. Релігійність – це більше зовнішньо-суб'єтний прояв людини, який завжди є набутий в процесі взаємодії із середовищем, в якому вона народжена, під впливом домінантних вірувань і традицій, що характерні для цієї частини суспільства. А духовність – це більше внутрішні якості людини, що проявляються в її щоденному житті, у відносинах із іншими людьми, в конкретних вчинках... Духовність не може мати географічних, суспільних, культурних, вікових, чи професійних обмежень. Можна зустріти багато людей, які є надзвичайно релігійні, проте духовними їх аж ніяк не назвеш!

    Відносно психологів. В своїй роботі хороший психолог-професіонал, в якісь мірі, просто зобов'язаний допомогти людині відновити діалог із її внутріншньою сутністю (душею). Проте, так буває на завжди, адже в більшості випадків психологи займаються лише психічними процесами свого клієнта (відчуття, сприйняття, увага, пам'ять, уява, емоції, почуття і т.д.). По-іншому такий вид роботи психолога можна назвати "масаж мозку"... І така взаємодія між психолог і клієнтом завжди буде довготривала, малоефективна і матиме тимчасовий результат. Тому Ваша фраза: "психолог - як повезе" - точне попадання в ціль))))

    А що, особисто для Вас повинен бути якісь толк в цьому???
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :)))

    атеїстом?
     
  19. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Якщо Ви бажаєте поспілкуватися на тему релігії, духовності і т.д., рекомендую зпеціально створити для цього окрему тему в іншій гілці цього форуму. Можливо Ви звернули увагу, що в цьому обговоренні йдеть про дещо інші речі)
     
а де твій аватар? :)