Протестне голодування

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2013.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ой, та де ж слабо? Я такого поливання брехливим брудом нового президента з самого дня інавгурації не бачила за все життя.
    Навіть Януковича, який мав таку першу леді і не міг без помилок написати навіть заяву на працевлаштування в прем'єри - зробив в слові три помилки - так не поливали. Партію СН теж.
    Але ж як би не захлинались в істериці порохоботи, але цей парламент приймає потрібні закони так швидко, як попередникам і не снилося.

    А зараз оцих двох марусь кинули в багаття, щоб точно президент попав під зниження рейтингу, бо не реагувати не можна, і реагувати не можна. І далі таке буде продовжуватися.
    Бо він же не робить проросійських кроків, і не каже нічого антиукраїнського - значить треба поставити в ситуацію, коли бойових чи генералів, чи волонтерів треба за щось наказувати за порушення закону і на цьому піднімати хай на рівному місці.
    Тобто градус ненависті до Зеленського і його команди не повинен падати! А ви кажете Гебельс..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я ж за це і кажу.
    Свинорилолоїди почали з козирів: Зрада України на користь Путіна, здача України Путіну, продаж України Путіну через Коломойського.
    Ну і решта гімна в якості спецій до цого основного блюда.
    І тут облом.
    І Україну ніхто не зраджує, і Україну ніхто не здає, і Україною ніхто не торгує...
    Залишився білий шум, що легко перевіряється і в який вірить тільки тупоголове стадо вальцманутих свинорилолоїдів.
    І генерали, і волонтери не святі.
    Є багато чого в нашій Армії, за що мені соромно. І я давно з сарказмом називаю наше військо найбільшою потугою Європи. І знаю, про яку армію казав Свинорилий.
     
а де твій аватар? :)