Прошу порадити психотерапевта

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Ixinio, 4 лис 2017.

  1. Ixinio

    Ixinio Member

    На протязі останніх кількох років зовсім заплутався у своєму житті і відчуваю, що сам то все не розплутаю. Приблизно рік тому почав роздумувати над тим, навіщо живу узагалі, почало доходити до думок та планування все закінчити. Спочатку перейшло, але цілком нормально не стає і з інтервалом від кількох днів до тижнів все одно думаю над тим, щоб нарешті таки закінчити все. Знаю вже, як то все буде відбуватися. Але наважитись поки що не зміг, основна причина матір, настільки погано їй робити не хочу. Тим не менш я все одно нічого глобально цікавого у майбутньому у цій реальності для себе не бачу і не знаю, скільки ще разів з настільки паскудного настрою буде вдаватись виходити. Та й є ще кілька причин чому я хочу піти, які озвучувати тут не хотілось би. Основна мета закінчення життя - отримання спокою, а також невелика надія та наявність інтересу глянути, що ж там далі. Навіть якщо нічого - то я не проти, оскільки у такому випадку мені ніколи і ніяким чином не буде вже так погано, так само, як до народження або коли спиш без снів.

    Тим не менш надія що зробити собі краще і стабілізувати цілком психологічний стан з допомогою лікарів ще є, тож хочу звернутись спочатку до психотерапевта і почати розбиратись зі своїми проблемами. Тільки постає проблема пошуку людини, яка візьметься за це та поставиться з усією серйозністю до всього, що я їй розкажу. Тому що є досить висока ранимість, якесь там висміювання чи подібне навпаки посприяє прийняттю рішення піти. Зараз просто будь-яке сильне потрясіння сприяє такому.

    Думав було також і про похід до звичайного психіатра державного, але глянувши відгуки що відбуваєтся у нашому ПНД - волосся дибки стало, зрозумів що якщо і покладуть, то ніхто там лікувати не буде і хіба що будуть тримати щоб я собі погано не зробив. Якщо ще покладуть звісно, що цілком можиливо - читав, що таких мають право недобровільно госпіталізувати.

    Таким чином прошу порадити психотерапевта, чи може й психіатра, але платних. Просто не впевнений, хто тут точно треба і чи беруться за таких психотерапевти. Психолог тут вже не допоможе.
     
    • ... ... x 3
  2. hrim

    hrim Well-Known Member

    Схожі речі переживає, напевне, кожна людина. Не всі про це відважуються говорити.
    Ви молодець, що написали. На форумі є спеціалісти. Надіюся вам у приват порадять і ви собі виберете. Будьте готові, послуги кваліфікованих людей щось коштують. Прошу це врахувати і визначити собі, яку суму ви готові заплатити, і відверто це йому казати.
    "Висока ранимість" - сприймайте це як цінність. Пролежний полюс - зашкарублість, черствість...
    Наводжу приклад як вразливості найбільшої армії світу дали назву середовищу VUCA з нестійкостю, невизначеностю, складністю, неясністю.
    Volatility, uncertainty, complexity and ambiguity - Wikipedia
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    1)Так, у всіх є тіж самі проблеми. Я свої вирішив, тому пропоную свої поради. Безкоштовно. І вам теж.
    Тепер у мене є мета, бажання і щастя.
    2) Гадаю, що у приват не варто писати, бо є ті, хто не наважується про це написати, а публічність може їм допоможе. Але то має бути якась згода людини, щоб потім не було обвинувачень у нав'язуванні чужої волі або, як зараз пишуть, збочення чи заманювання.
    3) Якщо є щирість, відкритість і намагання спастися - то є шанс. Ангел вже летить вам на допомогу. Тільки @Ixinio, не опускайте руки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ixinio

    Ixinio Member

    Так, я знаю що воно коштує, а психотерапія взагалі річ досить недешева, читав про таке. До витрат готовий і подумав, що мені самі ціну вкажуть, бо в тому не орієнтуюсь зовсім.

    Зараз в цьому проблеми не вбачаю, але через неї буде досить непросто комусь відкрити все те, що важливе.

    Це дуже добре.

    Не опускаю.

    Просто пошуком в інтернеті психологів і псхотерапевтів у Львові я знайшов, є їх фотографії. І по фотографіях бачу, що з деякими людьми спілкуватись би не хотів. Воно якость так відчувається. А от дехто навпаки сподобався, хоча то лиш фотографії. Однак поки почекаю, може хто тут порадить. Зараз себе почуваю стабільно.

    Взагалі побачивши людину с першого погляду на неї вже якось внутрішнє відчуваю так, приємна вона мені, чи ні. Було кілька випадків, що після того, як спілкувався з тими людьми, що мені сильно не сподобались вони і виявились для мене неприємними, наприклад доволі грубими.
     
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    То працює сильний фільтр безпеки. Тільки розмова може дати достатні переконливі дані відповідності лікаря.
    Лікар має бути коректним, надмірна лагідність може сприйматися як непереконливість.
    Чудово. Значить більшість етапів циклу змін пройдені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ixinio

    Ixinio Member

    Зрозумів.

    Так, звичайно.

    Та воно і раніше стабілізувалось так, однак потім ставало в плані душевного спокою погано знову, оскільки нічого не змінилось сильно у житті та в мисленні.

    Забув написати раніш - є так зване ОКР, вже багато років ще з старших класів школи. Як тільки почалось, то було досить сильним, проте потім ослабло, однак не пройшло і життя псує, постійно видозмінюючись. То одне нав'язливо так представляється, то інше. Цей розлад легко діагностується самому, тут і без лікаря можна знайти його. І від цього би хотілось позбутись теж.
     
    Останнє редагування: 6 лис 2017
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @hrim Короче, Скліфософський, коли лікувати почнете?
    @Ixinio, Почитайте вірші поета, якого @Pototsky одного часу виставив в темі віршів.
    Там наступний мій допис.
    Мені багато яких сподобалося. Може знайдете щось спільне із вашими проблемами. Якто - нащо шукате нові ліки від рецидіву?
    А тут я вже не згодний.

    Найкращій лікар - наш Господь,
    а не химерний час або ж та смерть...
     
    Останнє редагування: 6 лис 2017
  8. hrim

    hrim Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Доброго дня! :)
    А діти?
     
    Останнє редагування: 6 лис 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Кажуть, що чоловік повинен за життя посадити дерево, побудувати дім і виростити сина. Скажіть, будь ласка, Ви вже все те зробили і тепер відчуваєте, що більше нама інших цілей. Чи такі цілі надто для Вас несуттєві, щоб вважати їх вартими життя?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    даю
    То у всіх так було. Дехто знайшов себе у чомусь, інші пішли у невідомість.
    У нас жив хлопець в селі. Одружився. Син. Мати його поїхала за кордон на заробітки. Одного дня він повісився. Кажуть, що положив кудись 2 000 долярів і не можучи їх знайти - повісився. Потім знайшли у дитячій колисці. То не вихід кидатись у прірву.
    Якщо ти ще ничого не зробив, то твій час ще не прийшов. Прискоче до тебе твій кінь і буде тобі робота.
    Як пережити? Я вів щоденника. У час скорботний і тяжкий я душу віддавав перу і буквам на папері. Проводив такі собі з'їзди (тоді це було прийнято для вирішення, звітності і планування - а тепер хтось вирішив і х... його знає, як то робити?) - на яких описував свої проблеми, якись намітки робив, щось вигадував - щоб підтримати себе, бо десяток років жив на чужині і мало хто казав слова підтримки (а зараз тим паче).
    Писав вірші... То так обдумаєш майже кожне слово, щоб ясніше було і зрозуміло. Там теж є такі собі відповіді на твої питання...
    А то от писав "Хроніки апокаліпсису" - то підтримка таких, як ти. Щоб жили і раділи життю, бо все тяжке все попереду і нема нічого такого зараз, щоб накладати на себе руки. Раджу почитати і може ти побачиш там те, що @hrim вважає за непотріб - але то мабуть, не по ньому кожух пошитий. Завеликий.
    В цьому році я зрозумів, що все попереднє життя було лише підготовкою до...
    Повір - немає значення ні той дім, дерево чи діти, як це не дивно. Це в тому випадку, якщо ти взнаєш сенс життя. А так, для звичайної людини і п'ять гривень буде мати значення, і дом, і дерево і син.
    Я даю надію, а не лікую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ixinio

    Ixinio Member

    Дякую, прочитав, цікаво.

    Глянув трохи, чесно кажучи вражає. Щоб отак щасливо жити в такому стані.

    Добрий вечір.

    Своїх немає.

    Так, таке кажуть. Однак для мене створення своєї сім'ї зажди було чимось доволі далеким, як і мати своїх дітей. Тому не вбачаю сім'ю та дітей життєвою ціллю або однією з таких на даний момент. Незважаючи на те, що вже маю більше ніж 27, але менше ніж 31 рік зараз і орієнтація традиційна. Не хочу вказувати свій точний вік для трохи більшої анонімності.

    Зрештою не можу викласти все, що хвилює сюди, не хочеться щоб воно пототім висіло в інтернеті роками з доступом будь-звідки. От лікарю би сказав, думаю довіритись вийде.
     
  13. Ixinio

    Ixinio Member

    Хм, розумію.

    А, забув сказати - ще робота настрою не додає. Мені зовсім не довподоби те, чим займаюсь, мені воно не цікаво, і не хотілось би займатись тим усе життя. Часто не встигаю зробити скільки треба за день, є помилки та часто щось забуваю. Але проблема в тому, що місце стабільне, коллектив хороший, всі до мене звикли и дуже важно наважитись щось змінити. Та й є страх, що на іншому місці знову якісь помилки будуть часто і звільнять, або мені раптом воно все одно не буде подобатись, якщо буду те робити тому, що треба заробляти гроші. А може й усе добре буде.
     
  14. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Якщо ви впевнені, що певна людина вам зможе допомогти, - можливо так і буде.

     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Чому? Жодна із жінок, які Вам зустрічалися, не викликала у Вас такого бажання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну добре.
    А чому матір жалієте, а батька, братів, сестер - ні? Вони ж теж страждатимуть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223


    Мені 42, я мала за все життя 19, здається, різноманітних робот, 8 з них було впродовж 2х років (ага, був такий веселий марафон), і зізнаюсь Вам чесно, я досі допуття не можу сама собі визначити, чим таким одним я б хотіла займатися.

    Цікаво, а Ви собі уявляєте, що би таке Вам було б приємно робити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ixinio

    Ixinio Member

    Сподіваюсь, що так і буде.
    Закохувався звичайно у дівчат, як всі, було то кілька разів з різною силою. Однак я не задумувавлся із жодною з них про створення сім'ї чомусь. Скажу ще, що стосунків не починав, не наважився перейти до чогось більшого понад розмови просто як між знайомими людьми.
    Батька звичайно теж жалію, але там воно так не думається просто, як на рахунок матері. Батько давно живе окремо, хоч ми часто бачимось і звичайно він близький мені. Рідних братів та сестер немає, інша рідня не є такой важливою, як матір.
    Так, звичайно, то щось пов'язане з технікою має бути. Установка, ремонт механізмів, станків, електрики, електроніки. Таке куди цікавіше мені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    І хист до того маєте? Чи треба ще навчитися?
     
  20. Ixinio

    Ixinio Member

    Маю. Звичайно залежно від складності роботи можливо потрібно буде і навчись ще додатково. Або розберусь що й куди у процесі самої роботи.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)