Прошу підтримати юну українську письменницю

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем pangena, 23 бер 2017.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так, у цих інакше...
    Випадок один із донькою розповім, про математику. Робили д/з, зачитую умови задачі і питання, що потрібно знайти. Вона підняла очі до стелі і через 5-10 секунд дає вже готову відповідь. Я радію, що так швидко розібралася. Тепер, кажу, давай у зошиті розпиши, якими діями ти дістала відповідь.
    А вона й пояснити не може як дістала... Ну то й вийшло, що через дії та формули ця задача нам хвилин 20 давалася, хоча відповідь вже відома :pardon: ото так...
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Урбанізація +ГМО => акселерація => Сильний розвиток лівої скроні головного мізку <=> більше стає ліворуких => Ріст інтуіції
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. pangena

    pangena Member

    Знайома ситуація. Наші діти так само, спочатку дають вірну відповідь, а потім саму потребу пояснювати, як вони це вирішили сприймають, як тягар.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Своє я виставляю на сайті Новини мистецтва, Статті про мистецтво, Галерея мистецтв (на моєму профілі є посилання), або "Вірші для душі" пост 388.
    Я до ще до цієї пори не все зрозумів всього, що тоді написав. Здається зрозумів, а воно починає виглядати якось не так. Вірніше зрозумів та якщо можете, то спробуйте і ви. Буду вдячний.
    Прочитав твір з конкурсу № 23 "Різдвяна казка" . До речі, на російській мові - отримав таке фантастичне задоволення, що важко описати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. pangena

    pangena Member

    Проччитав вашого "Чорного кота". Мені сподобалось.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Російською мовою...:tongue:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У них і мови немає, а "рєчь", то яка кому різниця мовою чи на мові?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це я тут так, експромтом...
     
    Останнє редагування: 24 бер 2017
    • Смішно Смішно x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Прочитала "Чорного кота" вчора, та відписатися вже сили не вистачило.
    Шкода, що на ресурсі потрібно реєструватися, щоб залишити оцінку, або коментар... не стала реєструватися.
    Буду відверта - у поезії не розбираюся. І в образотворчому. Мабуть, надто прогматична :pardon:
    Та пару лексичних речей кинулися в очі. Зараз спробую згадати...
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не претендуючи на істину в першій інстанції.
    Перше, це там де "вельми шанобливий кіт". Може він і шанобливий, та якось кострубато звучить. Так не звертаються.
    І ще місце, де "спросоння кіт вважався"
    - не зрозуміло, як це. Він, скоріше, міг ввижатися спросоння.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Немає серед нас людини, яка все знає і без гріха... Дякую за зауваження. Про вельми ... - тож знущання з кота із зверхністью людини (гугл не поперхнувся)), а там помилка, де "ввижалося". Гадаєте, що не спати ніч, а потім написати того вірша за годину можно без помилки? Спробуйте.
    Але я очікував більшого від вас.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Прочитав. Вибачте, але не торкнуло:dntknw:
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не знаю, з якого боку більшого Ви од мене очікували. Та що там лукавити - взагалі не підозрювала про якісь очікування :)))
    Якщо мова про оцінку Вашого поетичного таланту, то, як я вже писала, не розуміюся на поезії. Чомусь мені важко її сприймати. Часто, навіть, не можу спіймати думку автора і від того почуваюся дурною. Можу просто приймати як факт, ну ще риму оцінити. Все:dntknw:

    Можу про Ваш експромт сказати.
    Мене звеселила така собі пихатість значення назви коли дочитала до чого вона відноситься. Уявила собі цього суддю, не обтяженого справами, руки нічим зайняти, кава в супермаркеті -аби кудись податись...
    Випадок навів на дитячий конкурс і от вже СУДДЯ :)))
    Не хочу, щоб Ви вирішили, що я Вас думаю образити. Це не оцінка конкретної особистості. Розсмішила сама ситуація. Тим паче, що вона співпала з темою моїх теперішніх спостережень і міркувань: "Звичка роздмухувати власні незначні дії до ПОдії, з великої літери "ПО" - талант чи недолік?":)))
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У вас гарна цитата в профілі: "Не гноби людей, яких зустрінеш по дорозі вгору... ". Тож не варто сміятися з людини, якщо її не розумієте, щоб потім не було соромно.
    Давно ще було таке і пам'ятаю, як по селах ходили божі люди. Краще їм дати те, чого вони хотіли, ніж відмовити, ще й насміхнутися над ними.
     
    Останнє редагування: 24 бер 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    "- Почему вы вступаете в партию?
    - Я ей нужен!
    - Вы ей не нужны, она и без вас обойдется. А вы обойдетесь без нее?"
    Таємниці не потрібно нікого торкатися, шоб бути таємницею, а щоб наблизитися до її розгадки, то треба її торкнутися.
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Щоб розуміти людину або сміятися з неї, треба хоча б знати чи бачити, у крайньому випадку. Мій сміх відноситься до описаної ситуації.
    Припускаю, що в мене буває відвертий гумор, без ліцемірства. І в тому тексті я побачила саме гумор, можливо навіть автора над собою.
    Якщо його там не було - тоді, вибачте, зовсім нудний твір :pardon:
     
  17. iso

    iso Well-Known Member



    І ще. Мені подобається зовсім інша поезія. Звиняйте, напросилися на оцінку
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я від вас нічого не просив. Нема чого звиняти.
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    @pangena, Софійка йде третьою! Софія - має значення МУДРА!
    Бажаю їй успіху!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. iso

    iso Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)