Реформи в Україні

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Прокіп, 11 чер 2012.

  1. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Цю тему я в третій раз відкриваю хоч для якогось конструктиву перебування людей на цьому форумі. Особливо це стосується "патріотів" України, які крім гризні з імперцями нічого корисного тут так і не видали.
    Своє бачення реформ я викладу потім, воно вже сформоване в готуючійся до видання книжці. Не викладаю зараз, щоб не відволікати передчасно увагу патріотичних голів до критики моїх думок замість продукування своїх.
    До модераторів прохання. Для недопускання пустої перепалки між громадянами України та "імперцями" прошу останнім заборонити публікації в цій темі.
    Отже тема з трьох частин:
    - критичний погляд на питання;
    - що робити для поправки ситуації (шляхи та технології);
    - реальні особисті проекти для поправки справ в Україні.
     
  2. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    меня этот пункт более всего интерисует
     
  3. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Підказка перша - як можна реанімувати дію ст.5 Конституції про "єдиним джерелом влади є народ"?
     
  4. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    а вот тут сразу проблемы..
    политическая зрелость и ответственность населения. менталитет социокультура. активность..
    все это увы. ниже планки. тут и груз совка, и обман и предательство политиков.. тут много чего.

    я бы сказал. необходима новая свежая политическая сила, или хотябы лицо. нескомпроментированное еще ничем
    вокруг которого надо концентрировать здоровые клетки..
     
  5. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Все це на сучасному рівні повинно формуватися ЗМІ. А замість цього цей сурогат нам видає безкінечні жлобські шоу та фільми про подібне ж жлобство з Росії.
    відшуковувати такі особистості теж задача ЗМІ, а замість цього цей сурогат крутить нам одні й ті ж пики з засмальцьованої колоди Льонь, Віть, Юль, Арсеніїв, Тягнибоків... На дивину, вірніше по вказівці, перестали "конотопську відьму" та Шуфрича показувати. На моє запитання "пасічникові" :"Чи вірить він. що в Україні є розумніші та порядніші за нього та Януковича люди?" він скривившись відповів - "Вірю". На що я йому сказав:"Народ для того й поставив вас, щоб ви відновили механізм виявлення їх".
    Висновок - потрібно поставити інформаційний простір на службу народові для його насущних, а не жлобських потреб.
     
  6. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    как?
     
  7. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Ви знаєте, пане Прокопе, мені пригадався випадок з смого життя 30-річної давності...

    За років три до своєї смерті дідусь заходився викорчовувати садок біля хати і сдити новий. Мій батько, його син, спитав: "Для чого вам тату все це? Хай росте. Ще родить потрохи..." На що дідусь відповів: " А це не для мене. Навіть не для вас. Це для внуків і правнуків...". І тепер, приїжджаючи в село, любуючись садком навкруги дідівської оселі, я розумію всю мудрість мого дідуся...
     
  8. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Єдиною волею народу, яка може бути в формі мирного Майдану, а може бути і в формі революції. Все залежить від опонентів по ту сторону барикад. На мою думку нинішня влада без крові не піде.
    Отже є єдиний вибір - залишатися постколоніальним бидлом чи стати в позу громадянина і вибороти для себе те, що в Англії назвали "Хартією вольностей", а в Франції - "Правами людини". І потрібно не тільки вибороти, а й закріпити створенням громадянського суспільства. Я вірю, що ми на це здатні, залишається лиш створити консолідуючий орган. При сучасній сурогатності ЗМІ це можуть бути лиш соціальні мережі, які потрібно для нас вивести з рангу "тріпні" в конструктивний інструмент.
     
  9. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Я згоден з тим, що цей сурогатний садок під назвою "сучасна держава" потрібно дійсно ВИКОРЧОВУВАТИ, бо поправити його неможливо. Для прикладу я в своїй програмі для прогнилого апарату МВС написав - "подати заяву на звільнення в знак протесту проти існуючого державного режиму". При перемозі народу наявність такої заяви багато чого буде варте і це буде базою для створення нової структури на новій філософії.
     
  10. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    на украине я был давно. может ты и прав... плохо.
    надеюсь, что янык все таки трусоват и уйдет без кровавых соплей

    вот не согласен, я.
    смотрю на вещи пессиместично.. и принципиально иначе чем ты.

    выход не "снизу" а "сверху". должен появится или пиночет или саакашвилли..
    иначе болото гнить и надолго..

    ну смогли же грузины это сделать..
    они же современники не инопланетяне..
    и коррупции было у них поболее и бедности.. и возможн. поменьше..

    но смогли же!


    а что они смогли?

    1. найти фигуру саакашвили
    2. сжать зубы и тепрпеть. отказ от гарантированной пенсии, отказ от трудового кодекса и всех гарантий тарифов и занятости, отказ от минимальной зп.. (это и есть суть грузинских реформ)


    способен ли нынешний украинец отказатся от того что в п.2? сомневаюсь.. будет терпеть и подставлять спину.
     
  11. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Ось як охарактеризував їх Ігор Коломийський :«Мы все должны отдавать себе отчет в том, что Янукович и компания – это устоявшаяся, хорошо структурированная, сплоченная и циничная промышленно-политическая корпорация, которая убеждена, что ее интересы выше интересов страны и народа, живущего в этой стране. Для нее власть – это и цель, и средство, и они ни перед чем не остановятся на пути к власти и для удержания этой власти. Пусть рухнет Украина, но останется Партия регионов»
    Грузини не мали такого варварського колоніалізму, тому зберегли більше свою культуру та еліту. В них не існує такого масштабу "5-ї колони". Там Колісніченко був би вже давно четвертований.
    І ми зможемо. Хотілося б лиш пошвидше та мішає вайлувата ментальність хлібороба. Та й велику частину українців кастрували останнім сталінським кріпацтвом, але критична маса подвижників все ж збереглася.
     
  12. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    не вижу в упор. не вижу
    даже на этом форуме, чо гранд за колючюю проволку, то и фоура с той стороны проволку.
    два сапога пара..

    кто? голоса разумной елики милены тонут в серой массе болота.
     
  13. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Адольфа Віссаріоновича Піночета нам не потрібно. Дякуємо. Це вже проходили. З ним будемо їсти помиї з того ж самого корита...А хочеться за столом, як цивілізовані люди, щоб перше, друге, третє...
    Але для цьго, як мінімум, потрібно знати, що цей стіл є...А в нас, нажаль, в більшості крім свого корита люди нічого не знають. Тяжко пояснити сліпому, що таке веселка чи глухому красоту музики Гайдана...А в нас в більшості сліпо-глухо-німі. Їм дай щось пощупати і чимсь шлунок напхати.
     
  14. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Нагадаю, ось вони
    [​IMG]
     
  15. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    грустная картина..
    с таким народом не то что гражданское общество. свинарник толком не построишь.
     
  16. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Що й маємо...:pardon:
     
  17. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    это история гранд.
    сейчас это обманутые люди..
    сейчас их НЕТ..
     
  18. ull9

    ull9 Дуже важлива персона

    эх не повезло с народом,
    народец какой то вороватый, ленивый..

    мде..

    а что следует.
    а следует, что народец вороватый ломать через колено надо.
    и за узды в реформы. и его не спрашивать..
    рецепт пиночета.
     
  19. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    То була лебедина пісня демократично налаштованої частини українського народу...Але й тут їх зрадили...як і їх візаві, тільки тих пізніше...на п'ять років...Ось і зневіра....
     
  20. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Та в нас набагато простіше - перекрити потік крадених грошей з України. Хоча популізм з "липовими" грошима теж варто кінчати.
     
а де твій аватар? :)