Пропали кошти з рахунку

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Anastasia, 20 сер 2009.

  1. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Послугами мобільного оператора Лайф користуємось давно. А сьогодні зранку чоловік робить дзвінок, а йому коректно повідомляється, що коштів на рахунку не достатньо. Дивно. Вчора поповнив рахунок, тільки 1 раз дзвонив і розмовляв хвилину лишень. Ок, їде на Личаківську у центральний Лайф. Виявляється ми не одні такі. Ще чоловік з п'ять писали заяву що з рахунку пропали кошти. Цікаво чи повернуть гроші?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А дзвонив не в Адіссабебу?
     
  3. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    :) Та ні, тоді б певно мовчав і нічого мені не казав :))
    Вартість розмови по тарифу не більше гривні мала б бути
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Це вже давно спостерігається... Куліжанці зкроїли 30грн, одразу після поповнення... Потім пробували розказати, що вона телефонувала в шось, типу Зімбабве... Після її діставання що 10-20 хвилин оператора, на тему, "Як там мої 30грн"... на наступний день вернули. Але то було минулого року... а зара мабуть кризою будуть відмазуватись...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Краще користуйтесь Джинс! Я дзвонив до брата в Польщу /оператор Джинс, тобто МТС/ , то за 6 хв. з"їло лише 98 гривень. Сигнал прекрасний, лінію ні разу не скидало.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Надиво усі гроші вже на місці :) тобто на рахунку. Оперативно. Але час таки втрачено, поки туди заїхав, поки поговорив... Недобре
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    .. а якби мали Лайф "Єдиний світ", то з'їло б всього 6 грн.. :cools:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Ми приємно вражені, на рахунок додали 10 грн. як бонус на 30 днів за незручності :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А ніхто не знає за яким номером телефонувати, щоб поговорити з "живим" оператором лайфа , а не з автовідповідачем? сестра 22 грудня поповнила рахунок, а вчора вже їй сказали, що коштів немає.І це при тому , що тариф у неї Вільний лайфі нікому на інших операторів не дзвонила, смс не писала і ммс теж.
     
  10. Leri

    Leri Well-Known Member

    за тим же самим 5433 натискається потім 5 а потім 7...

    але чекати "живого" оператора вам доведеться не менше 20 хвилин... :sad:

    я собі смс рекламні відключала... перший раз через 15 хвилин терпець урвався...
    а потім півгодини просто "висіла" і слухала "зараз усі оператори зайняті зачекайте будь ласка" але свого добилася :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А толку? там і далі автовідповідач .Вже куди тільки на тиснула, а результат один...власне. ніякого результату.
     
  12. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Тут найкраще було б піти в центр обслуговування клієнтів. Якщо є можливість звичайно.
     
а де твій аватар? :)