Прогулянки Пітером (ч. 2)

Тема у розділі 'Санкт-Петербурзький форум', створена користувачем Alexander Shutyuck, 2 лют 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вас не зрозуміти - то кажете "Я сьогодні почав закладати продуктові точки на той час, коли треба буде підтримати голодних і зневірених. Набори першої необхідності і таке подібне.", то кажете, що допомагаєте словом істинним :)
     
  2. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Отака "Прогулянка Санкт-Пєтєрбургом" вийшла.

    Це нормально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну то з весни я вже засівав перші зернини, а тепер ось зібрав щось і маю, що тепер іншим дати, як виникне потреба і небо посприяє цьому, бо без нього не буде того, що має бути. Так і буде в майбутньому...
     
  4. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Щановний, якщо ваша істна у тому, що кацапи теж хороші, то то є полова.

    Вони можуть бути абиякі, але не треба їм сюди лізти.


    А щодо "новозавітних істен" - варто пригадати притчу про те "Хто нам ближній".
     
    Останнє редагування: 17 лис 2018
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не казав такого, не вигадуйте свого. Я казав, що не всі кацапи погані, якщо брати на увагу те, що під кацапами вважають усіх, хто розмовляє російської і змішують з бірятами русских і татарів і мордовців і чвк і путіна і німцова і всіх- всіх і вас і мене, бо проти гуцулів та їхні ні бе - ні ме.
    Я теж вважаю, що їм тут не місце, але Богу видніше кому де місце))
     
  6. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    А я казав, що тих "непоганих кацапів" обмаль, яка не перевищує середньостатистичної похибки, це пара відсотків.
    Та й то, це все наші бувші люди, яких занесло.

    Не треба на те зважати. Це ускладнює.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Кожна людина - це душа. Кожна душа вибирає свій шлях. Поки ми на землі, то треба боротися за кожну душу, за її порятунок.
    Але якщо вказати на когось, що він - ворог, то значить винести йому вирок.... Але хто має право на те, щоб вказати? Може той, хто вказує і є найбільш грішним і злим, щоб вбити невинного?
    Ото проблема... Тому не треба нікого ображати, але бути насторожі, щоб ворог не проліз до сердець наших і не вніс розбрат і зневіру у щасливе майбутнє без поганців, які сьогодні знущаються над слав'янським народом. Якто путінська і протилежна йому жидомасонська ліга. То ще не кожному зрозуміло, але бдіть!
    В українських монастирях вісить гасло :"Христос серед нас!". То не просто гасло. То правда. Все, що рлбите ви - то він відчуває... і радіє, і плаче разом із вами.
     
    Останнє редагування: 17 лис 2018
  8. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Щодо кацапів, то має місце народна мудрість: "Їбаште їх усіх - Господь своїх упізнає".


    Воно працює.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    - А за що?
    - Просто так!
    - А якщо вони нас?
    - А нас то за що?
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну і ладно. Добре, що по задниці не надавали за флуд.)
    Хоча... Хто винний, що мене зірвали? Сидів собі тихенько в своїй темі, нікому не заважав і лудив примуса... Тепер от флужу по різних темах....
     
    Останнє редагування: 17 лис 2018
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]
     
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Гадаєш, просто так?
    Просто так було би до війни.
    На чому наголосив у першому своєму повідомленні у цій темі
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То погана мудрість, перероблена з часів вбивста тамплієрів.
    Ісус проти насилля, але темні сили зводять його потуги нанівець.
    То так в анекдоті, що когось б'ть ні за що... темні сили підбурюють вбивати і піднімають як прапор.
    Просто так нічого не буває. Якби ви знали істину, то б не закликали всіх кацапів вбивати.
     
    Останнє редагування: 18 лис 2018
  14. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) А хто сказав, нібито він проти насильства?

    Вбивати загарбників та вбивць це свята справа.

    Не треба маніпулювати біблійними текстами, там такого нема,
    навпаки, усіляким злодіям обіцяна кара.

    Усі кацапи, хто прийшов зі зброєю у чужу, країну мають бути покарані.
    Хто сидить собі вдома, той хай живе спокійно.
    Ніхто не поїде у .. Сиктивкар на них полювати.
    Проте ті з них, хто приїздить на "полювання" до України,
    повинні зрозуміти, що того робити не можна ні за яких обставин.
     
    Останнє редагування: 20 лис 2018
    • Подобається Подобається x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хіба не я? Ісус вчив прощати і любити ближнього. А судити і карати - то Божа справа.
    Вбивство не є святою справою, навіть загарбників, бо вони можуть бути знаряддям рук небесних, якими караються народи. Як наприклад, євреї, які не послухалися Єремію і спротив робили вавілонянам - за те їх і було покарано і міста їх знищено. За їхню розпусту і зраду Богу.
    Якщо не було в біблії , то чому там не може появитися, як колись з'являлися пророцтва інших пророків і проти яких усі були проти?
    Якби українська влада не потворствувала антиукраїнським силам на окупованих територіях, не створювала ОПГ, справедливо судила, не розводила корупцію, а люди не продавалися за харчі, то може і не було б кого там вбивати. Тепер таке може розсудити тільки небо. Але те, що має відбутися, те відбудеться. І вже скоро. Так що краще вгамуйтеся і не бажайте зла навіть ворогу своєму, бо ще заплачете за ним, коли зрозумієте, за кого ви радієте.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, ви повторюєте слова Онуфрія в своїй інтерпретації

    Єрарх Української православної церкви назвав голодомор Божою карою за відступництво від віри

    Совпадєніє?
     
  17. iso

    iso Well-Known Member

    Тобто, судову систему треба ліквідувати і чекати суду Божого?
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    До цього я не підозрював того, що є совпадєніє. Можливо, ми чули одне, а тлумачимо по різному(
    Обраний народ не один раз був покараний і прощений, був в рабстві, у вигнані, нищився холокостом... Питається: за що і навіщо? Лише Бог знає...
    Може так...
    Український народ відчуває себе занадто вільним та незалежним, і не зможе підкоритися тому, хто має їх очолити. Все їм не так, всі розумні, а ніяк собі лідера не виберуть - а якщо і виберають, то самі потім плачуть від нього. Тобто, потрібно, щоб цей народ навчився коритися, бо коли прийде їх цар, щоб вони не скинули його на списи... Можете от зараз бачити, як змінюються президенти - один одного гірше і гірше. Самі вибирають і самі скидають.
    То Бог ще раз покарає і так, що може нарешті скажуть: Дай нам Боже того, хто нас угомонить і врятує, бо ми нерозумні діти твої.
    Євреї так і роблять, тільки одне "але..."
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Краще вже без такого суду та суддів. Чи не так? Я думаю, що гірше не стало би. Краще уникати тих судів. А щоб уникнути, то треба вірувати і не грішити - а покластися на милість Божу і тоді все буде гаразд. Якщо маєте забагато грошей чи ліниві - то навряд чи хтось допоможе вам, бо такі не вірують. Хоча в останні часи іноді виглядає все не так, як хто уявляє.
    Суд небес прийде і так... Не треба його чекати - краще робіть щось добре, щоб було чим виправдатися в очах Божих...
     
  20. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) А хто є нам ближній?

    Тому саме судова система має вершити суд божий.
    І це повинні робити божі люди, а не аферисти.

    Милість божа вона така

    ) Бог оперує глобальними категоріями та дуже часто попускає дияволу, з навчальною метою.

    Вчать якраз твою аудиторію, й доволі успішно.


    )) Але ми цього вже не побачимо та легше від цього не буде.


    Не лише один бог знає.
    )) То ж не вища математика.


    )) Може, тре щось у консерваторії поміняти?


    Тільки одне але - вони нищать усе, що заважає божій волі, у їхньому розумінні.
    Те ж саме роблять кацапи.


    Вчитись будемо, чи як?
     
    Останнє редагування: 20 лис 2018
а де твій аватар? :)