Прогулянки Пітером (ч. 2)

Тема у розділі 'Санкт-Петербурзький форум', створена користувачем Alexander Shutyuck, 2 лют 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви висилали СМС?

    ЗІ

    даю слово, що тільки що я для перевірки вислав пусте СМС на 88001. Все працює.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    88001
    Я Супрунів, Ревунів, Кобилів та іншу сволоту не хочу кормити. Вибачайте.

    До речі...
    Я сьогодні почав закладати продуктові точки на той час, коли треба буде підтримати голодних і зневірених. Набори першої необхідності і таке подібне.
     
    Останнє редагування: 17 лис 2018
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я в курсі ;)

    @Коммунарец, то ви відправили кілька СМС на 88001 чи ні?
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дивиться допис попередній.
     
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    На роботі він послуговується російською з вкрапленнями української, або чистою українською, з тими, хто робить так само.
    Вдома він користується російською, але коли він злий на усе, що відбувається, він переходить також на українську.
    Цо все обумовлене середовищем.

    Як до такой до російської мови в нього немає табу - тією говіркою можна промовляти також різні речі.
    До того ж усе це буде зрозуміле кацапам.

    Хай вони не думають, буцімто коли людина може вільно розмовляти російською, то це є безумовний "прихильник рускоміра".
    Раніше вони гадали саме так, але тепер вже мають сумніви. І те є добре.



    Також він , cncmaster, далекий від думки, нібито усе, що промовляється українською, є безумовно проукраїнським. І навпаки.
    Бо є доволі багато ..усіляких.. людей, які все ж таки вівчали мову у школі та можуть використовувати ці навички з різною метою.
    Але кацапів українська вілключає майже стовідсотково, гуглтранслейт не допомагає.



    ) Дама має рацію. Так треба було робити вже давно.
     
    Останнє редагування: 17 лис 2018
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тоді вам не передзвонять...
    А для чого чекати якийсь "той час"? о_О
    Хіба зараз нема голодних і зневірених?

    Пару днів назад ми знову відправили бус на передову з наборами першої необхідності.

    В тому числі там було 75 літрів вареників зі шкварками /їх не важили, вимір взятий по одноразових відрах/. Я до того тоже чуть-чуть долучився :blush:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та псевдоукраїнська сволота витрачає запозичені гроші на свої потреби, закуплене обладнання Ахматдиту стоїть роками не підключене ц підвалах і я маю ще давати гроші? Ні. Не дам . Не з жадоби, а як каже мій напарник - тільки привчи їх і будеш їм ще винний робити за них все.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ніколи я не думав, що коли людина може вільно розмовляти російською, то це є безумовний "прихильник рускоміра".

    Але я і сам знаю, і хуйло недавно це наголосив /я десь тут це постив/, що рускій мір приходить туди, де звучить рускій язик
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні , не голодні. Я бачу по смітниках. Коли там буде черга щось пошукати - ото будуть голодні.
    Показували по ТБ - солдатів кормлять за їх бажанням і вподобанням. Готують на ресторанному обладнанні, вибір до 400 блюд. Ви того? чи справді того?
    Корміть далі, у злодіїв буде час награбувати з вашої кишені.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо хочете - дайте відповідь, не хочете - не давайте

    Ви часто кладете щось в простягнуту руку?
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Даю, але не скажу, як часто і скільки.
     
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) До-до. Саме про це й був зацитований анекдот.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я це вже і сам зрозумів по вашій фразі Ні , не голодні. Я бачу по смітниках. Коли там буде черга щось пошукати - ото будуть голодні.

    Значить, даєте тільки на смітниках і чекаєте на той час, коли треба буде підтримати голодних і зневірених - аж тоді відкриєте свої заначки ;)
     
  14. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Як показав досвід, приходить та чує "нах" зрозумілою мовою.

    Але це дійсно проблема, краще б він і не приходив.

    "Рускомовну" проблему треба облишити, при чому й кацапам також, у першу чергу.
    Роля тієї мови подібна до латини, нею також користувалися деякий час після розвалу імперії.
     
  15. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Заначки іще треба мати.


    Наразі в Україні, як свого часу за совка, усе прораховано так, щоби заначок не мали.
    Або мали лише "потрібні" люди.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зневірених? У чому? У своїх негараздах, у владі яку самі обрали чи у відсутності допомоги Бога? Вони ні у що не вірять. Мої рідні не живуть у мирі, а як вороги, попри те, що я їх наставляю кожного дня на істину....
    До речі, історія з матір'ю Ісуса також вигадана с початку до моменту воскресіння Ісусового. Тільки тоді мати увірувала у нього, а так вважала його за ідіота.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Голодні не на сир з ковбасою, а на слово істинне... тим даю. Ви ситі і тому необачні і не розумні. Все до матеріального стовпа приставляєте і порівнюєте.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я і не переживаю за руску мову. Вона мені десь...
    Мене цікавить доля української ;)

    Комунарець має, во сам каже "Я сьогодні почав закладати продуктові точки на той час, коли треба буде підтримати голодних і зневірених. Набори першої необхідності і таке подібне."
     
  19. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ))
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Таке, такий він цікавий.
    З ним можна було б побалакати про "томос", але ліньки
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)