програмісти і психологи )

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем yurazua, 18 чер 2015.

  1. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Гаразд, президент зник, його немає в Україні, влада переходить до голови верховної ради. А хто транслюєточку зору російського агресора і російської пропеаганди, ватник..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Ви мені нагадуєте релігійних фанатиків, в яких на іншу точку завжди одна відповідь: то все від диявола)))

    Ось знайшов інтернеті (нажаль на російській мові):
    Ватник — это пренебрежительное название российского ура-патриота, одетого, согласно расхожему стереотипу о русском быдле, в стёганую ватную фуфайку тёмно-серого цвета. Ватники — старый-новый сорт совковых особей, выросший в лихие 90-е и получивший в стабильные нулевые возможность покричать в интернете о том, что еслинепутинтокто, славароссии и, наконец, затокрымнаш.

    Вибачте, але я не російський ура-патріот. І Путін для мене така ж сама "заставка на екрані" як Порошенко, чи раніше Янукович. Я звичайна людина, українець з діда-прадіда, і всього лише люблю час від часу перечитувати українські закони, зокрема основний закон — Конституцію України. Там чорним по-білому все написано!!! Ось і все. Будь-ласка, не розкидайтеся тернінами "інформаційної війни" і не дозволяте маніпулювати собою і своєю свідомістю.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    зрештою всіх вилікують, і релігійних фанатів, і програмістів, і психологів... ;)
    [
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Юродство.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. kym

    kym Well-Known Member

    Ні він просто не розуміє що первинне а що вторинне. Не народ для конституції, а конституція для народу. всього передбачити не можливо. Закон є правий коли його сприймає суспільство. Суспільство сприйняло відставку Януковича без його згоди - значить все законно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я в шоці, то взагалі нонсенс. За таке і забанити не гріх ! Пане, психолог, закрийте вуха та очі і відкрийте серце... . Поспілкуйтесь з молоддю, яка була на Майдані, помоліться за Небесну Сотню, яка не чинила державний переворот, а боролась за людські та духовні цінності, за волю та право на вибір, боролась за життя по європейських стандартах, а не по стандартах дикарів та загарбників. Вам, чоловіче. потрібно, як мінімум вибачитись за свою тупість по відношенню до тих, кого сьогодні вже не має і на майбутнє краще мовчіть, ніж писати всяку ахінею. Зрештою, судячи по ваших роках, чому ви не в АТО, там як ніде інше потрібна допомога психологів, чи вам легше у Львові товкти копійку і вішати лапшу на вуха... .
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Фігасє, ви справді львів'янин?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Цікаве рідкісне хоббі.

    Це ви не дозволяйте маніпулювати собою і своєю свідомістю. Все що ви ціните і в що вірите можна виставити на сміх, сказати що це брехня/єресь/технологія/маніпуляція/тощо, було б бажання. Все дуже просто - можна розкрутити кампанію що ви (особисто) злодій, брехун, невдаха і.д., (правда це чи ні не грає ролі), що ваша дружина повія, що ваші діти не ваші - зруйнувати все, на чому тримається ваше життя. Зараз в Україні по технології ФСБ на повну катушку проводиться дескридетація всього, що може лягти в фундамент української держави - державні інституції, мова, досягненя, прагнення, ідеї, пройдений шлях, перспективи. Це точно так само працює зараз на рівні держави - збіговисько колаборантів і їх господарі довго і нудно крапають нам на голову що все марно, що нічого ніколи не вийде, що наша революція - це переворот, що наша мова - це сурогат, що наш президент - зрадник, що наша армія - боягузи, і т.д. В нас на форумі багато людей цим займається. Можна або піддатися або ні, кожен сам вибирає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    ні, прилетів з іншої галактики)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    • троль-всепропальщик
    Доречі, як вам друзі живеться в цій країні після "Революції гідності"? Все підходить, президент, влада, ціни, розмір комунальних послуг, курс гривні? Вже відчули себе гідними тих змін, до яких призвів "Майдан бідності"???
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. Maklay

    Maklay Active Member

    Сам знаєш як, хіба не в тій самій країні живеш
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kissarat

    kissarat Well-Known Member

    Я програміст, але мислю, в основному, інтуїтивно, схоже до того, як описується мислення психолога
     
  13. FreeDa

    FreeDa миється в бані

    Я психолог по образованию, муж программист... И не думала, что у нас такие проблемы в браке)))) Если честно, это очень похоже на разделение на гуманитариев и технарей) Я выросла в семье инженеров (дедушка, папа, мама, брат) и они очень удивились, что я не тащусь от геометрии и физики)
     
Tags:
а де твій аватар? :)