Програми для Android

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Deus igrok, 3 вер 2012.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Багато їздив і завжди вгружалась...інша справа шо перед тим як їхати бажано в ручну переглянути куди, бо часом такі глюки вискакують ша капЄц...

    Доречі телефон замаленький для навігатора...а от семидюймовий планшет просто супер підходить....

    ---------- Додано в 20:33 ---------- Попередній допис був написаний в 20:32 ----------

    Можна трішки докладніше, в чому свобода, і яка процедура отримання прав???
     
  2. yasam

    yasam Well-Known Member

    поставити будь-який файловий менеджер. Як два пальца...
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І далі шо?...І най головніше для чого?

    Я не то що ставлю під сумнів необхідність такої операції, просто якось раніше не відчував потреби...
     
  4. yasam

    yasam Well-Known Member

    ясноооооооооооо..........
     
  5. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    А хто підкаже офлайнові карти з якими можна записувати марштрут і по GPS дивитись де ти саме зараз знаходишся.
    З весни знову почну ходити в гори і зараз шукаю дані карти. Ставив Soviet Military Maps, але по перше там є платна і безкоштовна версії, а по друге не можу ніяк розібратись, як накласти марштрут на карту. В мене записує марштрут, а карти немає...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    Теж цікавить дана штука. Але думаю на андроїд так само нема нічого путнього, так само як нема путнього навігатора.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Схоже, під Андроїд нема толкової навігації з офлайновими картами. Найкраща навігація для мобільних пристроїв, що я бачив - це Ovi Maps (Nokia Maps). Надзвичайно зручний сервіс. Але, нажаль, його нема для Андроїда. Давно анонсують, але поки що нема. І судячи із тої опи, в якій перебуває зараз Нокія, напевно і не буде, оскільки навігація - це один із небагатьох чинників, через які все ще купують телефони Нокіа. Якщо випустять додаток для Андроїда, в сторону фінів ніхто й не гляне :)
     
  8. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    А Навител чем плох?

    ---------- Додано в 21:34 ---------- Попередній допис був написаний в 21:29 ----------

    Ну , к примеру , можно заставить аппарат воспринимать флешку , как внутреннюю встроенную память.У кого-то бывает 8гигов встроенная , поди плохо её на 32 поменять

    ---------- Додано в 21:41 ---------- Попередній допис був написаний в 21:34 ----------

    Ну вот , специально на эту прогу перешёл для ответа. Очень удобно

    Отправлено с помощью Tapatalk
     
  9. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    А чим iGO не підходить?
     
  10. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Дорого
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  12. yasam

    yasam Well-Known Member

    Ні, безкоштовно крякнуті, але глючні і не від того шо крякнуті, а від гнилої начинки.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як нема? В мене був Гармін-Асус, там і Гугль-карти були, і Яндекс.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну в мене теж є, але це не офлайнові карти. Так, можна закешувати якусь область, переглянувши скажімо вдома з вайфаєм, але це, погодьтеся, незручно. От в Нокіа Мапс, наприклад, завантажив одним 150-метровим файлом Україну і маєш всі міста і села.
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А, ну по запиту offline maps ukraine щось є все-таки.
     
  16. yasam

    yasam Well-Known Member

    щось схоже є і в туалеті
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Я собі Навітел поставив. Пробував один раз :) за маршрутом Львів-Східниця. До Борислава правильно вело, а після на серпантині почало трохи чудити, по прямій дорогу прокладати.
     
  18. yasam

    yasam Well-Known Member

    тому і шукаю щось не глючне. Поки що прогресу нема.
     
  19. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Деякі програми, як от AdWay (аналог Adblock), вимигають права рута на Анроїді щоб функціонувати.
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Evernote - файний блокнот.
    Загубиш мобільник - відкриваєш всьо на компі...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)