Професійне фото

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Peris, 17 сер 2007.

  1. Peris

    Peris New Member

    Порадьте будь ласка хорошого фотографа або фотосалон. Хочу собі зробити професійні фото, але не знаю куди краще звернутись.
    При можливості скиньте сайт або роботи фотографів зі Львова.
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

  3. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Професійне фото

    Студія Баранських (вул. Франка, якийсь номер, біля повороту на Зелену). Але: 1) дорого; 2) мала імовірність що попадеш саме до Баранських, а не практикантів, які нічого не розуміють в професійному фото.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Професійне фото

    В Баранських працює дуже хороший фотограф - Вадим! Бачили його роботи, нам дуже сподобались, живі! Замовили його собі на весілля. 8067 731 22 59
     
  5. Jasmin

    Jasmin Well-Known Member

    Відповідь: Професійне фото

    Фотостудія Баранських це справді гарна і професійна студія :clapping: :y:

    знаходяться вони на вул. Зеліній 2 тел.276-98-40
    Баранська Марія Василівна працює по парних числах. з нею можна домовитись щодо фото у салоні. Відносно фотозйомки на весіллі можа домовитись з Баранським Олегом, це фотограв справді :y:

    Ми з чоловіком замовляли Баранського Олега на весілля. Це було ще в листопаді 2003р. його роботою задоволені на 100%:y: :crazy:

    Тоді це коштувало 150у.е. + кожна плівка 10грн і за друк кожного фото 70коп. На той час гроші чи малі були, правда це того вартувало. Він був присутній з самого ранку до того часу коли всі гості не розійшлись і ми не сказали що він може бути вільний :dance: Мені його робота сподобалась дуже, оскільки працює він так, що його й не помітно зовсім. Згадую як я сказала чоловіку "для чого ми його запросили? він ж зовсім не фотографує нічого..." а коли побачили роздрук фото, аж здивувалися як так зовсім не помітно можна було зробити стільки фото.
    Ще приємний подарунок він влаштував нам на весіллі, про який нас не попередив. Був конкурс на весіллі в якому призами були наші фото весільні, які він встиг зробити під час того як ми були за столом. Гості були приємно вражені і ми теж....:y:

    наші весільні фото можете подивитися ось тут http://foto.mail.ru/mail/irysja2003/1/
    якість фото там не дуже... оскільки фото відскановані .... але саму суть роботи можна побачити

    Одним словом раджу Вам саме цю студію:radist:
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Професійне фото

    ну 5 з 41 фото можна віднести до професійних,якщо помиляюсь -туть унас є багато поціновувачів фото справи,хай скажуть свою цифру
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Професійне фото

    http://www.mriya-studio.com.ua/

    фотостудія Мрія. Мені там найбільше сподобалось, ціна може й висока, але того вартує :)
     
  8. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Професійне фото

    Я ціную моменти щастя...всі 41 фота, прекрасні...але особливо мені сподобалось, мета фотографа(художника).
     
  9. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Професійне фото

    У фотостудії Баранських я робила весільні фото і дуже задоволена. Фотографували самі Баранські.
     
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Професійне фото

    Ми в Баранських робили весільні фото, а в Мрії малу на рочок фотографували, як на мене професійні фото вартують тих грошей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Професійне фото

    Сто процентів. :y:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    То відгуки споживачів,а де реакція спеців

    які з 41 Ви вважаєте професійними?
     
  13. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Професійне фото

    Шреку, тільки споживачі можуть дати об"єктивні відгуки. А почнуть говорити специ - то вже буде саморекалама.
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Професійне фото

    ТАК існує ж цехова етика...:o
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Професійне фото

    Я не такі робила, а студійні. Всіма задоволена.
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Професійне фото

    ну то я скажу ті 41 фото звичайна любительщина
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Професійне фото

    Шреку, завжди буде і ширпотрєб. Робота ТАКа...
     
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    невже тобі таке поняття відоме?

    та ну - просто всі халтуршики...
    наспівуючи "нє качєгари ми нє плотнікі"
     
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Професійне фото

    Мені відомо багато, крім 1-ї причини, чому тобі і тут тре' дорисовувати придумане тобою до мого тексту. Шо, крокодил не ловицця?
    Не треба ретранслювати - брехня получаїсі.
     
  20. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Професійне фото

    чому? загальне враження від "випускних альбомів" - у фотографа були або проблеми зі здоров'ям, або просто був напідпитку.
    А знаєш, чому наречена у білому платті?
    Щоб на фотографії без проблем опізнати...
    --

    з'їж тобою ж спечений пиріжок. Смачного.
     
а де твій аватар? :)