Продукти і ціни

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем vov66, 4 бер 2011.

  1. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Кто и зачем поднимает цены на продукты?
    Больше всего можно заработать денег на том, что используется человеком постоянно. Это давно всем известно, и торговцы всю жизнь стараются у производителя покупать как можно дешевле, а потребителю продавать как можно дороже...

    Взрослые люди должны понимать, что цены сами по себе никогда не падают и не поднимаются. Они просто не умеют этого делать! А то, что пишут по этому поводу СМИ, является, мягко выражаясь, щадящим изложением фактов, а проще говоря, циничным обманом.

    Цена товара – слишком удобный инструмент для того, чтобы «сделать» деньги из ничего, из воздуха. И уже в очень далёком прошлом для «делания» таких денег широко применялись и ценовые сговоры, и попытки монополизации разных сегментов рынка, и открытые грабежи, и уничтожение конкурентов, и другие «маркетинговые» ухищрения определённой категории торговцев, с помощью которых они всегда пытались снижать закупочные цены и повышать продажные.
    Джерело
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Так все ж вірно. І якщо на продукти підвищувати ціни, то все одно їх будуть купувати. Якщо заробляти на підвищенні цін на мобільники, відео- чи аудіоапаратуру, то на цьому сильно не заробиш. Не кожен же день ви купуєте такі речі. А при подорожчанні старатиметеся обійтися тим що маєте, а не оновлювати стару модель, яка пристойно працює. А хліб, молоко, овочі потрібні щодня.
    Мене мяко кажучи дивує позиція державного регулювання цін, зокрема на соціальні продукти. Так наприклад для виготовлення соціальних сортів хліба рентабельність пекарні не повинна перевищувати 3%. Причому в затрати виробництва не можна включати затрати на доставку хліба до магазинів, тобто доставляй за тих своїх 3%. А магазин має право робити націнку на ці сорти хліба в розмірі 15%. Хіба це нормально? Просто вбивають виробника. У нас "гегемоном" тепер є торгаш, а не виробник. Якщо виробник має прибуток 10-15%, то торгівля інколи і всі 200%. Цікаво, при такому підході до справи чим скоро будуть торгувати, коли повністю знищиться виробник.
    А політика зростання цін можливо здійснюється цілеспрямовано. Коли будеш постійно думати про те, як прогодувати сім"ю, то в голову не лізтимуть всякі дурниці про політику.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Одним з основних чинників ціни є конкуренція.

    Якщо малий бізнес душити, то великий буде вільно підвищувати ціни. Якщо душити підприємців, супермаркети будуть підвищувати ціну.

    На ціну ще впливають податки, закладені державою, а ще більше впливає корупція.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. vov66

    vov66 Well-Known Member

    В США собираются запретить выращивание, использование, распределение, покупку или продажу пищи, выращенной в домашних условиях

    В последние годы в США получило распространение движение так называемых изоляционистов. Люди семьями и небольшими общинами уходят из общества и селятся в труднодоступных лесных и горных местах, обеспечивая себя сельским хозяйством, рыбалкой и охотой. Но, похоже, что с этим пытаются покончить.

    В Сенат США подан законопроект S510, который сделает незаконными выращивание, использование, распределение, покупку или продажу пищи, выращенной в домашних условиях (!). Все это, разумеется, делается под предлогом защиты здоровья граждан. Уверяется, что выращенные частным порядком продукты чаще всего не соответствуют санитарным нормам и потому угрожают здоровью потребителей.

    По мнению экспертов – S510, Законопроект о Пересмотре Безопасности Пищевых Продуктов 2010 года – может оказаться самым опасным законом в истории Соединенных Штатов.

    “Будучи принят, S510 нарушил бы право граждан на выращивание, владение, торговлю, транспортировку продуктов питания и употребление природной пищи. Он станет самой отвратительной деятельностью против возделывания, торговли и потребления пищи и сельскохозяйственной продукции по выбору каждого человека. Законопроект будет антиконституционным, и будет противоречить закону природы или, если хотите, воле Бога”, - считает канадский доктор Шив Чопра, признанный авторитет в области продовольственной безопасности.

    С подобной проблемой столкнулась Индия, когда во времена Британского владычества правительство Великобритании наложило налог на соль. Однако S510 расширяет контроль над всей пищей в США, нарушая основное право людей на питание.
    Джерело
     
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну от навіщо перепощувати брехню з сумнівних сайтів?
    По-перше, закон S510 передбачав не ЗАБОРОНУ, а те, що такі продукти також мають ПІДЛЯГАТИ САНІТАРНОМУ КОНТРОЛЮ.
    По-друге, законопроект уже розглядався в Конгресі і не набрав потрібної кількості голосів...
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну от, прошу дуже. Як легко і просто можна придушити малого підприємця.
    Таких прикладів море.
    А хтось за тим явно стоїть.

    Я думаю, так само і щеплення. Вони ніколи не зчезнуть, бо то є надприбутки. Уявіть, на щеплення витрачаються мільйони доларів США, а дурного бинта і зеленки в лікарні нема - тре самому купляти. Є нагальні проблеми здоровя хворих людей, але їх ніхто не вирішує, бо то нема прибутків. Робиться все там, де можна заробити над багатства, хоча реально воно нікому нафік не потрібно.
    Як класно, коли є повені і буревії, як класно боротися з глобальним потеплінням, витрачати гроші на боротьбу з омелою, на удобриння лугів та інший непотріб, а народ тим часом стає все злиденнішим.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В Україні стрімко дорожчає м'ясо

    В Україні стрімко дорожчає м'ясо. За рік вартість м'яса зросла на чверть, втім, найбільше в ціні додав саме наш національний продукт – свинина. А все тому, що в Україні її майже не виробляють, в основному імпортують.

    З початку року свинина дорожчала щомісяця – на відсоток. З січня по липень її завезли в Україну на 15,5 мільйона доларів. Найбільше з Німеччини, Нідерландів і Данії. І вітчизняна свинина влітає покупцям в копієчку. Кіло сала – 95 гривень.
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та й нехай дорожчає. Я давно вже не вживаю сала як традиційний продукт, хіба що підсунуть мені в якомусь вигляді, але я ж не Путін, викидати продукти у смітник. І взагалі, менше треба жерти. Не одним салом живе людина))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ІгорМ недоїдає.... а при Янеку переїдав.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як не робити - то мона жити. А як не жерти- то мона вмерти...
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    За власним моніторингом Асоціації постачальників торговельних мереж за жовтень 2019 року продукти зросли в ціні на 0,6%.

    19
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Економічні важелі, закладені Порошенком навіть зараз, через півроку дають свої плоди.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та нє, то ще Ющенко так все грамотно заклав.
    Бо Ющенко економіст, а Порошенко звичайний кондитер;
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Блескун:
    Зараз середня собівартість виробництва спирту становить 190 грн за декалітр, тоді як ми продаємо його за 370 грн за декалітр. В цьому якраз і полягає монополія — самі встановлюємо собі ціну.

    Через держмонополію вартість спирта завищена удвічі — в.о. директора "Укрспирту"
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Елена Муравьева
    17 год ·
    Киянин: “Гpьoбaнi ви пaпуacи! Однoгo пpoдaвця нa бaзapi cпитaв – нeуpoжaй, кaжe, в тoму poцi! А в Чexiї уpoжaй, дe нaшa oлiя “Мaйoлa” кoштує 27 гpн., нa нaшi гpoшi?”
    Блoгep Юpiй Єpмoлaєв жopcткo poзкpитикувaв цiни нa coняшникoву oлiю в Укpaїнi:
    “Гpьoбaнi ви пaпуacи!
    Однoгo пpoдaвця нa бaзapi cпитaв – нeуpoжaй, кaжe, в тoму poцi!
    А плять в Чexiї уpoжaй, дe нaшa oлiя “Мaйoлa” кoштує 27 гpн., нa нaшi гpoшi?
    В Пoльшi уpoжaй, бo тaм тeж нaшa oлiя кoштує бiля 30 гpн?
    І тaк у вcьoму!
    І чoгo ж тi дуpнi )(a)(ли, тaк пoгaнo живуть?
    А тoму щo пo)(уй їм нa oднe oднoгo, нa iншиx, нa дepжaву, зpeштoю нa caмиx ceбe.” – пишe блoгep у cвoєму Фeйcбук.
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    «Ціни будуть рости, і висновки Нацбанку тут ні при чому: такі висновки зробила світова економіка.

    Кошти, влиті центробанками в світову економіку, дають «інфляційні сходи».

    І якщо раніше ці гроші йшли на фондові ринки, то зараз інфляційна хвиля виплеснулась на сировинні ринки, і ціни на різну сировину – від кукурудзи до залізної руди – б’ють рекорди.

    А це вже виливається в зростання вартості споживчих товарів.

    У чому НБУ не помилився, так це в тому, що нас чекає імпорт інфляції з світових ринків.

    Але це буде не інфляція попиту, а інфляція пропозиції.

    Тобто ціни будуть рости не тому, що українці стали більше купувати і більше їсти, а тому, що собівартість товарів зросла.

    Нас чекає подорожчання практично всієї лінійки продуктів, за винятком сезонних овочів-фруктів. Найбільшою мірою це торкнеться круп, м’яса, яєць, соняшникової олії. І це стане великим ударом для найбідніших українців, в структурі витрат яких продукти займають більше половини всіх витрат.

    Не омине стороною подорожчання і промислові товари.

    Також можна прогнозувати, що будівельні компанії будуть намагатися піднімати ціни на нерухомість».

    Дійсно, ціни на соняшникову олію, найбільшим виробником якого є Україна, останнім часом б’ють рекорди. Те ж саме можна сказати про борошно, цукор, яйця і цілий ряд інших продуктів харчування.

    Економіст Віктор Скаршевський, кажучи про позитивний ефект зростання цін на експортні товари у вигляді зміцнення національної валюти, також звертає увагу на той факт, що зворотною стороною стає прогресуюча бідність населення, проїдання ними заощаджень, втрати бюджету від падіння обмінного курсу, а також втрати експортерів і зростання імпорту на тлі зміцнення гривні:

    «ЗАЛІЗНА РУДА, БІДНІСТЬ І ОБМІННИЙ КУРС

    Цифри в обмінниках вже досягли мінімальних значень за останні вісім місяців.

    Цьому є ряд причин. Основна – позитивна зовнішньоекономічна кон’юнктура для українських експортних товарів.

    Наприклад, залізна руда в травні подорожчала до $ 200 за тонну, тоді як рік тому її вартість становила $ 90. Дорожчають і продукти харчування. У звіті Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) говориться, що зростання індексу продуктів харчування становить 17% – відносно березня і 30,8% – в порівнянні з 2020 роком. Тобто їжа в світі подорожчала на третину.

    Підвищення світових цін на сировину: чи скористається Україна шансом для економічного прориву | Экономические Новости
     
а де твій аватар? :)