Продам дитячі книги, книги для дітей

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Karharodon, 4 лис 2018.

  1. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Продам дитячий журнал "Яблонька" с саморобками. Повнокольоровий у відмінному стані.
    Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги. Ціна 10 грн. Тел. 0993142895

    [​IMG]
     
  2. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книгу для детей "Твоє ім'я від А до Я" - повнокольорове видання для детей. Про походження імен.
    Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги. Ціна 10 грн. Тел. 0993142895

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Продам книгу "Українські народні казки".
    Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги. Ціна 10 грн. Тел. 0993142895

    [​IMG]
     
  4. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Абетка — це важлива книжка для будь-якої дитини. Адже саме з неї починається знайомство малюка з літерами. У книжках цієї серії ми зібрали найяскравіші, найпривабливіші ілюстрації, найдобріші, найвеселіші вірші. Ми впевнені, що перші кроки в читанні подарують дитині багато позитивних емоцій.
    Абетка - це важлива книжка для будь-якої дитини. Адже саме з неї починається знайомство малюка з літерами. У книжках цієї серії ми зібрали найяскравіші, найпривабливіші ілюстрації, найдобріші, найвеселіші вірші.
    Повнокольорове видання, можу вислати Новою поштою, Укрпоштою, Інтаймом. Є інші книги, телефонуйте.
    Ціна 30 грн. Тел. 0993142895

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книгу "Лічилка Карнавал" до книги додається вкладка з наклейками героїв карнавалу.
    Можу вислати Новою поштою, Укрпоштою. Телефонуйте, є інші книги. Ціна 5 грн. Тел. 0993142895

    [​IMG]
     
  6. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Дитячі книги, книги для дітей, переклад Максима Рильського.
    Горбоконик
    Казки. Літературно-художнє видання. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку
    Чудова поетична казка - класика дитячої літератури. Маленьким читачам неодмінно сподобаються прекрасні ілюстрації - вони зустрінуться з героями улюбленого ними мультфільму.
    Повнокольорове видання, можу вислати Новою поштою, Укрпоштою, Інтаймом. Є інші книги, телефонуйте.
    Ціна 50 грн. Тел. 0993142895

    [​IMG]
     
  7. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Книга художніх творів для читання у 2-4 класах початкової школи. Рекомендовано Міністерством освіти і науки.
    Ціна 10 грн. Тел. 0993142895

    [​IMG]
     
  8. Karharodon

    Karharodon Active Member

    До цієї книжки ввійшли вибрані вірші, загадки, пісеньки, лічилки та казки, які запрошують маленького читача до таємничого і неповторного світу пригод, до веселого міста Алфавіт, на дивовижний луговий аеродром, знайомлять із турботливим Дбайком і ліньком Нехаєм та іншими незвичайними казковими героями.
    Повнокольорове видання, можу вислати Новою поштою, Укрпоштою, Інтаймом. Є інші книги, телефонуйте.
    Ціна 50 грн. Тел. 0993142895

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. Karharodon

    Karharodon Active Member

    Автори: Бойко Богдана Вадимівна художник Ковальчук Вікторія
    Вірші для дітей. Літературно-художнє видання. Для дошкільного та молодшого шкільного віку.
    Повнокольорове видання, можу вислати Новою поштою, Укрпоштою, Інтаймом. Є інші книги, телефонуйте.
    Ціна 10 грн. Тел. 0993142895

    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)