Процедура вивезення творів мистецтва за кордон

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Сюм Яппі, 6 кві 2009.

  1. Прошу підказати. На перед дуже вдячна
     
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Для этого нужно заключение эксперта, о художественной ценности, в Донецке я обращался в наш обласной художественный музей
     
  3. це я знаю...а детальніше можете розказати??
    кажуть, що потрібно іще заповнити декларацію, а ще що??
     
  4. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Декларацию это на границе, а заключение эксперта по месту жительства. Причем если в заключении будет указано, что перевозимый предмет не представляет художественной и исторической ценности вносить в декларацию не надо. А вообще заранее проконсультируйтесь в местной таможне
     
  5. істориичної цінності немає...але мистецька я думаю є..
     
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Пару зелених папірців на кордоні , запропонованих митнику , заміняють будь який документ.І можна вести все що хочеш....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вообще экспертиза стоит недорого, мне обошлась в 40 грн за 7 картин
     
  8. а Ви вивозили як фізична чи приватна особа?
     
  9. ...або повна конфіскація:)))....що таке не може бути???!
     
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вывозила сестра жены в Россию (как частное лицо, для себя), я просто помогал оформлять.
    Если вы вывозете как предприниматель, вам нужно еще оценить предмет или предъявить чек, вот здесь надо обратиться к специалистам, например таможенным брокерам
     
  11. Максим

    Максим Well-Known Member

    Якщо даний предмет не приховуєте, конфісковувати не мають підстав - можете відмовитися від поїздки.

    Як це виглядає на практиці:

    Показуєте митникові картину, яку везете. До речі, не спішіть відразу тицяти гроші - Ви не повірите, як я і мої знайомі провозили всякі речі, до яких українські митники зазвичай чіпаються, не заплативши ні копійки.

    Якщо митник буркне щось типу "Дозвіл є?" - тоді відповісте, що, мовляв нема, але давайте його от прямо зараз тут і оформимо (бо як нє, то повертаюся додому).

    Протилежний бік даної справи - митник може при бажанні причепитися, навіть якщо дозвіл буде, тому все не так просто. Він може, наприклад, сказати, що печатка на дозволі несправжня і натякати на те, що йому потрібно від Вас "подарунок". Я не закликаю не оформляти дозвіл, але просто вважаю за потрібне поінформувати, що сам дозвіл ще не є запорукою успіху.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    Можна сім картин за раз вивести?І взагалі яка максимальна кількість може бути?
     
  13. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Наверно смотря что вывозите. Но не думаю что есть ограничения, типа яйца Фаберже не более 100 штук.
    На таможне количество картин не вызвало удивления, бумажку показали и поехали
     
а де твій аватар? :)