Проблеми з хребтом. Що робити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ГаЛоЧкА, 31 січ 2008.

  1. Раджу Вам відвідати санаторій, тільки обов'язково, де є кваліфікований медичний персонал. Там Вам розпишуть курс лікування-оздоровлення. Сам я не був в санаторіях, але мої близькі друзі все радять їхати до Трускавця в Ріксос Прикарпаття. Перейдіть по посиланню і зв'яжіться з ними. Я думаю Вам нададуть розгорнуту відповідь.
     
  2. Lastwayfarer

    Lastwayfarer New Member

    Біль у хребті преважно від сідничного м'язу. Знайдіть професійного масажиста, а не заліковуйте здорову спину
     
  3. zpkraeved

    zpkraeved New Member

    Привіт всім. У мене шийний остеохондроз. Пишу і зараз пригадую американські фільми, де в клубах анонімних наркоманів вітають нового члена клубу ))) нажаль і я тепер серед бажаючих вилікувати цю підступну хворобу

    Питання таке: з моменту появи різких симптомів пройшло 8 місяців. Я вже встиг побувати у двох представниів офіційної медицини (невропатологів), пройшов 2 курси масажи у двох різних масажистів, відвідав одного остеопата (на диво він мені частково допоміг). Всі частково допомогли, хто більше хто менше, але симптоми деякі залишились і не хочуть мене покидати. Постійно копирсаючись теренами інтернету я стикнувся з проблемою - не можу знайти офіційну медичну (хай і комерційну) установу, в якій успішно лікують нашу спільну хворобу.

    Ок, подумав я, а як її лікують закордоном. Прогуглив, відкрив перший ліпший ізраїльський сайт якоїсь клінікі говорить, що окрім хірургічних методів, вони використовують консервативні (і не дуже), такі як:
    • Специально разработанный нашими специалистами комплекс лечебно-физкультурных упражнений, направленный на улучшение подвижности позвоночника, растягивание мышц спины и поясницы, позволяет улучшить общее физическое состояние пациента, снять такие симптомы, как боли в спине, головные боли.
    • Воздействие электромагнитными полями особенно эффективно при лечении больных с остеохондрозом шейного отдела.
    • Физиотерапевтическое лечение с использованием лазерного излучения способствует восстановлению нарушенного кровообращения, уменьшает воспаление, снижает болевой синдром в позвоночнике.
    • В качестве лекарственной терапии используется широкий спектр нестероидных противовоспалительных препаратов.
    • Определенных успехов в лечении остеохондроза нашим специалистам удается добиваться за счет применения различных форм альтернативной медицины, в частности остеопатии и иглоукалывания.
    • Хорошим средством, способным снимать симптоматику заболевания, а также восстанавливать подвижность в позвоночнике после хирургического лечения, является массаж. Опытные массажисты центра ... поставили на ноги не одну сотню пациентов отделения спинальной хирургии. Особенно эффективно с помощью массажа лечится остеохондроз шейного отдела позвоночника на начальных стадиях.
    І ось мені стало цікаво, може хтось знає у нас подібні лікарні, де лікують хвороби хребта?

    Продовжую. В тому самому гуглі я накопав, що в Києві є клініка доктора Берсенєва. Є навіть канал на ютуб. Там вельми поважний професор Берсенєв розповідає цікаві речі про лікування. Особливо мені його манера вести монолог сподобалась. Так ось він лікує за домогою власноруч розробленого методу, який називається метамерний метод лікування. Його лікарі роблять уколи австрійським церебролізином в якісь певні зони від чого людині стає легше. Більш детально подивіться самі на його каналі в ютуб. АЛЕ є одне АЛЕ!!! Маючи обмежений бюджет, я після і перед походами до лікарів обов'язково гуглю свої симптоми, гуглю ліки, що прописали, гуглю методи,які назначили. Так ось я виявив, що церебролізин є ліками з недоведеною ефективністю і це в офіційній світовій медицині. А з іншого боку австрійській фірми це не заважає продавати його по всьому світові з 70-х років. Ще на користь цієї клінікі кажуть чисельні позитивні відгуки, негативних при цьому десь відсотків 5-7 від загалу. У клініки є власний сайт з цінами.

    На даний момент це поки що єдина лікарня, яка принаймні позиціонує себе як профільна установа для лікування неврологічних захворювань. Але я вірю, що в Україні є ще якісь подібні, може хтось знає, то підкажіть.

    Якщо буде цікаво, можу написати які ліки мені призначали і які симптоми я відчував і відчуваю...

    P. S. Доречі, я насилу знайшов форум, де є обговорення цієї проблеми
     
  4. krakovvalerij

    krakovvalerij Active Member

    Одягайте корсет і частіше робить зарядку по зміцненню м'язів спини. Якщо зовсім невмоготу сидіти то тоді варто задуматися про більш активу роботу, але не сидячи
     
  5. Teddy Green

    Teddy Green New Member

    Хороший масаж хребта робить Віталік Капустін у Львові. Через бійку він у 23 роки втратив зір. Навчився робити масаж і працює дуже хорошим масажистом. Телефонуйте 0671467061
     
  6. remis

    remis Member

    да смотрите по отзывам ,и идите к специалисту
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мені допомагає іплікатор Кузнецова. Як потягаю лійки з водою, біля правої лопатки як цвях вбито...Треба день-два не піднімати важкого і як є вільний час полежати на рівному на тих колючках іплікатора. Допомагає.
     
а де твій аватар? :)