Проблеми вічного життя (релігійний аспект)

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем Syslik Gopnik, 20 чер 2011.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Особисто я знаю, що існують. Доводити нема сенсу, тому що це не можливо. Як можна доволити те, що не існує в матеріальному світі і через це в більшості люди його не бачуть. Якщо відкинути те, що хтось щось там бачить, чи бачив, то існує ще книга книг - Біблія. Чи Ви також заперечуєте те, що пише Біблія?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Можу сказати те саме, що "особисто я знаю, що не існують"! Але доводити нема сенсу, хоча це й можливо.

    "Книга книг - Біблія" - це Ви про збірку легенд і міфів еврейського народу? А навіщо їх заперечувати? Дуже ефективна книжка, особливо, якщо її розглядати як наймаштабнішу та найдієвішу інформаційно-психолоічгну зброю за всю історію людства.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Взагалі сам єврейський народ більше читає Тору і Талмуд.
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    :haha:Як психолог, чи тим більше парапсихолог Ви не перестаєте мене дивувати. Шановний, а Ви знаєте, що вважаючи себе психологом, насправді Ви дуже далеко відійшли від справжньої психології і стали просто критиком психології. Психологія - це наука про душу, а не про аналіз поведнки класу савців. Справжні психологи - це справжні священники, монахи, аскети та інші люди. які займаються духовною практикою, всі інші відступники від психології. Те, що Ви зараз тут пишете, я чув ще в 80-ті роки на кафедрі атеїзму в інституті про що постійно сперечався з викладачем. Потім на екзамені він поставив мені з атеїзму "5" не за те, що я атеїст, а за те, що знаю, про що мова.:) Для Вас Біблія - збірка легенд і міфів еврейського народу, а для мене - це слова Істини для духовного розвитку, який відрізняє мене від тварини. Для Ваш Біблійні персонажі - це міфічні постаті, а для мене історичні, а Ісус і по сьогодні жива Особистість. Чомусьчитаючи історію, Ви вірите, що ті події мали місце в житті, тоді, як Біблію Ви сприймаєте, як збірку легенд і міфів еврейського народу.
    Не ту "літературу" читаєте, пане психолого-парапсихолог і тим більше, враховуючи висловлювання на даний час, у Вас відсутня духовна практика. Не в образу Вам буде сказано, але набір цитат, не підтверджених на власному досвіді, це всього-навсього пустословство або марнословство, як кажуть пустий звук в безлюдній пустині... .
     
    Останнє редагування: 11 лис 2015
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    от попади до такого на сеанс.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    По-моєму релігія - це розповсюджений спосіб психологічного розвантаження. Людина не хоче чи не в змозі нести якийсь психологічний тягар і подумки перекладає його "кудись" - що в релігії називається "молитвою покластися на бога". Людина сама собі цим допомагає, їй стає легше, і вона знаходить в цьому підтвердження догм, які проповідує церква. Насправді ж на кого і яким чином перекласти свої проблеми - просто справа термінології. В цьому сенсі людина "невіруюча" виглядає більш морально сильною, так як залишається один на один зі своїми проблемами, не намагаючись підключити на допомогу "вищі сили". До речі ніде не існує статистики кількості і співвідношення успішності і особистого щастя віруючих і невіруючих людей. Наприклад якщо існує 2 млрд. християн, 1,5 млрд. мусульман, 3 млрд. атеїстів, то не існує ніяких порівняльних досліджень в якій групі найбільш позитивне середовище для розвитку і становлення того, що в загальнолюдському сенсі означає "всесторонньо розвинута духовно багата, успішна людина".
     
  7. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Вибачте, але я не ставив собі за ціль особисто Вас здивувати...
    Вище в моїх словах не йшла мова про психологію, читайте будь-ласка уважніше. Ми обговорювали про пекло і рай, а також про аспекти, які підтверджують, або спростовують їхнє існування. До психології, як науки, ці речі жодного відношення немають!!!

    Психологія - це наука про душу - 100%!!! А хіба Душа людина має відношення лише до котроїсь конкретноої релігії, чи релігійної течії? Чи вона все ж таки існувала, існуває та буде існувати незалежно від понад 300 тис. релігій на планеті Земля? Релігія та духовність - це абсолютно дві різні поняття. Той самий Ісус ніколи не був релігійною особою, зате він завжди був високодуховним за рамками будь-яких існуючих на той час релігій.

    Не Вам казати про мій досвід, адже Ви мене особисто не знаєте і відповідно нічого про мене особисто. Кожна озвучена мною цитата підтверджена на власному досвіді!!!

    Гаразд, ось для Вас Біблія авторетит... а знайдіть мені там підтвердження, що рай і пекло існує???
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Так, Ви не ставили собі за ціль мене здивувати, але тим не менше так вийшло, що я здивований і продовжую дивуватись.
    Душа має відношення до будь-якої релігії і будь-якої справи взагалі. Про який досвід Ви говорите ? Курси медітативного автотренінгу ? :)
    Те, що Ісус не був релігійною Особою, то взагалі нонсенс... . Де Ви вивчали психологію, якщо дотепер не знаєте, що таке релігія ?Релі́гія (від лат.religio — зв'язок) — віра, особлива система світогляду та світосприйняття конкретної людини або групи людей, набір культурних, духовних та моральних цінностей, що обумовлюють поведінку людини.
    Ви хоч розумієте, що заперечуєте, чи ні? Цікаво, що Ви там вчите своїх учнів, я їм співчуваю... .На даний час Ваші висловлювання на жаль не сповнені внутрішнім змістом, тобто пусті, в них взагалі не відчувається першочерговість Бога лише особисте "Я". Навіть буддисти і то частіше згадують Будду, ніж самого себе.
    Якщо до сих пір Ви нічого не спромоглися знайти в Біблії про Рай та Пекло, то я Вам теж нічим помогти не можу.
    Відносно фото, що Ви демонструєте, для мене це не показник. я Вам продемонструю у відповідь своє:
    Photo0013.jpg
    Відносно практичних досягнень запитайте водолазів, які тиждень тому в Перемишлянах Львівської області цілий день водолази шукали в озеріі Переможне потопленика і знайшли лише після того, як родич потопленика подзвонив до мене і я сказав де шукати. хоч в інтернеті пише, що його змогли знайти лише водолази. За 2 роки було багато помилок, але й знайшов біля 40 чоловік безвісти зниклих. В багатьох інших питаннях намагаюсь з Божою Поміччю реально допомагати людям, а не "вішати лапшу на вуха".
    Те, що Ви збираєте відгуки людей про себе, то Ваша особиста справа. Я цього не практикую, бо якось незручно просити людину, щоб написала щось про мене, якщо я знайшов покійника... . Більше того, навіть грошей за знайденого покійника не беру, а всі решта, на даний час - добровільна пожертва, з якої відраховую десятину на добру справу. Для мене важливіша думка Бога про мої справи, а не думка людей... .
    Пане Ігорю, а Ви що за рік тільки 8 людям допомогли?:)
    Зрештою, зі своєї сторони, не бачу сенсу від подальших дискусій на цю тему. Всього Вам доброго !
     
    Останнє редагування: 11 лис 2015
    • Подобається Подобається x 2
  10. derti

    derti Well-Known Member

    Зброя - те, що вбиває. Невже Біблія вбиває? Яким чином? Я хрещений православний РПЦ, але хотів би бути в КЦ...кого Біблія вбила?хіба що якийсь навіжений...? з розмаху...інформаційна - хтось взяв інформацію з Біблії - і що з тією інформацією зробив, щоб вона стала зброєю? Багато запитань - мало відповідей...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Сама по собі Біблія нічого особливого собою не являє. Її просто використовують як ідеологічне підгрунтя. Христянська церква здобула свої сфери впливу завдяки експансії, а не ідеям. Київська Русь також похрещена не добровільно, а адміністративним тиском.
     
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Ви спеціально пишете таке, щоб я продовжував спілкування?:) Якщо Ви сказали, що праці Леніна нічого особливого собою не являють, я б погодився з Вами, а тут Ви не праві. Як ідеологічне підгрунтя ніхто Біблії не використовує, а якщо навіть і використовує, то реальних результатів це не приносить, бо люди прекрасно розуміють хто є хто і про що говорить. Те, що Київська Русь була похрещена не добровільно, то біди в тому не бачу. Навіщо мені звертатись за допомогою до якогось пенька, чи водяного, якщо є можливість звернутись до Живої Особистості. Зрештою, кого не влаштовує колишнє примусове хрещення Київскої Русі, має право вибрати собі що завгодно (поклонятись місяцю, дерев'янному ідолові, якомусь опудалові) або не визнавати жодної віри і жити згідно природніх законів, як живуть істоти класу савців.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Значить якщо таким чином запровадили б любу іншу релігію, ви теж не бачили б біди.
     
  14. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Можливо..., але якщо так трапилось, як є на даний час, видно на то була Воля Божа.
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Взагалі ніяких сумнівів. Зараз питання "цвях програми" - риторично - можна не відповідати - чому впевненість що Воля Божа саме християнського бога? Біблію як доказ прошу не приводити.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    сатану.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нема більше Творців всього видимого і невидимого, лише в християнській церкві і церквах, що визнають одного і того ж Бога.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хто сказав?
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нереальна маячня. Яка в людей буває каша в голові.:facepalm:
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кожна релігія сама говорить про себе. Поцікавтесь.
     
а де твій аватар? :)