Проблеми вічного життя (релігійний аспект)

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем Syslik Gopnik, 20 чер 2011.

  1. Syslik Gopnik

    Syslik Gopnik котиться в загс...

    Зараз багато вже говорять про безсмертя людини(маю на увазі саме життя в тілі, а не безсмертя душі). Обіцяють щонайближчих н років для можливості регенерації будь-яких органів, тобто гіпотетичної обнови/омолодження всього тіла. Або заміни/доповнення органів якимись технічними засобами, тобто перетворення в кіборгів. Існують і інші теоретичні способи створення безсмертної людини...
    Так от в мене питання.
    Колись таки набридне з тих чи інших причин жити вічно.
    За християнськими вченнями (та й не тільки) людина, яка чинить самогубство, ніколи не зможе потрапити в рай...
    А як бути, коли ти безсмертний? померти ти можеш лише тобі, коли перестанеш оновлювати органи чи щось подібне, тобто сам себе вб'єш. А, отже, померти безсмертний може лише за власний бажанням (не враховуючи нещасних випадків), і, таким чином, ніколи не зможе потрапити в рай?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ovod

    ovod Well-Known Member

    якщо зникає стимул до життя, то рано чи пізно або настане нещасний випадок або що швидше всього почнеться деградація особистості, а там і до божевілля недалеко....
    техніка тут навряд чи поможе надовго....багато чого залежить і від людини....
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Будьмо уважні:
    Форматнуть мозок, прошивку поміняють і фсьо! [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    а я б найшов би чим зайнятись, ну принаймі на років 200 точно а там буде видно
     
  5. Andr

    Andr Well-Known Member

    Все залежить, у якому стандарті форматуватимуть
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Форумчани ЛФ... через 200 років...

    [​IMG]

    Ззаді - новачки....
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Andr

    Andr Well-Known Member

    Оті всі доповнення при вході в рай точно відрубувати будуть:)

    Не конче воно все таке буде,.. а Бог судить людину за помислами її.


    Що, вже почалось? о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Syslik Gopnik

    Syslik Gopnik котиться в загс...

    давно почалось... =) роботи вже є, принаймні тіла, лишилось програмне забезречення і ........:tanksmile::tanksmile::tanksmile:
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А шо Біл Гейц каже зі своїм мєлкомягкім?
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Когось подібного я вже зараз бачила... )
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Andr

    Andr Well-Known Member

    Та ж і я про майонез ;)


    Програмне забезпечення якраз ніколи відставати не буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Syslik Gopnik

    Syslik Gopnik котиться в загс...

    не в тому випадку....
    тут ж говоримо про життя, хоч і штучне, та все ж життя....
    а воно як і справжнє, спочатку з*являється повнофункціональне тіло, а потім за декілька років і свідомість, і далі вже просто удосконалюється
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Коли людина стане безсмертною, в неї не буде бажання вмирати. Появі безсмертя передуватиме поява духовної досконалості, яка викликає стан духовного блаженства. Не думаю, що хтось перебуваючи в стані духовного блаженства та гармонії захоче померти. Скоріш за все така муть навіть в голову не прийде.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Andr

    Andr Well-Known Member

    При умові, що програмне забезпечення буде досконалим :)))
     
  15. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    2012 рік - рік закінчення ери віри і початок ери науки. Не переймайся про релігійний аспект - вавілонські, римські, грецькі боги вже "мертві". Те саме може трапиться і з християнськими, індійськими та мусульманськими божествами. А отже нікого рай та ад не буде вже хвилювать.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви про Євро-2012?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Судячи з дописів деяких форумчан, закінчується ера розуму. Не здивуюсь якщо вона в 2012 цілковито закінчиться.:sad:
     
  18. Andr

    Andr Well-Known Member

    "Бог помер" - Ніцше
    ...
    "Ніцше помер" - Бог
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. DerianFox

    DerianFox Well-Known Member

    Той хто не народився, померти не може. Те що не було створено не піддається руйнації.

    Кста, якщо є проблеми з попаданням в рай і безсмертям (ну, типу набридне, а самогубство - не варіант), то я відкрию контору по добровільному відстрілу віруючих людей. За не великі гроші готовий допомогти всім потрапити до раю (чи в пекло...). І мені приємно, і вам допомога :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Syslik Gopnik

    Syslik Gopnik котиться в загс...

    ну так всерівно треба до вас прийти і попросити... а то те саме, що і самому:suicide:

    от в тому то й біда......
     
а де твій аватар? :)