Windows 10. "программе установки не удалось найти лицензионное соглашение. Продолжение невозможно."

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Belladon, 18 лип 2018.

  1. Belladon

    Belladon New Member

    Привіт хлопці та дівчата [​IMG]
    Нещодавно вирішив нарешті злізти з вірної 7-ки, котра вже добре підносилася і майже стала зовсім.
    Логічним для мене варіантом вибору стала 10-ка. Образ знайшов, активація пропонувалася за допомогою KMS Auto. Так наче все логічно. Досвіду маю чимало.
    Отже залив на флешку, встановив, активував. Все згідно тих простих інструкцій. Потім майже не користувався комп'ютером десь місяць. Відпустка)).
    І нарешті, на днях руки дібрались туди. Порадував готовий до роботи Microsoft Essentials. Встановив Chrome. Пару днів усьо було норм...
    І от нарешті до наших глюків. Через різний короткий термін роботи система видає повідомлення про сбій, збирає якусь інформацію і перезавантажується швидко.
    Ну, то наче не проблема для мене. Буває таке іноді з цими Windows.
    Шукаю образ. Пишу на флешку. Але вже не можу встановити. Так як одразу завантажується відновлення віндовс. І пропускає етап установки. Відновлення так наче проходить добре. Відкочуюсь до початково встановленої системи. Але знову ті глюки. Постійно. Працювати не можливо. Ну і добре...
    Щоб побороти ту, вибачте за матюк, "Windows 10 system", пишу на флеху свою стару, робочу 7-ку.
    І от біда, сімка грузиться до початку встановлення та зависає! Капець...
    Пишу ХР, котрий нещодавно встановлював собі на дуже старий ноут. І, блін, та ж біда.
    Не здаємося...
    Вирішив форматувати розділ з системою спочатку. Качаю Parted Magic (X--org операційна система). Форматую, все норм. Запускаю установку ХР. І на решті: "программе установки не удалось найти лицензионное соглашение. Продолжение невозможно."
    Ледь стримався від знищення чого-небудь, наприклад волосся на голові. Так сильно мене переповнювали емоції.
    Пройшло пару днів, заспокоївсь. І тепер маю пару варіантів. Або це вінчестер сипеться. Але здається то відбувається інакше. Або SWINdows 10 кинув файлик перевіряючий ліцензію, на мій вінт. І я маю його форматувати повністю. Але чи допоможе?
     
  2. muravey

    muravey Well-Known Member

    Форматуйте, пишіть на флешку чистий образ (не піратську збірку), активуйте окремо після встановлення останньою версією KMS, тільки перед активацією вимкніть "Захисник Віндоус". Або придбайте норм ключ, є контори, що продають оем версії дешевше ніж в магазинах)
     
  3. Belladon

    Belladon New Member

    Дякую за відповідь. Якраз я ставив чистий образ, і вимикав Захисник перед використанням KMS останньої версії. Проблема в тому, що тепер перевантужую всю важливу інформацію на ноут щоб повністю відформатувати вінт. Побачимо, до чого це приведе)
     
  4. muravey

    muravey Well-Known Member

    Я зробив простіше - замінив систему разом з машиною, на новій накатив чистий образ і придбав ліцензію. Маю чистий спокій і можливість відновлення через підтримку.
     
  5. Belladon

    Belladon New Member

    Оу, та це чудовий варіант. Але я зараз не маю наміру купувати новий ПК. Потрібно відновити старий.
    Радий за вас. Схоже, що у майбутньому мене теж чекає оплачена ліцензія.
     
  6. Fon

    Fon whom how

    після встановлення вінди 8 чи 10 треба лізти в глухі сильно закриті настройки і вимикати автоматичне оновлення, самозахист і ще декілька непотрібних няшок шо грузять нас, простих бідних піратів.
    якщо вже вінда 10 вам глюкнула чи недовподоби, то треба зносити весь диск С із форматуванням, бо інакше вінда себе там чюхає повновладним окупантом і відкати назад ніякі не канають

    програма, що робить із флешки образ дійсна 1 місяць, потім вона вмирає і не знаю чи можна флеху форматнути, щоб не вбити її наніц. краще позичити на обмін чужу і з неї встановити вінди образ

    купувати ліцензію повна дурня, тому що існує кмс-активатори, котрі нормально активовують вінду і злітають раз на 3 місяці. у мене навіть коли був увімкнений захист він постійно лаявся і гарчав на кмс, але комп не блокував.

    на мою скромну думку вам варто було б форматнути диск ци, полікувати інші диски від вірусяк і встановити ще раз сімку, котрі після хр вважається незламною героїнею нашого часу. вісімка і десятка так сильно просякнуті авторськими правами і захистом прав віндоувз, що любі зміни настроє це страшне горе, котре тобі підкажуть тільки на проф форумах.

    до речі, як вам сіренькі штрифти десятки, від яких болять очі? )))
     
  7. Belladon

    Belladon New Member

    Сьогодні вирішив цю проблему.
    Перепрошив я біос!
    Дякую всім за відгуки.
    Здогадки дві. Або біос пустив баг. Або microsoft при встановленні windows прошило свою ліцензію в біос.
    В будь-якому разі, десятка на місці, все працює.
     
а де твій аватар? :)