Про таксі

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем Olio, 8 гру 2008.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    рачки (на своїх чотирьох) хвилин 15..... :)

    на своїх двох, не більше 10
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

     
  3. Jony

    Jony Member

    У Львові є послуга англомовного таксі. Є і додаткові сервіси, наприклад:

    Послуга "ТАКСІ-НЯНЯ" - ми справимося з вашими дітьми, якщо ви затрималися на роботі, заберемо зі школи, підготовки, садочка, тренування, універу :).
     
    Останнє редагування модератором: 15 сер 2013
  4. Jony

    Jony Member

    Хто користується "ELC Таксі"? Що можете сказати? (англомовне, послуга "таксі-няня", інші сервіси)
     
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    давайдосвіданія
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Айе!

    я так понимаю, что нормальная цена за такси от ж/д вокзала до площади Рынок - примерно 25 грн, верно?

    Заранее спасибо!)
     
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Денис Лукьянов, просто позвонить и узнать, 90% называют цену сразу если попросить, еще у 5% есть счётчик даже импровизированный на GPS навигаторе ;) . ах да телефоны гуглятся (гугл)
     
  8. Айе!

    гугл, гугл... гугл? что-то знакомое... :)
    я не из Львова, в мае будем в городе, вот и заранее собираю информацию насчет хостела, рестораций, маршрута пешеходной экскурсии и такси (!)
    вот и решил поинтересоваться у местных, извините ежели нарушил чью-то душевную организацию, просто лень вставать из-за ноута и идти за телефоном, а форум - он под рукой ;)
    наверное, остановимся на такси "София", большинство отзывов - приятные.
     
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Та"Софія"хороше таксі,ціни помірні і машини є середнього і бізнес класу.Сама ним користуюся інколи.
     
  10. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    http://bit.ly/1gte930
     
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а хто із вихователів садочку\школи має право відати дитину чужій не знайомій людині ? о_О а раптом викрадення ?
     
  12. PrettyBat

    PrettyBat New Member

    Шановне панство, доброго ранку!

    Плануємо із чоловіком відмітити річницю весілля саме в вашому чудовому місті. Попередній план дій - дуже оптимістичний )), доведеться їздити в одного району до іншого, тому послуги таксі будуть вкрай необхідні.

    Чи не можете ви порадити хороше таксі, дешеве та із вказанням ціни при замовленні? Буду дуже вдячна! Дякую! :)
     
  13. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    [/COLOR]
    Поцікавтесь у таксі Оптимальне і Ваше Таксі,там знаю точно вони говорять ціну.Але мусите казати їм куди конкретно їдете(вулицю)бо по іншому вони не зможуть прорахувати ваш маршрут.)
     
  14. Androsh

    Androsh New Member

    Панове, практично те саме питання: на даний момент скільки коштує таксі від залізничного вокзалу до центра (вул. Театральна)? Чи варто розраховувати на пошук машини безпосередньо на вокзалі? Або краще замовити радіотаксі завчасно по телефону? Дякую.
     
  15. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    На вокзалі не беріть, однозначно буде дорожче. А так з вокзалу до Театральної гривень за 25 доїдете, міркую собі :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    От де-де а на вокзалі точно не варто брати,бо "заспівають" вам ціну в триччі більшу,ніж мала би бути.Краще знайдіть в неті телефон радіотаксі і просто замовте собі на конкретну годину і все.Тим більше вони вам зразу скажуть,яка буде ціна,щоб ви могли зорієнтуватися по грошам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Люди, що робити? Описую ситуацію похвилинно: мої клієнти захотіли на вокзал на таксі доїхати, потяг через 30 хв. телефоную в 22.12 до таксі "браво-чесне" замовляю, питаю у диспетчера коли буде, вона каже 10-15 хв. я їй кажу не кладіть трубку, клієнти вирішують. Поки я вгамовувала спір клієнтів і добилась чіткої відповіді що вони тоді трамваєм поїдуть, вухо до телефону, а диспетчер трубку повісила. Я так і не зрозуміла чи буде таксі чи ні. Клієнти пішли собі. тут в 22.19 приходить мені смс що таксі буде в 22.22. тут же виглядаю у вікна машина вже під'їхала. Вибігаю, описую водієві ситуацію. Він каже: "нічого страшного, телефонуйте диспетчеру, скажіть, що відмінилось. " Телефоную туди, вибачаюсь, описую ситуацію, диспетчер істеричним тоном починає мене сварити, я виправдовуюсь вибачаюсь, кажу що не встигла попередити...вона каже що занесе мене в чорний список і кидає трубку. Просто кинула трубку. Ну і що мені тепер робити? (((
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)