Про Степана Бандеру і героїв Ізраїлю

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем bayard, 4 сер 2011.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я так і не зрозумів, Джугашвілі куди евакуювався завтра?
    І який то день генсєкства був?:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    А ще Ленін на лижі давав після поразки 1905-07 революції. Але ж він всерівно герой для совків.
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А революцію 1905-го Ленін робив? о_О
    Мда-а-а... Глубокі знання... :mocking:
    А ще щось, на біс, виконаєте?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Ленін - вождь совків, і впродовж своєї боротьби не раз давав на лижі. Про організаторів революції я нічого не писав.
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не проканало? :)))
    Ну то розкажіть коли неорганізатор Лєнін на лижі став після революції 1905 року?
    Хоч поржемо...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Знайдіть в цій фразі хоч натяк про якихось організаторів.
    А ще Ленін на лижі давав після поразки 1905-07 революції. Але ж він всерівно герой для совків.
    Я чітко і конкретно написав що Ленін втікав за кордон.
    1906, 1908
    ржіть
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :haha:
    Дуже веселий хлоп...
    А можна конкретніше... Де, коли... Будьте обережні, Фінляндія тоді була Росією...:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Добре, 1908.
    Первую эмиграцию тоді не будемо вважати за еміграцію. Чого ж правда її так назвали? Але то таке.
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Звичайно "таке". Сіли в калюжу з Ульяновим, то треба було сказати, - так і так, це не мій герой, тому можу помилятись... А то почали брикати. :)))
    Більше того, Лєнін виїхав до Женеви ще до січня 1905-го року, тому закиди про лижі безпідставні. Це прерогатива виключно героїв України... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Самі вирішили що безпідставні?
    Російські комуняки тікали за кордон навіть маючи національну російську державу.
    Українські праві революціонери - не мали держави.
    Далай Лама теж в Тібеті давно не був.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    От тільки Волошин її мав. І на лижі... В перший же день... А на Червоному полі три дні народ відбивався... Без т.з. президента-героя...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Цілком нормальна практика.
    Білогвардійці, Польський уряд в 1939, французи в 1940, Гоміньдан...
    продовжувати?
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І я кажу нормальна... :mocking: Які герої, така і практика...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Але з психологічної точки зору це цікаво :)
    Евакуація, еміграція, уряд в екзилі - речі яких ніхто не сомориться на заході, а безславні смерті - гордість совєтів.
    В принципі це має історичний підтекст - історія СРСР це історія безславних масових смертей (як цивільних так і військових), які в результаті закінчилися поразкою. Тому совєтьскі люди і відмовляють сприймати історичні події в глобальному контексті, а тільки виривають окремі події.
    Виграли Сталінград, Курську битву, просування на захід, 1945. Все, побєда.
    Ну ще згадується вєроломноє нападєніє німців, слово віроломне натякає що німці були союзниками СРСР.
    Але в результаті, ЦРівська/петлюрівська/бандерівська еміграція в історичному контексті здобула куди більше чим совєтське керівництво, яке 45 років після неймовірно виснажливої війни робила нікому не потрібне ВПК, яке їхні пост-совєтські діти успішно розвалили і порізали на металобрухт за якийсь десяток років.
    І представник еміграції може зараз давати лекції на історичних факультетах провідних західних університетів, а колишня совєтська еліта жити на пенсію 200 доларів.

    ---------- Додано в 10:40 ---------- Попередній допис був написаний в 10:39 ----------

    Лишилося тільки переконати пів-світу що Далай Лама, де Голль і Чан Кайші не герої а просто втікачі :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Стопудово...
    Взяти наприклад Бандеру і Шухевича. Один не соромлячись жив в екзилі, а другий безславно прийняв смерть як гордий совєт.

    Ви все намагаєтесь порівняти Бандеру та Волошина із Голлем та Ламою??? :mocking:
    Чи не забагато честі?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    В чому відрізняється сама еміграція Далай Лами від китайських комуністів, і українських націоналістів від радянських комуністів?
    До речі ще приклад - чого тоді евакуювали підприємства на схід в Другій Світовій? Зробили би барикади там і билися до останнього набою.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Відрізняється тим, що Бандера проголосивши "Акт відновлення..." так ні разу не ступив на землю, незалежність якої проголосив, а Волошин, кинувши напризволяще скликаних селян КУ, втік зразу, після проголошення незалежності.
    Ні той, ні той не приклали жодних зусиль для боротьби. ЖОДНИХ.
    Варто тільки глянути хто керував як ОУН, так і УПА, щоби зрозуміти, що Бандера не вартий, щоби його ім"ям називали вулиці. Те саме стосується і Волошина. Не він вартий Героя, а оті січовики, що під Хустом стримували ворога, не маючи ні керівництва, яке стало на лижі, ні амуніції...
    Зрештою, мені вшістко... Ви можете обклеїти все своє помешкання портретами Бандери і Волошина і бити їм поклони...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Чого зістрибуєте з теми - я про Волошина взагалі слова не казав, я не виправдовую ту 'боягузливу' практику, я говорю що таке утікацтво було скрізь і всюди, в тому числі серед совєтів.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    То Ви почали скакати по цілому світі і всіх віках. Мова зайшла про Бандеру та Лебедя. Я докинув Волошина. Ви ж почали шукати виправдання їм у якомусь розпорядженні Комітету оборони. Побачивши, що сіли в калюжу зі Сталіним, вирішили приплести Лєніна. Теж в калюжу... Тоді давай по всіх континентах та віках шукати виправдання боягузам... Та мені пофігу, ще раз кажу. Але Факти - річ вперта.

    Давайте хфамілії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Ведь вот что интересно , стоит в оправдание каких-либо действий России или СССР привести подобный аргумент. так сразу получишь окрик типа
    Или усмешку типа :"Ага , а в США негров линчуют"
    А как про Бандеру речь и иже с ним, то ничего , можно
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)