Про спасіння

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Levko, 1 кві 2009.

?

Чи маєте ви впевненість в спасінні?

  1. так

    40 голосів
    50,0%
  2. ні

    16 голосів
    20,0%
  3. яке таке "спасіння" ?

    24 голосів
    30,0%
Статус теми:
Закрита.
  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Богохульством займаєтесь, Миху.
    Навіть коментувати не хочеться...
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я читаю Письмо. А ви вигороджуєте власні думки.

    ---------- Додано в 21:34 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

    Левко, якщо ви є батько, то у ваші обвязки не входить давати все, що діти захочуть. Дітей треба вчити. Не кожна дитися зрозуміє, що в холодну погоду треба одягатися. Тому інколи тре дати можливість - допустити, щоб дитина змерзла, щоб зрозуміла, що це недобре. А як достукатися до людини, яка все має і їй нічого не треба? Тому Бог допускає хворобу. А коли біда, людина починає глибоко думати, а коли все ОК, то людину мало що цікавить. Лиш той, хто знає біду є смиренний і може навіть при житті "все добре", може зберігти смиренність і відчуття необхідності бути з Богом.

    Якщо людина все життя буде казати: Боже дай мені гроші, дай хату, дай машину, полікуй, дай файну роботу, то вкінці кінців нарисується людина, яка встане перед Богом, як вимагач, а Бог у неї буде, як засіб задоволення свого "ХОЧУ". А де смирення, про яке сказано в Письмі? Чи смиренні серцем - то не для спасенних?:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. ovod

    ovod Well-Known Member

    а як я писав шо зло таки потрібне то шось не бачив згоди з вашої сторони......
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пояснюю.

    зло є, як пост фактум, воно впливає на людину. Бог допускає існуюче зло з виховною ціллю. Не було б зла, не було б потреби його допускати.

    а ще є зло, яке людина сама собі "нарила"... своїми гріхами сама собі накликала зло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ovod

    ovod Well-Known Member

    не було б зла....не було б і добра...

    ясно шо впливає....воно необхідне....згідний...

    ну тут вже вона сама винна....тут і говорити нема про шо.....
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тема довга, нудна, філософська...

    Я думаю, що є добро, зло і ще такий собі аморфний стан, який немає почуттів. Ну от як робот - щось виконує, але нема в ньому ні зла, ні добра. Але якщо того робота поставити робити корисні справи...

    Ні, добро може існувати без зла, чому? Тому що зло - не є антиподом добра. Зло - зіпсуте добро, або добро без власної повноти і досконалості. Наприклад. Людина п'є знеболююче. Ніби добрО, а воно є наркотиком.
    Таке добро немає повноти. Диявол - не абсолютне зло, а зіпсуте добро, яке було створено Богом. Зло - це мед з ложкою дьогтю. Зло - не дьоготь...

    Все. я видихся....:)))

    ---------- Додано в 00:11 ---------- Попередній допис був написаний в 00:08 ----------

    я б неказав так.

    якби небуло зла в житті, тобто воно було, але не могло діяти на людей в силу реальності життя, то нафік воно потрібне, як засіб виховання.
    Але воно, зло є ітак, то чому б його не використати, як засіб проти його самого? типу клин-клином?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ovod

    ovod Well-Known Member

    ви не міняйте точку відліку....з точки зору робота ні що не є добрим і ні що не є злим.....
    корисні справи то не точка відліку робота.....то вже ваша придумка....

    робот просто немає свідомості.....а ми маємо.....

    в Біблії момент коли людина пізнала добро і зло....вона тоді обрела свідомість....і усвідомила себе голою).....то все розум ділить).....на добро і зло....



    навіть тут ви скористалися поясненням використовуючи добро як антипод).....

    це вже компот.....компот потрібно розбирати на складові)....
    наркотик - зло.....
    лікуватись - добро....
    лікуватись наркотиком?
    +-=?
    мінус на плюс дає мінус....тому левко і каже шо зло дає не Бог.....
    а ви кажете плюс....
    +-=+ у вас інша точка відліку....
    п.с. на ніч не читайте той брєд.....

    а без зла як антипода добра можна?

    ---------- Додано в 01:23 ---------- Попередній допис був написаний в 01:20 ----------

    ну да....якби не було добра....то нафік не потрібно було б і зла.....

    добро за допомогою зла? +-....левко знову не погодиться....інша система відліку.....
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    з роботом маєте рацію - невдалий приклад.

    але є одне але.

    Розум немає відношення до добра, чи зла, а от свідомість - інша справа.
    Кажуть: нема людини - нема гріха і то при тому, що лев їсть косулю.

    свідомість не породжує добро і зло, свідомість дає можливість знати і оцінювати ці поняття.

    ---------- Додано в 00:32 ---------- Попередній допис був написаний в 00:31 ----------

    нє, неправда.

    ---------- Додано в 00:34 ---------- Попередній допис був написаний в 00:32 ----------

    :)))

    Оводе, ваші роздуми заставляють думати, а я нині після політичних подій... ніяк не хочу!:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ovod

    ovod Well-Known Member

    свідомість не оцінює...вона тільки сприймає....реагує інстинктом самозбереження).....а оцінює якраз розум....наприклад якщо взяти якісь конкретні нефізичні дії....то це оцінює розум....хоча розум напевно є частиною свідомості....


    я мав на увазі шо при поясненні зла..ви використовуєте добро....по суті ви зло визначаєте через добро....
    зло як функція від змінної добро)..
    хоча і не як повний антипод)....

    не читайте....хоча цікава штука..ваші непонятки з левком розділяє на раз.....і то не зовсім мої роздуми)...

    ---------- Додано в 01:52 ---------- Попередній допис був написаний в 01:45 ----------

    приклад нормальний)...висновки не зовсім вірні)...

    розум як інтелект по суті ні.....але як оціночний апарат є.....попробуйте прослідкувати за собою....ми кожної секунди здійснюємо оцінку всього шо бачимо)....навіть пишучи тут відповідь я здійснив оцінку разів 5-20......
    реакція на оточуюче породжує в нас оцінку в думці і в дії....і породжує їх розум(само осмислююча частина свідомості)....критикуючий апарат)...який по суті ні на шо більше не здатний....

    ---------- Додано в 02:02 ---------- Попередній допис був написаний в 01:52 ----------

    і як наслідок ми користуємося всього 2 системами кожна з 4 формул)...в основному тільки чотирьма...як роботи....і ніц більше.....
     
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    Якраз те, що ви пишете, Миху, і є власні думки, а не Письмо.

    В Писанні Ісус багато раз наголошує на тому, що Він нічого не робить Сам від Себе, а робить тільки те, що Отець Сам робить і що Йому каже робити.
    З вашого тлумачення виходить, що Отець каже Ісусу зцілити людину, котру Отець нібито Сам осліпив, чи, як ви виражаєтеся, допустив, щоб людина осліпла, а потім її зцілив для Своєї слави...:crazy: Тобто, Отець заробляє Собі славу на цьому...:crazy:
    Бачите наскільки абсурдним є ваше тлумачення?
    Навіть з людської логіки це є жорстоко, щоб спочатку зробити, чи допустити людині якесь каліцтво, а потім вилікувати її для своєї ж слави...

    І це точно не було Божим виховним процесом для того сліпого, як ви собі придумали... Там сказано, що зцілення його було, щоб Божі діла з"явилися на ньому, тобто для Божої слави!
     
  11. sitech

    sitech Well-Known Member

    [​IMG]
    Людина створена з здатністю порівнювати. Ми порівнюємо предмети, людей, тварин, тобто проводимо аналогії. Ось і зараз прошу вас порівняти два малюнка та найти відмінності.





    Продовження теми тут.
     
    Останнє редагування модератором: 22 лис 2013
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)